• הבכורה העולמית של לקסוס NX החדש

  לקסוס NX החדש מבשר על כיוונים רעננים בעיצוב החיצוני והפנימי, מערכות הנעה מתקדמות, דור חדש של מולטימדיה וממשקים ושימוש בטכנולוגיות המספקות בטיחות ונוחות ברמה הגבוהה ביותר. הצטרפו לחשיפה העולמית של ה-SUV המרגש ביותר בסביבה.

    Parallax Image 1 Alternate Exclusive Pedigree

לקסוס NX החדש

שושלת אקסקלוסיבית

לקסוס NX החדש מחליף את אחד הדגמים המצליחים בהיסטוריה של לקסוס. למעלה מ-175,000 יחידות נמכרו מאז יציאתו לשוק ב-2014 באירופה וכמיליון מסביב לעולם!
לקסוס NX החדש זכה לעיצוב שהתפתח מהדור הקודם אך מתחת לפני השטח מדובר ברכב חדש מהמסד ועד לטפחות.
השאפתנות והמחויבות למצוינות של לקסוס מתבטאות בקפיצת מדרגה של ממש בתחומי הביצועים, הנדסת האנוש וביעילות האנרגטית. 95% מחלקי הרכב חדשים לחלוטין והם תומכים בחדשנות טכנולוגית פורצת דרך.
בתכנון ה NX החדש בוצע שימוש במידול דיגיטלי וטכניקות מחשב להנדסה חכמה יותר על מנת להבטיח רמה גבוהה יותר של הבטחת איכות. זאת במקביל לשילוב כישורי יד, אוזן ועין האדם בהנחיית Takumi, נשארים חיוניים להשגת האיכות החושית הגבוהה ביותר.

    Parallax Image 2 Alternate Tested For Quality

לקסוס NX החדש

סטנדרט איכות ללא רבב

נהגי מרוץ מקצועיים עזרו לחדד את הביצועים הדינמיים של הרכב בכלל ולשייף את ההיגוי והבלימה בפרט. במבחני מסלול תובעניים, במתקן אוישימה של לקסוס, הושם דגש מיוחד גם על אימוץ מוקדם של טכנולוגיות חדשות לבטיחות ונוחות.

    Parallax Image 3 Evolution of Design

לקסוס NX החדש

אבולוציה של עיצוב

הדגם החדש לוקח את הקווים האוונגרדיים של ה-NX המקורי צעד נוסף לפנים, ומוסיף תחכום ובגרות לאופיו הספורטיבי. היופי פונקציונלי ניכר בפרטים קטנים שנוצרו בשיתוף פעולה בין מעצבי ה-NX למהנדסי ביצועים. יחד הם שיפרו את השליטה בזרימת האוויר מעל ומתחת למרכב, בין היתר בזכות דפנות צד אווירודינמיות ועיצוב חדש לכיסוי התחתי של המנוע.

    Parallax Image 4 Alternate Feel More Control

לקסוס NX החדש

להרגיש יותר שליטה

ה"טאזונה" (Tazuna ) לקסוס NX החדש מסמן את השימוש הראשון בקונספט הטאזונה ((Tazuna לעיצוב תא הנהג. מקורו במילה היפנית המתארת את שליטת הפרש על סוסו באמצעות המושכות. הטאזונה מתמקד בשליטה ישירה ואינטואיטיבית של הנהג על הרכב, בהתאם לעיקרון של 'ידיים על ההגה, עיניים על הכביש'. הוא מקנה לנהג תחושת ביטחון ושליטה על הרכב ועל סביבת הנהג.

    2022 all new nx quote background
    2022 all new nx quote

"ה-NX החדש תוכנן במענה לסגנון החיים המגוון של לקוחותינו ברחבי העולם. הדור החדש זוכה לרבולוציה מלאה הכוללת מערכות הינע החשמליות, עיצוב, התנהגות כביש וטכנולוגיות מתקדמות".

מהנדס ראשי, טקאקי קאטו
להרגיש יותר בכל רגע

הירשם לניוזלטר של NX החדש

    Parallax Image 1 Omotenashi Experience

לקסוס NX החדש

חוויית אומוטנאשי

מאפיינים חדשים משפרים את התחושה במרחב הפנים ומשקפים את עקרונות האומוטנאשי של לקסוס – היכולת לצפות מראש את הצרכים של הלקוחות ולהעניק להם תחושה שהם מוזמנים ורצויים - כשהנוחות מעל הכול. חלל הנוסעים מקנה תחושה של טרקלין מפואר ואילו סביבת הנהג נותנת חוויה ממוקדת ואינטראקציה אידיאלית הנוצרת בזכות עיצוב החדש של תא הנהג (טאזונה). הגימור עשיר תודות למיומנותם של אנשי הטאקומי של לקסוס והוא כולל שימוש בחומרים משובחים שנראים ומרגישים נפלא.

    Parallax Image 2 Exhilarating Power

לקסוס NX החדש

כוח שמעורר אתכם

מערכת ההינע החדשנית נעזרת בטכנולוגיות משופרות כדי לספק ביצועים עוצמתיים וטווח מהטובים בקטגוריה. מערכת Plug-in Hybrid של לקסוס תהפוך לסטנדרט חדש בזכות שילוב של כוח, יעילות אנרגטית, פליטות מזהמים נמוכות ותחושות המוכרות ממכוניות חשמליות (EV)

    Parallax Image 3 The Lexus Driving Signature

לקסוס NX החדש

להיות מחוברים יותר

לקסוס NX החדש מסמן את כניסתה של מערכת מולטימדיה חדשה לחלוטין המספקת שירותים חכמים, כמו פונקציית: Hey Lexus המגיבה לפקודות קוליות *בשפה טבעית. מערכת המולטימדיה החדשה בלקסוס NX משתמשת במסך תצוגה מרשים בגודל 14 אינץ'.
*המערכת תומכת באנגלית בלבד

    Parallax Image 4 More Connected

לקסוס NX החדש

להיות מחוברים יותר

לקסוס NX החדש מסמן את כניסתה של פלטפורמת מולטימדיה חדשה לחלוטין המספקת שירותים חכמים, כולל ניווט מתקדם בענן ומערכת סיוע חדשה 'Hey Lexus', המגיבה לפקודות קוליות בדיאלוג טבעי. מערכת המולטימדיה החדשה בלקסוס NX משתמשת במסך תצוגה מרשים של 14 אינץ'.

    Parallax Image 5 Advanced Safety And Driver Assistance

לקסוס NX החדש

בטיחות וסיוע מתקדמים לנהג

לקסוס NX החדש כולל את הדור השלישי של מערכת בטיחות, Lexus Safety System+ המציעה מאפיינים חדשים והתנהגות שמרגישה טבעית יותר לנהג. השיפורים כוללים הרחבה נוספת של יכולות מערכת ההתראה למניעת תאונה, ושינויים בבקרת השיוט האדפטיבית כך שהיא מזהה מהר יותר תנועה של רכב הנכנס לנתיב הנסיעה של ה-NX מלפנים. מערכת כניסה ויציאה אלקטרונית e-latch מזהירה מפני כל תנועה או רוכבי אופניים שמתקרבים מאחור ומונעת את פתיחת הדלת כדי למנוע תאונה.