אומנות עבודת היד

איכות יוצאת דופן

בדגמי לקסוס השונים, כל פרט ופרט מיוצר בסטנדרטים הגבוהים ביותר. כל ההיבטים חוברים יחד ויוצרים חוויה מעודנת ומתקדמת לנוסעים ולנהגים כאחד.

תפירת עור מושלמת

עבודת העור עוצרת הנשימה שלנו נוצרה על ידי מיטב המומחים. לפני שאומני העור מורשים להתחיל לעבוד על ריפוד העור במכוניות לקסוס, עליהם לרכוש מומחיות ולעבור תוכנית הדרכה בת עשרה שלבים בדוג'ו התפירה שלנו. המונח דוג'ו לקוח מעולם אומנויות הלחימה ומשמעותו אולם אימונים. בלקסוס הכוונה מקום מיוחד להדרכה ולשכלול קפדני של מיומנויות, הכול כדי להבטיח איכות בלתי מתפשרת של כל דגם.

    takumi superiorfinish leather stitching 01

תפירת עור מושלמת

דייקנות המושגת בתפירה ביד

בפעם הבאה שתתיישבו באחת המכוניות שלנו, הקדישו רגע כדי להתפעל מהתפרים המושלמים המעטרים את חלל הפנים. הפשטות והאלגנטיות של התפרים אינן מגלות עד כמה קשה ליצור אותם.

התפירה חייבת להיות מדויקת - בכל פעם. התפרים המדויקים בעבודת יד עומדים בניגוד יפיפיה לטכנולוגיה המתקדמת המאפיינת את המחוונים ולוח המכשירים של המכונית.

גימור ללא דופי

הגימור החיצוני של כל מכונית לקסוס שוכלל לכדי שלמות. שכללנו בקפדנות את שיטות הצביעה והליטוש כדי ליצור משטחים חלקים עוצרי נשימה המבהיקים בצבע עשיר ומואר.

מיד ניתן להבחין במאמצינו הבאים לידי ביטוי ברמת איכות המעוררת את החושים.

    takumi superiorfinish multi layed paint 01

גימור ללא דופי

תהליך ליטוש רטוב

משטח מושלם שנוצר בתהליך ארוך וקפדני. לאחר יישום של כל שכבת יסוד המכונית עוברת ליטוש רטוב ידני.

הגימור נבדק תחת עיניהם הבוחנות של אומני הטאקומי ועל ידי סורקים דיגיטליים. שום פגם לא נעלם מעיניהם. רק משטח חלק ללא דופי עומד בסטנדרטים המחמירים שלנו.

בדיקת איכות ידנית

מכונות יכולות לסרוק כדי לגלות פגמים, אבל רק עיניים ומגע אנושיים יכולים להבטיח איכות אמיתית. כל מכוניות לקסוס עוברות פוליש ובדיקה ידנית. אומן הטאקומי שאין לו מתחרים מוביל את התהליך.

במהלך השנים, הם שכללו את חוש המישוש שלהם ויש להם יכולת מופלאה "לקרוא" משטח בעזרת האצבעות ולהבטיח גימור ללא רבב.

 • בדיקת איכות ידנית

  הסרת פגמים

  אומן הטאקומי מוודא גימור מושלם של כל פרט, בכל מכונית. לעיתים קרובות ניתן לראות אותם עוטים כפפות לבנות וממששים כדי לגלות פגמים זעירים , שגודלם פחות ממילימטר.

  דבר לא נסתר מעיניהם, הודות לחושיהם המחודדים ומיקוד שאין לו אח ורע, פרי מומחיות והכשרה רבות שנים.

 • בדיקת איכות ידנית

  כוונון הנדסי עדין

  בדיקות המנוע שלנו אינן אוטומטיות בלבד. בנוסף לשימוש בטכנולוגיה המתקדמת ביותר להבטחת הסטנדרטים הגבוהים ביותר, כל מה שנמצא מתחת למכסה המנוע נבדק גם בעיני מומחה.

  המגע האנושי משתלב בהרמוניה עם מערכות מתקדמות כגון סריקת טומוגרפיה ממוחשבת הלקוחה מתחום הרפואה. בשונה מסורקים רגילים, הם רואים ממש לתוך קרבי המנוע, ומבטיחים שכל מנוע יעמוד בדרישות האיכות המחמירות של לקסוס.

  אומן הטאקומי משתמש גם בכלים מסורתיים כמו סטטוסקופ כדי להבטיח דיוק ואיכות בכל עת.