אומנות עבודת היד

איכות יוצאת דופן

בדגמי לקסוס השונים, כל פרט ופרט מיוצר בסטנדרטים הגבוהים ביותר. כל ההיבטים חוברים יחד ויוצרים חוויה מעודנת ומתקדמת לנוסעים ולנהגים כאחד.

תפירת עור מושלמת

עבודת העור עוצרת הנשימה שלנו נוצרה על ידי מיטב המומחים. לפני שאומני העור מורשים להתחיל לעבוד על ריפוד העור במכוניות לקסוס, עליהם לרכוש מומחיות ולעבור תוכנית הדרכה בת עשרה שלבים בדוג'ו התפירה שלנו. המונח דוג'ו לקוח מעולם אומנויות הלחימה ומשמעותו אולם אימונים. בלקסוס הכוונה מקום מיוחד להדרכה ולשכלול קפדני של מיומנויות, הכול כדי להבטיח איכות בלתי מתפשרת של כל דגם.

 • 
 

 
  takumi superiorfinish leather stitching 01

  תפירת עור מושלמת

  דייקנות המושגת בתפירה ביד

  בפעם הבאה שתתיישבו באחת המכוניות שלנו, הקדישו רגע כדי להתפעל מהתפרים המושלמים המעטרים את חלל הפנים. הפשטות והאלגנטיות של התפרים אינן מגלות עד כמה קשה ליצור אותם.

  התפירה חייבת להיות מדויקת - בכל פעם. התפרים המדויקים בעבודת יד עומדים בניגוד יפיפיה לטכנולוגיה המתקדמת המאפיינת את המחוונים ולוח המכשירים של המכונית.

 • תפירת עור מושלמת

  מבחני עמידות

  כל עור משובח שאנו עובדים איתו עובר מבחני עמידות המביאים אותו לקצה גבול היכולת שלו. רק החזקים ביותר יעברו את המבחנים. על כל חומר לעבור יותר מ-30 מבחנים המביאים אותו למצבי קיצון, כדי שיהיה ראוי לעטר את חללי פנים הרכב שלנו.

  העור עובר מבחני עמידות קשים שבהם אנו מדמים מצבי קיצון שהוא עשוי לעבור כדי להבטיח איכות ברמה הגבוהה ביותר. אנו בודקים שחיקה, עמידות בפני חומרים כימיים, אור שמש וטמפרטורה, ומשלבים בין יצירתיות למומחיות מדעית כדי לפתח בדיקות מחמירות באמת.

גימור ללא דופי

הגימור החיצוני של כל מכונית לקסוס שוכלל לכדי שלמות. שכללנו בקפדנות את שיטות הצביעה והליטוש כדי ליצור משטחים חלקים עוצרי נשימה המבהיקים בצבע עשיר ומואר.

מיד ניתן להבחין במאמצינו הבאים לידי ביטוי ברמת איכות המעוררת את החושים.


 

 
  takumi superiorfinish multi layed paint 01
 • 
 

 
  multi layered paint 01

  גימור ללא דופי

  פיתוח צבע מתקדם

  הצבע שלנו מורכב ומלא אופי. אנו משתמשים בתהליך רב שכבתי המשנה לחלוטין את מראה הרכב ותגובתו לקרני השמש. תהליך הצביעה מורכב מחמש שכבות, והצבע נכנס לתנור ארבע פעמים.

  לקסוס ממשיכה לחדש עם הצבע Structural Blue במכונית הספורט קופה LC 500. הגוון המרשים והגימור החדשני הם פרי 15 שנות מחקר ופיתוח ושיתוף פעולה הדוק בין מדענים, מהנדסים, מעצבים ומומחי צבע.

  בהשראת כנפיו הססגוניות של פרפר המורפו הכחול, בגוון Structural Blue פותחו מבנים זעירים של שכבות המאפשרים החזר אור מוגבר של קרוב ל- 100% מהאור הנראה לעין (ברוב הצבעים החזר האור הוא בסביבות 50%) ויוצרים צבע חי ודינמי יותר מכל צבע כחול אחר בעולם.

 • גימור ללא דופי

  תהליך ליטוש רטוב

  משטח מושלם שנוצר בתהליך ארוך וקפדני. לאחר יישום של כל שכבת יסוד המכונית עוברת ליטוש רטוב ידני.

  הגימור נבדק תחת עיניהם הבוחנות של אומני הטאקומי ועל ידי סורקים דיגיטליים. שום פגם לא נעלם מעיניהם. רק משטח חלק ללא דופי עומד בסטנדרטים המחמירים שלנו.

בדיקת איכות ידנית

מכונות יכולות לסרוק כדי לגלות פגמים, אבל רק עיניים ומגע אנושיים יכולים להבטיח איכות אמיתית. כל מכוניות לקסוס עוברות פוליש ובדיקה ידנית. אומן הטאקומי שאין לו מתחרים מוביל את התהליך.

במהלך השנים, הם שכללו את חוש המישוש שלהם ויש להם יכולת מופלאה "לקרוא" משטח בעזרת האצבעות ולהבטיח גימור ללא רבב.

 • בדיקת איכות ידנית

  הסרת פגמים

  אומן הטאקומי מוודא גימור מושלם של כל פרט, בכל מכונית. לעיתים קרובות ניתן לראות אותם עוטים כפפות לבנות וממששים כדי לגלות פגמים זעירים , שגודלם פחות ממילימטר.

  דבר לא נסתר מעיניהם, הודות לחושיהם המחודדים ומיקוד שאין לו אח ורע, פרי מומחיות והכשרה רבות שנים.

 • בדיקת איכות ידנית

  כוונון הנדסי עדין

  בדיקות המנוע שלנו אינן אוטומטיות בלבד. בנוסף לשימוש בטכנולוגיה המתקדמת ביותר להבטחת הסטנדרטים הגבוהים ביותר, כל מה שנמצא מתחת למכסה המנוע נבדק גם בעיני מומחה.

  המגע האנושי משתלב בהרמוניה עם מערכות מתקדמות כגון סריקת טומוגרפיה ממוחשבת הלקוחה מתחום הרפואה. בשונה מסורקים רגילים, הם רואים ממש לתוך קרבי המנוע, ומבטיחים שכל מנוע יעמוד בדרישות האיכות המחמירות של לקסוס.

  אומן הטאקומי משתמש גם בכלים מסורתיים כמו סטטוסקופ כדי להבטיח דיוק ואיכות בכל עת.

Next steps