עיצוב

עתידנות

חשיבה תפיסתית נועזת היא הכוח המניע את העיצוב של לקסוס. קבלו הצצה לכמה מהפרויקטים שמכוונים אותנו לעבר העתיד, לכל אחד אנרגיה בלתי צפויה משל עצמו. זוהי התשוקה להפוך את מה שנראה כבלתי אפשרי לאפשרי.

כשהרגיל הופך לבלתי רגיל

גלו כיצד הדימיון הייחודי שלנו מאפשר לנו להתגבר בהוברבורד SLIDE על כוח הכבידה, להגדיר מחדש את המונח הרפתקה עם דגם קונספט של יאכטת ספורט ולצעוד קדימה לעבר העתיד עם הסקייג'ט מהסרט ולריאן. אפילו התוונו דרך חדשה בביצועיהן של מכוניות יוקרה עם מנוע היברידי רב-שלבי בדגם ה- LC 500h המוביל בקטגוריה שלו.

 • עתידנות

  יאכטת ספורט

  כנהג מאסטר נלהב, אקיו טויודה אינו רק נוהג במכוניות. כהרפתקן בלתי נלאה, הוא בודק כל רכב. גם היאכטות אינן יוצאות מן הכלל. הוא קיבל השראה מהכוח והשליטה החלקה והדרמטית של הדגמים הטובים ביותר.

  הוא ידע שביצועים מעולים של יאכטה יהיו תוספת מרגשת ויוקרתית ביותר ללייף סטייל של לקסוס. עשינו זאת עם יאכטת הספורט של לקסוס. קדימה, יוצאים להפלגה.

 • עתידנות

  SLIDE

  הכירו את הוברבורד ה-SLIDE: צורת תנועה חדשה. הוא נוצר על ידי מומחים לעיצוב, והגדיר מחדש את הגלישה בסקייטבורד. בפיתוח ה-SLIDE נעשה שימוש חדשני בטכנולוגיות ליבה, ונחשפו חידושים טכניים של ממש.

  היה עלינו לפתח טכנולוגיית maglev (ריחוף מגנטי באוויר) עוצמתית ואלקטרומגנטית ולהפוך אותה לכלי יעיל ומתוחכם. היה עלינו למצוא את השילוב הנכון והמדויק בין סופר-מוליכים, מגנטים וחנקן נוזלי. הצוות מתח בכל שלב עד הקצה את גבולות הטכנולוגיה ואת הפוטנציאל הטמון בה.

Next steps