גלה את לקסוס

ביצועים

יש הרבה יותר בביצועים מאשר מהירות בלבד. מדובר בתחושת החיבור לרכב, לכביש ולתחושות שלך. אנחנו בלקסוס, משלבים בין ביצועי מופת לתחושות הנאה ועוצמה.

מהנדסים רגעי אושר

התשוקה היא שמניעה אותנו ליצור כלי רכב מדהימים. הנדסה היא אמנם תחום טכני, אך אנחנו לא מפסיקים להכניס תחושות, תשוקות והנאה לכל פרט שאנו מתכננים. האם הנהיגה ברכב שלך מרגשת ומשמחת אותך? מספרים ומפרטים טכניים חשובים, אולם מה שבאמת חשוב לנו בלקסוס, בשורה התחתונה, הוא איך תרגיש כשתנהג בלקסוס.

 •     lexus performance hub f philosophy

  ביצועים

  פילוסופיית F

  למחויבות שלנו להנאה ולהתרגשות תוך כדי נהיגה יש שם - פילוסופיית F. לא משנה באיזו לקסוס תבחר, הדגמים שלנו מתוכננים ליצור חוויה מהנה ועוצמתית.

 •     lexus performance hub lc 500

  ביצועים

  LC ספורט Coupe

  ה-LC מסמלת את תחילתה של תקופה חדשה ללקסוס ולנוהגים בלקסוס. זהו רכב המונע במערכת היברידית רב שלבית, המהווה חוד חנית לנהיגה ספורטיבית ומאתגרת, באופן מהנה.

 •     2017 lexus discover performance overview f models

  ביצועים

  דגמי F

  בהשראת פילוסופיית ה-F, הדגמים שלנו מציגים לראווה את אהבתנו לתשוקה ולביצועים. שב מאחורי ההגה ואנחנו מבטיחים שתיגע בשיאי התרגשות חדשים.

 •     2017 lexus discover performance overview f sport

  ביצועים

  F SPORT

  זה מה שקורה כאשר משלבים בין רכבי לקסוס לבין התלהבות ספורטיבית. רכבי ה-F הספורטיביים שלנו בולטים בעיצובם המרשים, מבפנים ומבחוץ, וביחד עם כוונון מתלים עדין נוצרת השפעה שתלהיב אותך בכל נסיעה.

 •     2018 lexus performance hero

  ביצועים

  אומנים פורצי דרך

  טכנולוגיה פורצת דרך מגיעה לעיתים לדרגת אמנות. לקסוס משתפת פעולה עם טובי המדענים והטכנאים. התשוקה האמיתית למצוא פתרונות פורצי דרך היא שמעניקה ללקסוס יתרון על פני המתחרים.