דגמי F ביצועים

ביצועים טהורים, הנאת נהיגה טהורה

כלי רכב אלו מהונדסים לביצועים, כשכל אחד כולל מנוע שפותח במיוחד לרכב, יחד עם התנהגות כביש מותאמת אגרסיבית.

מונע על ידי חזון, מושלם במסלולי המירוץ

פילוסופיית ה- F לוקחת טכנולוגיה אוטומוטיבית ספורטיבית, דיוק הנדסי והחשוב מכל - תשוקת רדיפה אחרי חווית הנהיגה הטהורה, מרטיטת קרביים שטרם היתה כמותה. Discover the F models for yourself.

    lexus f models quote background image
    lexus f models quote image

רכבי F של לקסוס מתוכננים מהיסוד כדי להגביר את מיומנות הנהג, במקום לדרוש רמת נהיגה גבוהה של מומחיות נהיגה. מאחורי גלגל ההגה של רכב ביצועיסט כמו לקסוס F, תגלה הנאה נהיגה טהורה.

RC F

    2017 lexus f models rc f video
 •     2017 lexus f models rc f

  RC F

  מסובב הראשים פוגש את עוצר פעימות הלב

  ה- RC F תואר על ידי מישהו כאחד מרכבי הביצועים הגבוהים והמדהימים 2+2 שנוצרו אי פעם. אחרים התקדמו בניסיון ללכוד את החדווה, כמעשה חסר תקדים של הנדסת ביצועים שחושל מהאספלט ומעלה. בכל מה שתבחר לתאר את ה- RC F, אין מילים שיכינו אותך לחוויית הנהיגה המרגשת והמרתקת המצפה לך.

 •     2017 lexus f models rc f details

  RC F

  ה- RC F בפירוט

  V8 המותאם למירוצים המפיק 530Nm של מומנט תיבת 8 הילוכים ספורטיבית מהירה, החלפת הילוכים הילוכים ישירה והורדת הילוך בתוך 0.2 שניות בלבד. תכנון שלדה חסונה, דיפרנציאל מומנט וקטורי המפיק בקרת מהירות גבוהה ונמרצות מדהימה בפניות. מסיט רוח (ספוילר) אחורי אקטיבי היוצר כוחות מטה במהירויות מעל 80 קמ"ש. לוח מחוונים ממוקדם מירוצים הכולל מד כוח G ושעון עצר. 0-100 קמ"ש 4.5 שניות 270 קמ"ש

GS F

    2017 lexus f models gs f video
 •     2017 lexus f models gs f

  GS F

  מאיץ לבבות

  אין בדחיקת גבולות דבר מה חדש, התעלמות מהם - זה כבר דבר אחר. דגם ה- GS F היא רכב הבנוי ידנית, מנוע 5 ליטר המותאם למירוצים עם גל זיזים עליון כפול V8 בעל 32 שסתומים. אינך נוהג בו, אתה משחרר אותו. בעוד שדגם ה- F הוא ביטוי נועז חדש של פילוסופיית לקסוס, יש בו גם מעודנות מתחכמת, גימור ויוקרה שלא היית מצפה מלקסוס.

 •     2017 lexus f models gs f details

  GS F

  ה- GS F בפירוט

  V8 המותאם למירוצים המפיק 530Nm של מומנט תיבת 8 הילוכים ספורטיבית מהירה, החלפת הילוכים ישירה והורדת הילוך בתוך 0.2 שניות בלבד. תכנון שלדה חסונה, דיפרנציאל מומנט וקטורי המפיק בקרת מהירות גבוהה ונמרצות מדהימה בפניות. מסיט רוח (ספוילר) אחורי אקטיבי היוצר כוחות מטה במהירויות מעל 80 קמ"ש. לוח מחוונים ממוקדם מירוצים הכולל מד כוח G ושעון עצר. 0-100 קמ"ש 4.5 שניות מהירות מרבית 270 קמ"ש