ביצועים

F SPORT

כל F ספורט נוטל את השראתו מהסופר רכב LFA, RC F ו- GS F, תוך שיפור המראה המהמם של העיצוב הספורטיבי של דגמי הלקסוס הספורטיביים. פילוסופיית ה- F של לקסוס יצוקה בכל F ספורט באמצעות העיצוב החיצוני השרירי, סביבת הנהג ממוקדת ספורטיביות והתנהגות כביש מותאמת אקסקלוסיבית - והכל כדי להטמיע את תחושת ההתלהבות עבורך כנהג.

עיצוב חיצוני של F ספורט

עיצוב ה- F ספורט מתוכנן לסובב ראשים, עם שבכה יחודית, שיבוצים מותאמים ופירוט כרום. תעלות קירור בלמים גדולות וצלעות אוירודינמיות במסיט הרוח הקדמי תחתון מדגישים את העמדה ההחלטית והאגרסיבית תוך כדי הגברת כוחות המטה. גלגלי סגסוגת ייחודיים וסמלים דיסקרטיים של F ספורט משלימים את העיצוב ונותנים אזכור לכביש המהיר המפורסם של Fuji.

 •     lexus f sport section02 02

  גלגלים אקסקלוסיביים ומתלים מותאמים

  עיצוב גלגלי הסגסוגת בשילוב צמיגי פרופיל נמוך לשיפור האחיזה בפניות. התקנת המתלים הקדמיים והאחוריים הותאמה לשיפור התנהגות הכביש ושיפור איכות הנסיעה.

 •     lexus f sport section02 03

  שבכה קדמית ופגוש קדמי אקסקלוסיביים

  עם שבכת דמוית 'חלת דבש' ופגוש ייחודי, החזית לוכדת המבטים של ה- F ספורט מדגישה את הצהרת העיצוב התקיף. החלק התחתון, העמוק, כולל מסיט רוח (ספוילר) ומשלימות אותו שתי שבכות נפרדות תואמות.

מאפייני הפנים של F ספורט

מאפייני פנים בהשראת מסלול המירוצים בדגמי ה- F ספורט שלנו כוללים מושבים תומכים אקסקלוסיביים, דוושות אלומיניום בעיבוד מכונה וגלגל הגה ייחודי של F ספורט. התיישב במושב שבסביבת הנהג ותוכל לראות כיצד כל פרט מתוכנן ומעוצב אינטואיטיבית לחבר אותך לרכב ולחוויה הספורטיבית שבו.

    lexus f sport section03 00
 •     lexus f sport section03 01

  תנוחת ישיבה לביצועים גבוהים

  תומכת בך מהגב התחתון לאגן בעת פניות, עיצוב מושבי ה- F ספורט כולל פרופילים מפורטים והתאמה משופרת. התפרים המושלמים נעשו ידנית בידי רבי האומנים מצוות ה- Takumi שלנו.

 •     lexus f sport section03 02

  תצוגה בהשראת מסלול המירוצים

  העיצוב הדינמי של לוח מכשירי ה- F ספורט מתקשר את כל מידע הנהיגה החיוני, כך שעומדים לרשותך נתוני ביצועים בדיוק במקום שבו תרצה אותם. מחובר לבחירת תצורות הנהיגה, לוח המחוונים השכבתי משתנה בהתאם להגדרת תצורת הנהיגה שלך.

  אנא שים לב: זמין בדגמים נבחרים בסדרת לקסוס.

 •     lexus f sport section03 03

  גלגלים ודוושות להיגוי ספורטיבי

  לשאת את סמל F ספורט, גלגל ההגה המעוצב ספורטיבית בגימור מעולה של עור מחורר המשלים את בקרות החלפת ההילוכים. מתחת לרגלך, דוושות האלומיניום המהונדסות והמעוצבות במכונה מקרינות את מורשת העיצוב של F ספורטיבי, מספקות אחיזה מצוינת ותחושה משופרת.

  אנא שים לב: זמין בדגמים נבחרים בסדרת לקסוס.

בחר את ה- F ספורט שלך

העיצוב שלא ניתן לטעות בו של דרגת ה- F ספורט זמין לכל רוחב סדרת רכבי לקסוס, כולל CT הקומפקטית, RC Coupe ו- RX SUV. הגיע הזמן לבצע הצהרה; גלה את דגמי ה- F ספורט בעמצך.