ביצועים

אוטומטיביות ספורטיבית

כדי להיאחז במחויבות הלוהטת של לקסוס לביצועים ספורטיביים, פשוט התבונן בסופר מכוניות שאנו מריצים במסלולי המירוץ. אתה תגלה חוויות נהיגה עוצמתיות שלא יאמנו באמצעות פיתוחים מוקפדים שנבדקו במסלולי המירוץ.

השראת סופר רכב

נולד מתוך תשוקה אמיתית, משימת העשור הארוכה שלנו ליצור את הרכב האולטימטיבי הובילה אותנו לסופר רכב LFA האייקוני. אייקון מודרני, הוא קובע סטנדרט חדש בעולם הביצועים הגבוהים. והוא הפך לאבן דרך אישית המספק השראה לביצועי העתיד של לקסוס.

    lexus lfa born on track
    lexus legendary status

השראת סופר רכב

סטטוס אגדי

הסופר רכב LFA הוא תמצית ביצועי לקסוס, בשורש פילוסופיית ה- F שלנו. הושק בתערוכת הרכב הבינלאומית ה- 41 בטוקיו ב- 2010 והוא עדיין מתהדר בתואר הסופר רכב האגדי.

אקסקלוסיבי ומבוקש, אחרי ה- 500 בלבד שיצרנו. מעטים במספרם אך עוצמתיים בהשפעתם, אך הם באמת נוצרו לקול תרועתה של תעשיית הרכב. משואה תמידית, ה- LFA המשיך לספק השראה ל- LC ולדגמי F אחרים בסדרת דגמי לקסוס.

מוכן למירוץ

מסלול המירוץ הוא אחת מהסביבות התחרותיות ביותר שקיימות, בו אנו מפעילים את הסופר מכוניות שלנו. אלו מהונדסות כדי לסייע לצוותים לחלוף על פני המתחרים כאשר מדובר במהירות או בכל היבט אחר של ביצועים.

    lexus race ready

מוכן למירוץ

נוסחה מנצחת

לקסוס הפכה ליצרן המכוניות האסיאתי הראשון אי פעם שניצח במירוץ הסיבולת VLN ב- Nürburgring Nordschleife. אב טיפוס של RC F GT3 תבע ניצחון במירוץ VLN9 ב- 8 באוקטובר, 2016. דגם בלתי רגיל זה עמוס במאפיינים הנדסיים מתקדמים המתוכננים להפיק את המיטב מכל אחד מ- 540 פלוס כוחות סוס של המנוע.

הוא מתכבד במגנים קדמיים שנבנו באופן המפחית למינימום את ההתנגדות. מסיט רוח (ספוילר) אחורי הניצב גבוה ורחב כדי ליצור מספיק כוח מטה לייצוב מוגבר במהירויות ובפניות החדות ביותר. כל אלו ועוד הופכים אותו לנכס ולחוויה אמיתית לכל צוות מירוץ.

יוקרה מותאמת למסלול מירוץ

כשאנו במסלול המירוץ, מופעלים כל החושים שלנו. בעודנו עומדים על המשמר אנו שמים לב ולומדים בכל רגע. בהמשך אנו לוקחים את התובנות שלנו ומזקקים אותן לתוך דגמי ה- F וה- F ספורט שלנו. התוצאה? נהיגה מעודנת וממריצה המותאמת עם העיצוב הספורטיבי.

 •     2017 lexus discover performance overview f models

  ביצועים

  דגמי F

  בהשראת פילוסופיית ה-F, הדגמים שלנו מציגים לראווה את אהבתנו לתשוקה ולביצועים. שב מאחורי ההגה ואנחנו מבטיחים שתיגע בשיאי התרגשות חדשים.

 •     2017 lexus discover performance overview f sport

  ביצועים

  F SPORT

  זה מה שקורה כאשר משלבים בין רכבי לקסוס לבין התלהבות ספורטיבית. רכבי ה-F הספורטיביים שלנו בולטים בעיצובם המרשים, מבפנים ומבחוץ, וביחד עם כוונון מתלים עדין נוצרת השפעה שתלהיב אותך בכל נסיעה.