טכנולוגיה

לקסוס היברידית

לקסוס סללה את הדרך לטכנולוגיה ההיברידית המתקדמת ביותר כיום. עם חיסכון בדלק, פליטת מזהמים נמוכה, יציבות ונוחות יוצאי דופן ונסיעה עוצמתית ומהנה, לקסוס מזמינה אותך לנהיגה בסטנדרטים הגבוהים ביותר המצופים מרכב יוקרה.

מנהיגות היברידית

הטכנולוגיה ההיברידית של לקסוס מובילה את התחום בעולם רכבי היוקרה. לקסוס הייתה חלוצה עולמית כשהציגה לראשונה רכב יוקרה עם מערכת היברידית מלאה. מאז, מעל מיליון רכבים גמעו מיליוני קילומטרים על פני הגלובוס, כשהם מונעים במערכת המובילה שלנו.

    technology hybrid engineering long standing hybrid leadership 01
 •     technology hybrid engineering long standing hybrid leadership 02

  מובילים את הטכנולוגיה ההיברידית קדימה

  מנוע היברידי רב שלבי

  לקסוס ממשיכה לדחוף את מגבלות הביצועים ההיברידיים, הרבה מעבר לציפיות. כעת אתה יכול לחוות מערכת חדשה ומהפכנית מבית לקסוס: היברידיות רב שלבית, שכבר הוטמעה ברכבי - LC500h ו- LS 500h.

  תיבת 4 הילוכים אוטומטית נוספה יחג עם ה- CVT הקיימת (תיבת הילוכים המשתנה ברציפות). 10 הילוכי הדמיה, מעוררים 10 הילוכים של מנוע הבנזין של LC 500/ הנהג יכול להחליף בין הילוכים דינמיים אלו, ללא השהייה, באמצעות מתגים בגלגל ההגה.

  התוצאה? תחושה ספורטיבית משופרת. דינמיות, מהירות ושילוב, אלו הביצועים ההיברידיים התגובתיים ביותר מאז ומעולם. אתה תחווה כוח פראי עם הלחיצה על דוושת ההאצה ויעילות חכמה כשאתה נינוח יותר. מערכת היברידית רב דרגתית מכתיבה את הטון על מה שעומד לבוא. היא תשפיע על הסדרה הרחבה של לקסוס, שכן אנו מובילים את את העולם בטכנולוגיה היברידית.

 •     technology hybrid engineering long standing hybrid leadership 03

  לקסוס מובילה את הטכנלוגיה ההיברידית

  הבחירה בין מנוע בנזין למנוע היברידי

  המערכת ההיברידית של לקסוס מנטרת את תנאי הנהיגה ושולטת בצורה חלקה על זרימת הכוח, תוך ביצוע החלטות התורמות לאיכות הנהיגה, אבל השליטה באיזה מנוע לנהוג, נשארת בידים שלך.

  לכל אורך הנסיעה, או מתי שרק תרצה, אתה והרכב מתייעצים בנוגע להתנעה, האצה, העצמת הביצועים ואפילו רמת פליטת המזהמים - ואחרי כל זה, אתה מקבל את ההחלטות.

  תוכל לבחור בין נהיגה רגילה, המבטיחה איזון בין החיסכון בדלק לביצועי המנוע, לבין נהיגה ספורטיבית, המאפשרת זמני תגובה מהירים ודינמיים הרבה יותר בהתאם לתוואי הדרך ולאנרגיות של הנהג, או שלך יתאים יותר נהיגת ECO, .הממתנת את הרכב, מאזנת את כוח המנוע והגדרות האקלים לטובת יעילות דלק גבוהה הרבה יותר.