Lexus logo
גלול מטה להמשך

בטיחות לקסוס

חווה בטיחות אקטיבית בכל נסיעה

החזון האנושי מרשים. אולם יש לו מגבלות ולכן ניתן לשטות בו לעתים בטריקים שונים. למד כיצד מערכות הבטיחות של לקסוס מתוכננות לתמוך בחושיך מאחורי ההגה. תמיכה חכמה לתחושה חדה וברורה ונהיגה בטוחה.

נא להמתין - החוויה נטענת

ניתן "לעבוד" על התחושות באמצעות 'טריקים' אופטיים.

היכן שנדמה שקווים מקבילים נראים מתעקלים.

אבל בכביש

לקסוס שומרת אותך בנתיב הנסיעה

אזהרת סטייה מנתיב הנסיעה ועזר שמירה על נתיב הנסיעה

הישאר במסלולך

גם לנהגים הממוקדים ביותר ניתן להפריע. אם תתחיל לסטות מנתיב נסיעתך, אזהרת הסטייה מהנתיב משתלבת כדי לשמור אותך בנתיב נסיעתך. גלגל ההגה רועד קלות, ותזכורות קול ותאורה ממליצים לך לתקן את נתיב נסיעתך. אמון רגוע בעצמך, במיוחד בכבישים מהירים ונסיעות ארוכות.

למד עוד

כיוון מבוקר

מצלמה חכמה מאתרת סימוני נתיבים לבנים וצהובים. אם אתה סוטה מהנתיב, מופעלת אוטומטית אזהרה אודיו-ויזואל. וכמובן, אם תבחר, עזר השמירה על נתיב הנסיעה תפעיל מגע קל נוסף של היגוי נגדי כדי להנחותך בצורה חלקה חזרה לנתיב הנסיעה.

עם מערכת הבטיחות פלוס של לקסוס, אזהרת הסטייה מנתיב הנסיעה עוברת שלב נוסף עם עזר עקיבת נתיב המאתרת גבולות בין האספלט ומשטחים אחרים כדוגמת דשא, לכלוך ואבנים, הודות ליכולות הזיהוי המתקדמות שלה. פירוש הדבר שהיא יכולה לספק עתה אזהרה לנהג ולכוונן את פעולות גלגל ההגה אפילו על כבישים שאינם מסומנים בקווים העוקבים אחר נתיב הרכב.

BACK TO EXPERIENCE

בלילה

אורות גבוהים עוצמתיים

כמו זרקורי תאורה באולם ריקודים בהדמיה זאת

עלולים לסנוור נהגים אחרים

לקסוס מסיטה אוטומטית בוהק זה

מערכת אורות גבוהים אוטומטיים ואורות גבוהים אדפטיביים

תאורה חכמה

נהיגה בחושך היא אחת מחוויות החישה הטהורות שבחיים, למרות שהנווט בלילה מציב אתגרים חדשים. התכונות שלנו תומכות בראייתך, שומרות על ביטחונך ועל ביטחונם של עמיתך הנהגים האחרים בכביש. בשעת הצורך, האורות הגבוהים האוטומטיים נדלקים וכבים אוטומטית. מערכת האורות הגבוהים האדפטיבית לוקחת זאת רמה נוספת, היא מצלילה בחכמה את הפנסים הקדמיים עבור כלי רכב הבאים ממול בעוד שאזורי הסביבה נשארים מוארים לגמרי.

למד עוד

אמון בלילה

מערכת האורות הגבוהים האוטומטיים משתמשת בחיישנים חכמים כדי להישאר מספר צעדים קדימה, היא מחפשת ורואה את מה שעיניך אינם מאתרים מידית. מצלמות בשמשה הקדמית מזהות במהירות את שני הפנסים הקדמיים כשל כלי מתקרבים ואת הפנסים האחוריים של כלי רכב לפניך ומחליפה מידית בין האורות הגבוהים לנמוכים.

האורות הגבוהים האדפטיביים מאירים את הכביש אולם הם שומרים את כלי הרכב החולפים בצל. בנוסף, במערכת הבטיחות פלוס של לקסוס, מערכת האורות הגבוהים האדפטיבית מספקים תאורה מיטבית באמצעות דורות של נורות LED (עם בקרת הפעלה ניתוק נפרדת לכל שורה) ומקנות בקרה עדינה של עוצמת התאורה והמרחק.

BACK TO EXPERIENCE

ראות מושלמת אינה אפשרית תמיד

קו הראיה שלך יכול להשתנות

כדי לחשוף סכנות נסתרות

כך שלקסוס צופה בנקודות אלו עבורך

ניטור נקודות מתות

ראות ברורה יותר

לבני אדם אין ראות היקפית מושלמת, כך שמערכת ניטור הנקודות המתות מספקת לך את הסיוע לו אתה זקוק. נועדה לאתר כלי רכב המגיעים מנתיבים סמוכים, היא מזהירה בכל פעם שנהג אחר נמצא בתנועה. שומרת על קור הרוח שלך ומשנה נתיבים בביטחון מלא.

למד עוד

צפה מראש נהגים אחרים

מוזנת על ידי חיישנים חכמים, מערכת ניטור הנקודות המתות סוקרת את הכביש עבורך, מנתחת את האזורים שבלעדיה לא היית יכול לראות את הנעשה בהם. היא מביעה עצמה כאשר אתה מחליף נתיבים על מנת להבטיח מודעות לכלי רכב בנקודה מתה שאינם נראים.

היא מסייעת גם כשאתה חונה. מערכת הבלימה לכלי רכב חוצים מאחור מסייעת לך לתמרן על ידי שמירת מודעותך לכלי רכב הנמצאים בנתיב נסיעתך, מכל צד. אם היא חשה בהתנגשות, היא תומכת בך על ידי הפעלת הבלמים. עם ראות נקייה ורחבה יותר, מחשבותיך יהיו תמיד אודותיך.

BACK TO EXPERIENCE

מעטפת הראות התפתחה לשיפוט המרחק

אולם עדיין ניתנת להולכת שולל

שני הקווים האופקיים

הם בעלי אותו אורך

לקסוס שומרת על תפישתך את המרחק

תוך התאמת מהירותך בצורה אינטואיטבית לתנועת כלי הרכב מלפנים

בקרת שיוט אדפטיבית ואזהרת קדם התנגשות

נהיגה בביטחון

השיפוט האנושי משתפר כאשר הוא מצוות במערכות נהיגה חכמות. בקרת השיוט האדפטיבית קובעת את המרחק בינך לבין כלי הרכב מלפנים ומכווננת את מהירותך בהתאם, בשעה שמערכת קדם ההתנגשות מאתרת כל כלי רכב ומכשול מלפנים. היא מזהירה אותך אם עומדת להתרחש תאונה והיא בולמת אוטומטית במידה ואתה לא פעלת. עם חוסר וודאות מופחתת, אתה יכול לנהוג בבטחה.

למד עוד

הירגע בנסיעות ארוכות

בקרת השיוט האדפטיבית (ACC) משתמשות ברדאר גלי מילימטרי לסריקת הכביש. מהירותך מבוקרת בקפידה בתחום מוגדר מראש כדי להתאים לקצב הנהגים האחרים. אם צפויה תאונה, אתה מקבל אזהרה וכאשר נקבע שההתנגשות בלתי נמנעת, יופעלו בלמי רכבך בצורה אוטומטית.

במערכת הבטיחות פלוס של לקסוס שיפרנו את ACC בעזר בטכנולוגיית עקיבת נתיב (LTA) לשם מעקב אחר כלי הרכב מלפנים ומסייעת לך בכך שהיא מסייעת בשמירת רכבך במסלול הנכון. נסיעות ארוכות יותר מעייפות פחות והצורך בבלימה פתאומית היא תופעה נדירה. יתר על כן, מערכת בקרת השיוט האדפטיבית פועלת בשיתוף פעולה מלא עם מערכת עזר תמרורי הכביש לשינוי בקלות של מהירות רכבך כך שיתאים למגבלת המהירות שאותרה. תיהנה משקט נפשי בכל נסיעה.

BACK TO EXPERIENCE

עתיד הבטיחות

נולד להיות חלוץ מוביל

לקסוס LS המקורי הגדיר מחדש את מושב היוקרה וזכה בשבחים קריטיים על ביצועיו תוך איפיון מחדש של מהימנות. כעת, ה- LS החדש לגמרי ל- 2018 מבשר על מהפכה נוספת, מובלת על ידי טכנולוגיה מתקדמת חדשה.

הסדאן המתוכנן לגמרי מחדש מציג בהופעת בכורה מערכת משופרת: מערכת הבטיחות פלוס של לקסוס. מערכת תכונות חדשנית זאת כוללת מערכת עזר היגוי אקטיבי הראשונה מסוגה בעלום עם איתור אינטואיטיבי של הולכי רגל, מציעה לך רמות חדשות של סיוע חכם תוך כדי נסיעה.

עתיד טכנולוגיית הבטיחות

LS החדש

מערכת בטיחות+ של לקסוס

מערכות בטיחות אקטיבית מתקדמות הופכות את ה- LS למודע הרבה יותר לסביבתו ומציעות לך, כנהג, תמיכה חכמה יותר. יחד עם מערכת קדם ההתנגשות, עם אזהרת הולכי רגל הראשונה מסוגה בעולם ועזר היגוי אקטיבי, שדרגנו את המערכות הקיימות כדוגמת אזהרה מפני סטייה מנתיב הנסיעה ומערכת האורות הגבוהים האדפטיבית הדו שלבית.

כמו כן שילבנו במערכת הבטיחות פלוס של לקסוס את מערכת אזהרת תנועה חוצה מלפנים, המסייעת במניעת תאונות בצמתים ועזר קריאת התמרורים המציעה לך מידע על תמרורים בכביש באמצעות הצג העילי (HUD) הגדול של ה- LS.

LS החדש

נהג המשנה של לקסוס

נהג המשנה בלקסוס LS מציע לך רמה גבוהה של תמיכת נהיגה, קריאה בחכמה של כוונותיך בעודך נוהג כדי לספק לך בקרת היגוי. המערכת המשופרת מוסיפה עזר עקיבת נתיב (LTA) לבקרת שיוט דינמית, והיא מספקת תמיכה ללא נקודות תפר בנהיגה בכבישים מהירים.

על ידי ניתוב נתיב הרכב מלפנים, LTA שומרת אותך במסלול הנכון, אפילו כאשר לא ניתן לזהות את סימוני הנתיב באמצעות מערכות המצלמה המסורתיות. התוצאה? סיוע נהיגה איטואיטיבי אך עדיין דיסקרטי עם ביטחון כסטנדט.

אל תשתמש בשום מצב במערכת הבטיחות של לקסוס במקום נהיגה רגילה ואנא קרא את ההוראות לפני הפעלת המערכת. הנהג הוא תמיד האחראי לבטיחות.

גלה עוד על LS החדש

הלקסוס שלך, התכונות והמאפיינים שלך

בטיחות בסדרת לקסוס

למד עוד

PLEASE INCREASE THE SIZE OF YOUR BROWSER WINDOW