1. Accessibility
מחוייבים לכלל לקוחותינו

הצהרת נגישות

לקסוס ישראל מנגישה את אתרי האינטרנט, אולמות התצוגה ומרכזי השירות שלה, על מנת לשרת את כלל הלקוחות באופן שיוויוני ומכבד.

בכל אולמות התצוגה ומרכזי השירות של לקסוס:

√ חניות נגישות ודרך נגישה לחלל האולם
√ עמדה נגישה המתאימה למתניידים בכיסא גלגלים
√ לולאת השראה

בנוסף, בכל אולמות התצוגה ומרכזי השירות שלנו, ניתן לקבל מידע באמצעות טלפון, אימייל ומסרונים.
ניתן גם לקבל סיוע באמצעות תרגום לשפת הסימנים וכו'.(יתכן כי את חלק מהדרישות יהיה צורך להזמין מראש)

 

להלן אנשי הקשר בנושא הנגישות באתרים הפיזיים:

אולם התצוגה המרכזי – הרצליה
כתובת: רח' הסדנאות 8, הרצליה פיתוח
איש הקשר: ויטלי קושניר, מנהל אולם תצוגה
טלפון ליצירת קשר: 054-2828914

אולם תצוגה ושירות – חיפה
כתובת: רח' האשלג 10, חיפה
איש הקשר: גיא וודקה, מנהל אולם תצוגה
טלפון ליצירת קשר: 054-4590311

בית לקסוס, אולם תצוגה, מרכז השירות הראשי, לקסוס סלקט – פתח תקווה
כתובת: שמשון 9, פתח תקווה
איש הקשר: רועי פניסקי, מנהל תפעול ראשי
טלפון ליצירת קשר: 050-7444104

אולם תצוגה – ירושלים
כתובת: כנפי נשרים 62, ירושלים
איש הקשר: ארז ששון, מנהל אולם תצוגה
טלפון ליצירת קשר: 054-2828911

אולם תצוגה – באר שבע
כתובת: רח' הבונים 26, באר שבע
איש הקשר: שרון פארי, מנהלת אולם תצוגה באר שבע
טלפון ליצירת קשר: 053-7754509

הצהרת נגישות אתרי האינטרנט של לקסוס:

באתר זה בוצעו עבודות הנגשה מלאות בהתאם לתקן WCAG 2.0 לרמה AA, אנו עושים כמיטב יכולתינו על מנת לדאוג שישאר נגיש בכל זמן. בין אם אתם בעלי מוגבלות פיזית ובין אם לא, בממשק הנגישות שלנו תוכלו למצוא את הטכנולוגיות המתאימות אשר בעזרתן, תוכלו להתאים את תצוגת האתר בעבורכם, ובהתאם למגבלותיכם. שימו לב, כל התאמה שתעשו תשמר בקובץ "קוקי" בדפדפן שלכם, כך שבפעם הבאה אשר תגיעו לאתר זה, או כאשר תעברו בין דפים, לא תצטרכו לבצע התאמות כל פעם מחדש, אלא האתר יחכה לכם מראש מותאם ומוכן עם ההתאמות שביצעתם בפעם הקודמת. לנחיותכם, בפתיח הממשק תמצאו כפתור "הפעלת נגישות בסיסית" אשר יפעיל הגדרות בסיסיות כגון התאמה לקוראי מסך והתאמה לניווט מקלדת, בלחיצה אחת ובאופן אוטומטי. אנו מאמינים כי לכל אדם מגיע הזכות לחיות בכבוד, שוויון, נוחות ועצמאות, ועל פי כן, הושקעו משאבים ומאמצים רבים בממשק הנגישות, כך שיוכל להקל את השימוש באתר ככל האפשר. גלישה נעימה!

תאימות דפדפנים ומערכות הפעלה:

Google Chrome, FireFox, Safari, Opera, Microsoft Edge, Android Marshmallow, iOS9 - אנו תומכים בכל המכשירים והדפדפנים הפופולריים בשוק עד לכ-2 גרסאות אחורה.

 

התאמות כלליות:

כפתור להפעלת נגישות בסיסית, ניווט ע"י המקלדת, הפעלת מקלדת וירטואלית, התאמה לקוראי מסך, דילוג לתוכן המרכזי, חיפוש ביטויים ראשי תיבות וסלנג, שינוי שפת הממשק, שינוי מיקום הממשק, שינוי גודל הממשק.

התאמות טקסט ותוכן בממשק:

שינוי גדלי הגופן, שינוי הגופן לקריא, הגדלת טקסט במעבר עכבר (זכוכית מגדלת), הדגשת קישורים, הדגשת כותרות, שינוי מרווח בין שורות, שינוי מרווח בין מילים, שינוי מרווח בין אותיות, יישור למרכז, יישור לימין, יישור לשמאל, יישור מוחלט.

התאמות צבעים ותצוגה:

הצגת תיאורי תמונות, התאמה לקוראי מסך, ניגודיות כהה, ניגודיות בהירה, שינוי האתר לצבעי אפור,צבעים מנוגדים, שינוי צבע הטקסטים, שינוי צבע הכותרות, שינוי צבע הרקע, עצירת אנימציות ותנועה.

התאמות ניווט והתמצאות:

שינוי סמן העכבר לסמן גדול ולבן, או סמן שחור וגדול, הדגשת מעבר עכבר, הגדלה והקטנת תצוגת האתר, הדפסה נגישה, מצב קריאה, ניווט ע"י אותיות, הדגשת פוקוס, הדגשת מעבר עכבר.

הבהרה והערות:

למרות מאמצנו הרבים לאפשר את התאמת האתר ברמה הטובה ביותר, יתכן ויתגלו דפים או חלקים באתר שטרם הונגשו או שטרם נמצא בעבורם הפתרון הטכנולוגי. יחד עם זאת, אנו ממשיכים בכל עת לשפר, להוסיף ולעדכן יכולות לממשק הנגישות באתר, וכן להתאים ואף לפתח טכנולוגיות חדשות על מנת להגיע לרמת הנגישות האופטימלית ביותר, בכל רגע נתון ובהתאם להתקדמות הטכנולוגית.

במידה ומצאתם תקלה, או שאינכם מסתדרים עם ממשק הנגישות, או שיש לכם רעיונות לשיפורו, נשמח לשמוע מכם. בלחיצה על "שלחו משוב" הנמצא בתחתית ממשק הנגישות, תוכלו למלא טופס משוק ולספר לנו על חוויתכם באתר. בנוסף, ניתן לפנות למייל בכתובת hello@accessibe.com והוא יגיע לצוות האחראי על נגישות האתר. נשמח לעמוד לרשותכם בכל דרך!

רועי פינסקי נרכז הנגישות של לקסוס | נייד: 050-744410 | ROY.PINSKY@LEXUS.CO.IL