1. Legal
  2. Environment
שומרים על העתיד

לקסוס - דואגים לסביבה

גישת 360°: המאמצים של לקסוס בתחום שימור הסביבה צמחו מתוך כבוד ודאגה אמיתיים לסביבה של כדור הארץ. עבור על התהליך בן 5 השלבים כדי לגלות כיצד לקסוס מפחיתה את ההשפעה השלילית שלה על העולם שסובב אותה

מטרה: אפס פליטות מזהמים

 

אנחנו בלקסוס מאמינים שבאחריותנו להוביל את המענה שנותנת התעשייה לאתגר הסביבתי.

אנו מאמינים שקיימות סביבתית היא האתגר הגדול ביותר העומד בפני התעשייה שלנו בפרט, והחברה שלנו בכלל, במאה הזו. התגובה שלנו משפיעה לא רק על המוצרים שלנו אבל גם על כל ההיבטים של העסקים שלנו וכל מי שנכלל בהם.

אנו מונחים על ידי חזון ברור של ניידות ברת-קיימא, ולכן אנחנו:

  • - חלוצים בטכנולוגיות סביבתיות פורצות דרך כמו כלי רכב היברידיים
  • -מצמצמים את ההשפעה של כל הפעילות שלנו על הסביבה
  • -מפחיתים את השימוש שלנו במקורות טבעיים בתהליכי הייצור שלנו וממקסמים את המחזור והשימוש החוזר
  • -משתפים פעולה עם קהילות ורשויות מקומיות כדי לשפר את איכות הסביבה

 

לגישה זו אנו קוראים 'גישת 360° למנהיגות סביבתית'. אנו שואפים להשיג אפס פליטת מזהמים, עם אפס פסולת, בכל חלקי הפעילות העסקית שלנו. אנו מאמינים שבעזרת הזמן והמיומנות הנחוצים, ובעזרת 'קאיזן' (Kaizen) (המילה היפנית ל- "שיפור מתמשך"), מטרה זו הנה אפשרית. אנו מאמינים שהצמיחה וההצלחה של לקסוס תלויה בזה.

שלב ראשון: פיתוח המוצר והעיצוב

 

כדי להשיג את צמצום ההשפעה על הסביבה, הכרחי לתכנן ולמדוד את ההתקדמות. לכן אנו משתמשים ב- 'חשיבה על מחזור חיים', תהליך מקיף של שיפור מתמשך שלוקח בחשבון את כל המשאבים שנצרכו ואת הלחצים הסביבתיים והבריאותיים הקשורים למוצרים שלנו.

אנו חלוצים בשימוש בחומרים בעלי יכולת תיקון גבוהה, ואנו חוקרים ומשתמשים בחלקים שקל למחזר כאשר הם יוצאים מכלל שימוש, כדי להקל על המחזור והתיקון. אפילו הרכיב הכי פחות נראה של הלקסוס מתוכנן על פי עקרון זה: משתמשים בפגושים ממוחזרים ליצירת רכיבים לתא המטען, ובחומר ממוחזר, גרוס ואוטם קול עבור הלוח המבודד מרעש שמאחורי לוח המחוונים.

דיפוני דלתות הרכב עשויים כעת מגבעול קינף - צמח ממשפחת ההיביסקוס - במקום שבבי עץ, בהם השתמשו בעבר.

הקינף סופג פחמן דו-חמצני פי שניים עד פי חמישה יותר מצמחים אחרים ומערבבים אותו עם פגושים ישנים המגיעים ממוסכים לתיקוני רכב כדי ליצור דיפון דלת קל יותר, המספק בידוד רעשים טוב יותר ומשתמש בחומרים שאינם גורמים לדלדול יערות.

"פיתחנו פלסטיק שניתן למחזור עד אין סוף - המשמש בכל כלי הרכב שלנו, וזמין כעת לכל יצרני הרכב."

שלב שני: ייצור

 

אנחנו בלקסוס מאמינים שבאחריותנו להוביל את המענה שנותנת התעשייה לאתגר הסביבתי. אנו מאמינים שקיימות סביבתית היא האתגר הגדול ביותר העומד בפני התעשייה שלנו בפרט, והחברה שלנו בכלל, במאה הזו. התגובה שלנו משפיעה לא רק על המוצרים שלנו אבל גם על כל ההיבטים של העסקים שלנו וכל מי שנכלל בהם.

לגישה זו אנו קוראים 'גישת 360° למנהיגות סביבתית'. אנו שואפים להשיג אפס פליטת מזהמים, עם אפס פסולת, בכל חלקי הפעילות העסקית שלנו. אנו מאמינים שבעזרת הזמן והמיומנות הנחוצים, ובעזרת 'קאיזן' (Kaizen) (המילה היפנית ל- "שיפור מתמשך"), מטרה זו הנה אפשרית. אנו מאמינים שהצמיחה וההצלחה של לקסוס תלויה בזה.

שלב שלישי: לוגיסטיקה

 

הדאגה של לקסוס לסביבה מתפרשת על פני טווח שלם, מאיסוף והסעה של חומרי גלם ועד לעיבוד והרכבה של חלקי כלי הרכב, ומהתהליכים שבאולמות התצוגה שלנו ועד לטיפול בחומרים שבסוף מחזור החיים של הרכב...

עם זאת, הצלחנו להפחית את קילומטראז' הלוגיסטיקה שלנו ב- 3,057 מיילים (4,920 ק"מ) בשנה, מה שאפשר לחסוך 1,020 טון של CO2. הישג זה התאפשר על ידי תכנון מדוקדק של דרכי התחבורה שלנו, והכפלת המטען של כל משאית.

שלב רביעי: מחזור וסיום חיים של כלי הרכב

 

ההנחיה לגבי סוף חיי כלי רכב מיועדת למנוע ולהגביל פסולת, לשפר את השימוש החוזר, המחזור והניצול של רכבים בסוף חייהם.

לקסוס מצייתת לדרישות ההנחיה ובמסגרת יישומה, לקסוס הנהיגה מדיניות החזרה בחינם של רכבי לקסוס משומשים.

מינינו את חברת Autogreen להיות ספק השירותים שלנו בכל הקשור לניהול תכנית החזרת הרכבים המשומשים בחינם; חברה זו יכולה ליידע אותך אם הרכב שלך מתאים להחזרה ללקסוס בחינם, ומהו המקום הקרוב ביותר אליך בו תוכל להחזירו. ניתן למצוא מידע נוסף בכתובת https://www.rewardingrecycling.co.uk

בלקסוס אנו עובדים ברמה הגלובלית כדי להפחית ככל האפשר את ההשפעה של הפעילות שלנו על הסביבה. בתהליך בחירת השותף העסקי שלנו לטיפול במחזור וקבלה של רכבים בסוף חייהם, הדבר החשוב ביותר היה ששותף זה יקיים את הסטנדרטים הגבוהים ביותר, ויבטיח שבעלי רכבי לקסוס יקבלו שירות אחראי, אמין ויעיל בתהליך חיסול הרכב שלהם בסוף חייו.