1. New Cars

NX

SELF-CHARGING HYBRID

החל מ-

299900.0

החל מ:

3421.0

אגרת רישוי - החל מ

303321.0

מחיר כולל

299900.0

החל מ:

3421.0

אגרת רישוי - החל מ

303321.0

מחיר כולל

כולל מע"מ

1. המשך
1. המשך

3 אפשרויות

3 אפשרויות

2. בחירת רמת גימור זו
2. בחירת רמת גימור זו

6 אפשרויות

6 אפשרויות

הדור הבא של ה-SUV כבר כאן, והוא כאן כדי לרגש, בעוצמה שרק תופסת תאוצה. רכב הפנאי החדש מציג מראה מרשים ומערכות הנעה מגוונות.

לצד מנוע ה-Hybrid המוכר מוצעת לראשונה גרסת פלאג- אין (PHEV). שתי יחידות ההנעה נהנות מהדור העדכני של מערכת ה-Self-Charging Hybrid וביצועים מעוררים אשר יגרמו לכם להרגיש יותר בכל רגע.
לקסוס NX החדש - לא מרגיש כמו שום דבר שקדם לו.

מערכות הנעה פורצות דרך

יחידות ההנעה ההיברידיות-חשמליות של לקסוס NX: Self-Charging Hybrid ו-Plug-In Hybrid מביאות לידי ביטוי את הניסיון רב השנים של היצרן היפני בתחום.
באמצעות טכנולוגיה פורצת דרך ל-NX תגובה זריזה ועוצמתית בהאצות המשתלבות בצריכת דלק יוצאת דופן ובפליטת מזהמים נמוכה במיוחד.

לקסוס NX הוא רכב חסר פשרות. יחידות ההנעה אינן דורשות מקום עודף בחלל תא המטען, הביצועים בשביל, בכביש המהיר ובסביבה אורבנית מעולים, והטכנולוגיה המתקדמת אינה באה על חשבון תחושת הפאר בתא הנוסעים.

לנהוג בביטחון

אחזו בהגה של לקסוס NX ומיד תחוו את הגמישות והזריזות שמציע רכב בעל הנעה היברידית-חשמלית מוצלחת.

האווירודינמיקה המשופרת ומרכז הכובד המונמך מעניקים חוויית נהיגה ייחודית . בפניות או בהאצה, מתנהל משחק נפלא בין עוצמת המנוע, השלדה הקשיחה החדשה וההיגוי המדויק.
היכולות הדינמיות הגבוהות ילהיב אתכם ויספקו במידה שווה גם שקט נפשי. אותו אנו מכנים- 'חתימת הנהיגה של לקסוס'.

 

קבלת פנים בסגנון האומוטנאשי

חוויה מושלמת מתחילה בפרטים הקטנים ביותר: תאורה לידית הדלת תקבל את פניכם ותאורת אווירה בתא הנוסעים (בחלק מרמות הגימור) תאפשר לכם לבחור אחד מבין 64 צבעים שיתאים למצב הרוח הנכון.
אומוטנאשי – היא תפיסת עולם יפנית ששורשיה נטועים עוד בעת העתיקה ושאיפתה לספק אירוח מושלם ולצפות מראש כל צורך.
המרווח הפנימי של ה-NX נועד לפנק ולרצות. הגימורים משובבי עין ובעלי תחושה קטיפתית. מערכת הסאונד היוקרתית מבית Mark Levinson ® Premium Surround מציעה 17 רמקולים וסאב-וופר ותחושה של ישיבה באודיטוריום. מערכת בקרת אקלים מתקדמת - S-Flow - מזהה באילו מושבים יושבים נוסעים ומה כיוון השמש על מנת לספק טמפרטורה מושלמת בעבור כל אחת ואחד.

 

מולטימדיה מהנה

השליטה שלכם ברכב היא רכיב חשוב בתחושת הביטחון שלכם על הכביש. המונח Tazuna מתאר את התחושות והפידבק שמעביר הסוס אל הרוכב דרך המושכות. כיום רעיון ה-Tazuna מוצא את דרכו אל כיסא הנהג של לקסוס NX ושומר על חיבור אינטואיטיבי שבין הנוהגים לרכב עצמו. כל הפקדים נמצאים במיקום טבעי על ההגה, מערכת תצוגה עילית (HUD) בחלק מרמות הגימור, הגדולה בקטגוריה, מציגה נתונים באופן ברור על השמשה הקדמית בעוד מסך המולטימדיה הגדול ניצב בקו ראייה אחד. ההגה מגיב באופן ישיר לפקודות הנהג והשלדה, החדה כתער, כמו צופה את הסיבוב המתקרב.

צאו לחוויה משלכם בלקסוס NX

קחו את המושכות וגלו בעצמכם את לקסוס NX . באמצעות החוויה הייחודית שלנו, אתם בוחרים את המסע המרגש ביותר עבורכם.

מחוברים בכל נסיעה

מערכת מולטימדיה עדכנית תדאג שתמיד תהיו מחוברים לעולם הדיגיטלי שסביבכם. הודות למערכת עדכונים אונליין (OTA) תספק לך את החוויה המודרנית והטובה ביותר.
לקסוס NX מבין אותך ומגיב בצורה חכמה לפקודות הקוליות שלך. אפליקציית Lexus Link החכמה שמה בקצות אצבעותיך טכנולוגיה המאפשרת להפעיל את בקרת האקלים מרחוק**, לקבוע זמני טעינה, לעקוב אחר נסיעתך ועוד תכונות שימושיות מגוונות.

*זמין בעברית, אנגלית ורוסית
** לרכבי PLUG-IN HYBRID

תחכום צרוף

ההתרגשות מגיעה כסטנדרט בלקסוס NX החדש. הרכב, צאצא לשושלת SUV אקסקלוסיבית מבטיח לכם את כל הריגוש ואת הביטחון להתנסות.

העיצוב החיצוני הנועז מודגש באמצעות חזית מפוסלת וגריל, שהפך זה מכבר, לסימן ההיכר של Lexus. חלקו האחורי של הרכב, הרחב והשרירי משלים מראה עוצמתי. קווי המתאר של ה-NX שפוסלו ביד אמן מרמזים על החיוניות שמסתתרת מתחת לגוף הרכב. השילוב המדוד שבין אסטתיקה ופונקציונאליות מבטיח חוויה שלא נגמרת שהדלתות נסגרות והמנוע נדלק.

ביטחון מלא

תחושת הביטחון שלכם תעפיל לגבהים חדשים עם מערכת הבטיחות החדשה ביותר של לקסוס: Safety System +3. לראשונה ב-NX רכב הפנאי היוקרתי כולל מערכת e-Letch המסייעת ביציאה בטוחה. במידה והרכב יזהה תנועה מתקרבת מאחור הוא ימנע את פתיחת הדלתות. בכל פעם שתצאו מהרכב תדעו שה-SUV המתקדם שלכם בדק שהכל בסדר.

גלריית ה-NX

גלו את החזות הייחודית והמאתגרת של ה-NX, המעוצבת לאנשים הרוצים להפגין נוכחות בעיר.