1. Discover Lexus
  2. חוויית יוקרה אישית
5 דברים שצריך לדעת על יוקרה

לקסוס הופכת יוקרה למשהו אישי

האם יוקרה בעיניך היא מנוע עוצמתי ורועם או עוצמה חשמלית המשגרת אותך מהמקום? האם יוקרה היא ריפודי עור עדין ומגע מחוספס של עץ אמיתי?  יוקרה באה לידי ביטוי בתחכום של מערכת המולטימדיה או בגודל המסך?

ואולי יוקרה היא בכלל תחושה. התרגשות וצמרמורת כשמביטים במשהו יפה? הנאה משקט ונוחות בדרך חזרה הביתה או מסאונד איכותי שמהדהדת מערכת השמע?

כנראה יוקרה נמצאת בכל אחד מהמרכיבים הללו. היא משלבת באופן הרמוני איכות, דיוק, השקעה וטכנולוגיה. הטכנולוגיה היא המפתח לעתיד וכל מערכת במכונית הופכת מתקדמת ומתוחכמת יותר ככל שעובר הזמן. אך הטכנולוגיה יכולה לנתק אותך מהמכונית ולהפוך את חוויית הנהיגה במכונית יוקרה לקרה ומרוחקת.

לקסוס מגדירה מחדש את המושג "יוקרה" והיא אינה מעוניינת לספר על האופן בו היא מגדירה אותו מחדש, אלא פועלת כדי שהמושג יוקרה יהיה נגיש ובעל משמעות בו זמנית, כדי שאתם תרגישו את היוקרה בכל פרט ובכל רגע בלקסוס שלכם. היוקרה מתחילה רק כאשר אנחנו מצליחים להתעלות מעל ומעבר לכל ההישגים שלנו כדי להציע לכם מוצר וחוויה יוצאי דופן וטובים מכל מה שהכרתם עד עכשיו. 

הופכים יוקרה לאישית

האופן בו לקסוס מבטאת יוקרה הוא יותר מפילוסופיה. יוקרה היא חזון – בניה של מכוניות טובות יותר ושיפור מתמיד כמותג, בעוד אנחנו ממשיכים ללטש בכל יום את החזון והערכים שלנו. בעבורנו יוקרה אמיתית חייבת להרגיש אישית במיוחד. היא מערבת, מרגשת ומחוברת ללקוחות שלנו ולצרכים שלהם. 

יוקרה היא גם אירוח מפנק מעל ומעבר לציפיות ואיכות שמופקת בקפדנות ומוגשת באלגנטיות המענגת את כל החושים. באמצעות הביטוי האישי והייחודי של המושג יוקרה, לקסוס מובילה את עצמה ואת לקוחותיה אל העתיד. החזון הזה מוביל אותנו בכל מצב ומבטיח שהיוקרה עבור לקוחותינו תהיה אישית במיוחד. 

AUTHENTIC

אותנטיות

החיבור הייחודי שנוצר בין לקסוס ללקוחותיה נובע מכנות אותנטית שמבטיחה שכל מפגש עם נציגי החברה יהיה שקוף והוגן. יוקרה אמיתית נובעת מאיכות חסרת פשרות היורדת לפרטים הקטנים ביותר. יוקרה אמיתית נובעת מהביטחון ומהידיעה שלקסוס תמיד תעשה עבורך את המיטב בשקט, בביטחון עצמי, בכנות ובאותנטיות מוחלטים.   
REFINED

ירידה לפרטים, קפדנות ודיוק

האנשים המשמעותיים מאחורי כל מכונית של לקסוס הם אומני ה-'טאקומי'. מומחים אלו זוכים אחרי 25 שנות ניסיון בתחומם לתואר Takumi. הם מחדדים כל רכיב במכונית ומבטיחים שכל חלק מפותח בקפדנות ומוגש בחן. האיכות הזו באה לידי ביטוי בסביבת נהג יוקרתית ומדויקת הממוקדת בך ומעניקה לך חווית פרימיום אישית ואיכותית.  
OMOTENASHI

התחשבות מלאת מחשבה

את הנכונות של לקסוס לעשות מעל ומעבר עבור הלקוחות אפשר לסכם במילה אחת – "אומוטנאשי". המושג היפני מתאר מאמץ כנה ויוצא דופן להעניק חווית אירוח נפלאה מבלי לצפות לדבר בחזרה. אומוטנאשי, לדוגמא, היא ירידה קפדנית לפרטים שלא מפספסת דבר בחוויית האירוח. אומוטנאשי היא הנכונות והזמינות לטפל בלקוח בכל מקום ובכל זמן. אומוטנאשי היא אפילו היכולת לצפות את הצרכים של הלקוחות לפני שהם מבקשים או זקוקים לדבר.

חוויית שירות מלאת התחשבות וחום אנושי מובילה אותנו, וכך נוצרת תחושה אקסקלוסיבית – אומוטנאשי. כאשר חוויית אירוח מושלמת נפגשת עם מוצר מעולה אצלכם תתעורר תחושת יוקרה ייחודית ואישית במיוחד. 

ENGAGING

התלהבות ותשוקה

לקסוס מונעת מהתלהבות מלאת תשוקה. אנחנו מאתגרים את עצמנו באופן קבוע ובודקים כיצד ניתן לפרוץ גבולות בכל יום. המכוניות שלנו מציעות יכולות חשמליות מרגשות, ביצועים והתנהגות כביש המשרים ביטחון וחוויה יוקרתית אישית. המכוניות שלנו מבטיחות חוויה שתרגיש שונה ומיוחדת לכל אחד ואחת, ותישאר איתכם מנסיעת ההתרשמות הראשונה ובכל יום ורגע גם אחר כך.   
IMAGINATIVE

טכנולוגיה אינטואיטיבית

לקסוס דואגת שכל רכיב טכנולוגי במכונית יהיה מעולה ויעמוד ברף הטכנולוגי הגבוה ביותר. טכנולוגיה בפני עצמה לא מספיקה, היא קרה ומנוכרת וחסרה מימד אישי. לכן, אנחנו פועלים להפוך טכנולוגיה לאינטואיטיבית ואישית יותר. מטרתנו, שהמפגש שלכם עם הטכנולוגיה שלנו יהיה טבעי, פרסונלי וחסר מאמץ. זאת דרך נוספת בה לקסוס הופכת יוקרה לאישית.  איך היא עושה זאת? באמצעות הקאייזן ( Kaizen 改善). מדובר במושג יפני המגלם את האופי שלנו. התרגום הפשוט של המילה הוא "שיפור" אך המושג מתייחס לפיתוח קבוע ושיפור תמידי של כל אספקט בפעילותנו. זהו גורם מפתח בדרכה של לקסוס להמשיך להוביל את היוקרה האישית לכל לקוח ולקוחה שלנו

רוצים לגלות את היוקרה המיוחדת שלכם? פנו אלינו