1. Discover Lexus
  2. Performance
  3. LC 500 sports coupe

LC ספורט Coupe

LC הוא נקודת מפנה בכל מובן. הוא מסמל רגע חדש ללקסוס ולנהגים שלנו. נוצר במתקני המחקר האווירודינמיים המתקדמים שלנו ביפן, הוא נושא איתו נהיגה שאין כדוגמתה, לכל למקום שבו יישאו אותך הרפתקאות האקסטרים הבאות שלך.

מהונדס לעידן חדש

מכונית הספורט נחשפה בדטרוייט 2016, בתערוכת הרכב הבינלאומית של צפון אמריקה (NAIAS), ה- LC משך מידית את תשומת לב התעשייה וגרף שבחים. צוותים מגוונים מכל לקסוס התאחדו ליצור רכב הממזג עיצוב מרומם עם ביצועים שאין דומה להם. נוסף על היותו נחשק לנהיגה, הוא קובע הצהרה נועזת באשר לכיוון העתידי של לקוסוס.

מקונספט למציאות

ב- LC, התרגום של קונספט לייצור הוא פשוט בלתי נתפס וחסר תקדים. עיצוב משמעותי המגיע יחד עם מומחיות הנדסית לייצור חווית נהיגה טהורה הנשארת מזוקקת ויוקרתית לפני ולפנים.

הישג חסר תקדים

זהו חזון יוצא מן הכלל, מומש עד לאחרון הפרטים. בהשראת הקונספט המנצח של LF-LC בהופעת הבכורה ב- 2012, ה- LC ניפץ לרסיסים את וועידות התעשייה והציפיות.

מהנדסי לקסוס ומעצביה עבדו באופן בלתי נלאה להביא את ה- LC לחיים. בדיוק כמו הסופר רכב הנודע LFA, ה- LC נבנה על ידי צוות רבי אומנים של Takumi. בוני רכבים בשליחותם ועשרות שנים של ניסיון פירושם הוא שהם מכירים אינטימית את רגישות הדיוק והיופי, המרימים את הסטנדרטים לגבהים חדשים.

ביצועים שאין שני להם

החלק אל מאחורי ההגה של ה- LC ותפגוש חווית נהיגה ייחודית, הודות למערך מאפיינים חדשניים. אתה גם תהיה מוכה הלם מהיוקרה הדינמית של הדגם. אלגנטי אמיתי, המזכיר וממחיש את פילוסופיית עיצוב ה- F שלנו.

תחת תשומת הלב שאין שנייה לה של Takumi, ה- LC הוא אחד מכלי הרכב הראשונים שפותח בשלמותו במתקן המחקר האווירודינמי המתקדם שלנו ביפן. הוא מסמל את זריחתו של עידן חדש.

היברידי רב דרגתי

ה- LC 500h הוא חלוץ הטכנולוגיה ההיברידית של לקסוס. הוא מונע על ידי מערכת היברידית רב דרגתית מהפכנית, המספקת כוח ביעילות וברמת פליטה נמוכה לחוויית נהיגה ספורטיבית חסרת פשרות.

הכוח של הדור הבא

הייה עד לדור ההיברידי הבא. במערכת ההיברידית הרב דרגתית של ה- LC, שני מקורות כוח פועלים יחד בחכמה. שניהם, המנוע החשמלי המוזן על ידי מצבר ומנוע הבנזין יכולים, כל אחד בנפרד, להניע את הרכב. או שהם יכולים לשתף פעולה יחד כשהדבר נדרש.

התוצאה? יעילות שלא תאמן, פליטות נמוכות, חווית נהיגה מלהיבה, האצה מרשימה. המערכת שלנו מנטרת את תנאי הנהיגה שלך ושולטת בצורה חלקה על זרימת הכוח תוך ביצוע ההחלטות המיטביות עבורך. אם אם תרצה, אתה יכול לקחת שליטה באמצעות Drive Mode Select (בחירת תצורת הנהיגה)

מערכת היברידית רב דרגתית מממשת את האפשרות של הנעה היברידית עם התנהגות ספורטיבית אינסופית. תיבת 4 הילוכים אוטומטית הוכנסה אף היא למשחק. היא מאפשרת סימולציה של 10 הילוכים ייחודיים שהנהג יכול להחליף במהירות ביניהם. לחץ על דוושת ההאצה לנמרצות ותגובת כוח או פשוט תהנה מיעילות חכמה במהירויות נמוכות.

דינמיות נהיגה

הנדסת ה- LC מושחזת לשלמות, ליצירת חוויית נהיגה שאין כדוגמתה. אנו יודעים שגם החלק הקטן ביותר יכול לתרום לתוצאה עוצמתית.

נהיגה שאין שנייה לה

מנוע ה- LC 500 משתמש בפתח יניקה כפול. זה מסייע לנשימת המערכת ומקל על הצליל הפנטסטי של המנוע - מוזיקה לאוזן של כל אחד. מנוע נשימה טבעית זה משתלב בצורה מושלמת ב- Coupe ספורטיבי זה. הוא משלים את ההספק הליניארי של דגם זה, הוא מקנה לך שליטה חלקה וחדוות נהיגה שאין שנייה לה כשאתה מאחורי ההגה.

במסע שלנו להנהיג את העתיד של לקסוס קדימה, יצרנו חווית נהיגה חדשה לחלוטין. לאופי ולתחושה של ה- LC לא היה תקדים כזה באף לקסוס שקדם לו.

נבנה לזריזות ונמרצות

כאשר יצקנו חיים ב- LC, צפינו את תשוקתנו מתגשמת בכל פנייה: חווית נהיגה חדשה ומעודנת יותר. זריז, שנון ועוצמתי.

רצינו לבנות איכות נהיגה פרימיום הנהנית מרכב ספורט Coupe אבל גם אחד שמפתיע, אחד שמצית את חושי הנהג. היתה לנו האפשרות לקחת את ה- LC לסחרור, אתה כבר תבין שהשגנו את מטרתנו השאפתנית.