1. New Cars

ES

PREPARE FOR A BRAVE NEW LOOK

החל מ-

299900.0

החל מ:

3421.0

אגרת רישוי - החל מ

303321.0

מחיר כולל

299900.0

החל מ:

3421.0

אגרת רישוי - החל מ

303321.0

מחיר כולל

כולל מע"מ

1. המשך
1. המשך

1 אפשרויות

1 אפשרויות

2. בחירת רמת גימור זו
2. בחירת רמת גימור זו

3 אפשרויות

3 אפשרויות

עיצוב חדשני ונועז

לקסוס ES, מכונית הסלון האולטימטיבית, קוראת תיגר על התפיסות הקיימות לגבי רכבי הסלון ומציגה מרכב נמוך יותר, רחב יותר ומתוחכם יותר, בשילוב עיצוב דמוי קופה ומרחב פנים מעודן. התכוננו לנוחות ועוצמה יוצאות דופן במסווה אלגנטי ויוקרתי. זו ההזדמנות שלכם ליהנות מחוויית נהיגה ייחודית המציעה שינוי קיצוני בעיצוב, ביוקרה ובהנאה מהנהיגה. כל זאת לצד טכנולוגיות חדשניות.

הנעה היברידית SELF CHARGING HYBRID מדור רביעי של לקסוס

בנהיגה בתוך העיר, הדור הרביעי להנעה היברידית בטעינה עצמית של לקסוס של ה-ES 300h עובר באופן קבוע למצב של הנעה חשמלית ואינו מייצר פליטות כלל. המכונית מתאפיינת בכוח מגיב ועם זאת מעודן, המשודך לחיסכון בדלק יוצא דופן.

קפיצת מדרגה באיכות הנסיעה

איכות הנסיעה השתדרגה באמצעות מוטות גישור קשיחים יותר של המתלים האחוריים.

המעבר ממבנה יחיד לכפול הגביר את הקשיחות. קשיחות הפיתול והקשיחות הצידית הוגברו לנוחות נהיגה משופרת ולתחושה של נהיגה לינארית יותר שנאמנה לכוונות הנהג, גם במצבים של החלפת נתיב במהירות גבוהה.

מערכת מולטימדיה

ערכת המולטימדיה כוללת כעת צג מגע. כחלק מהגישה של לקסוס שמתמקדת באדם, חושב המרחק והזווית האופטימליים בין הנהג לצג המגע החדש, והוא כעת קרוב יותר לנהג ביותר מ-100 מ"מ לעומת סידורי צגים קודמים והוא מוטה בזווית של כחמש מעלות. גם הפינות המרוחקות יותר של המסך נמצאות בהישג ידו של הנהג.

בנוסף, מסך התצוגה עושה שימוש בזכוכית לנראות משופרת והפעלה קלה יותר.

בטיחות 5 כוכבים

לקסוס מציבה בראש סדר עדיפויותיה את המשימה לפתח את טכנולוגיות הבטיחות המתקדמות ביותר ולספק אותן במהירות לנהגים, והיא עושה זאת באמצעות יישום טכנולוגיות בטיחות חדשניות בדגמי הדגל של המכוניות שלה. לקסוס ES היא אחת ממכוניות הסדאן פרימיום הבטוחות ביותר שאי פעם יוצרו. ואף קיבלה את הדירוג היוקרתי של 5 כוכבים במבחן ה- Euro NCAP וזכתה בתואר המכונית הטובה ביותר בקטגוריית מכונית משפחתית גדולה היברידת חשמילת לשנת 2018. ביצועי בטיחות מרשימים התאפשרו הודות לטכנולוגיות כמו מערכות +Lexus Safety System , שהשתכללה אף יותר עם יישום נרחב של טכנולוגיות בטיחות מתקדמות  והוסיפה פונקציות כמו סיוע היגוי בחירום ושיפרה את ביצועי זיהוי הנתיב, מערכת בלימה לסיוע בחנייה, שמצמצמת את הנזק הנגרם בהתנגשויות שנובעות מלחיצה לא נכונה על הדוושה במקומות כמו מגרשי חניה או בהתנגשויות קלות עם כלי רכב שמתקרבים מאחור, ומראת צד דיגיטלית (Digital Side View Monitor) שהמספקת שדה ראייה היקפי טוב יותר.

שיפורים אלה הם חלק ממאמציה הנמשכים של לקסוס למנוע תאונות דרכים ונפגעים, להפחית את העומס המוטל על הנהג ולפתח מערכות סיוע לנהג שמעניקות חוויית נהיגה בטוחה וטבעית יותר. 

 

מראה חדש ואמיץ

ה-ES החדשה משדרגת את האיכות והאלגנטיות האהובה על הלקוחות. העיצוב החיצוני קיבל מראה מודרני יותר עם גריל קדמי בדוגמת רשת ושורה של רכיבים בצורת L הייחודית של לקסוס, פנסי חזית בעיצוב חדש ברמות הגימור Kyushu  ו Hadori  שבהן יחידות תאורה עם אלומת אור אחת כוללים יחידות תאורה קומפקטיות חדשות, ואילו ברמת הגימור Takumi יחידות תאורה עם שלוש אלומות אור כוללים מערכת BladeScan AHS (מערכת אורות גבוהים אדפטיבית) לפונקציונליות משופרת, והשימוש ביחידות תאורה צרות חדשות מעניק מראה חד. 

וחישוקים בעיצוב חדש, רב ציריים בגלגלי ה-18 אינץ' שמגיעים כסטנדרט בכל רמות הגימור יוצרים ניגוד לברק של משטחים מלוטשים וצבע שחור, המעניקים תחושה של יוקרה.

גלריית ES

כל תמונה מספרת סיפור. זה המקום בו מתחיל מסע גילוי העיצוב עוצר-הנשימה, האומנות המדהימה והגימור חסר הפשרות של לקסוס.