1. Lease
Lexus lease

ליסינג רכבי יוקרה

רכבי היוקרה של לקסוס, מובילים למהפכת הליסינג הפרטי לרכבי יוקרה ואתם, מוזמנים להתחיל לדמיין את הלקסוס החדשה שלכם!

יבואנית לקסוס בישראל מציעה שירות ליסינג תפעולי פרטי לרכבי יוקרה 

לקסוס מאפשרת לבצע עסקת ליסינג פרטי על מגוון רחב של רכבי יוקרה מבית המותג. רכבי פנאי ורכבי מנהלים בעלי הנעה היברידית, פלאג-אין או הנעה חשמלית. עסקת הליסינג של לקסוס נעשית על ידי היבואן ומבטיחה לך שירות מעולה, אחריות מקיפה ושקט נפשי. 

מהי בעצם עסקת ליסינג? 

עסקת ליסינג הינה עסקה המאפשרת ליהנות מרכב חדש, מבלי לרכוש אותו בפועל.
זוהי למעשה עסקת השכרה של רכב חדש, לתקופה של 3 שנים, הכוללת תשלום מקדמה בתחילת התקופה ותשלום חודשי שוטף במהלכה. בסיום תקופת העסקה, עומדת בפניכם האפשרות להחזיר את הרכב ולעבור לעסקת ליסינג חדשה, או להחזיר את הרכב ללא התחייבות לחידוש עסקה. קיימת אפשרות נוספת והיא לבחור לרכוש את הרכב הקיים במחיר אטרקטיבי.

ליסינג תפעולי פרטי מלא - עסקת הליסינג של לקסוס

בשוק הרכב מגוון רחב של עסקאות ליסינג שונות. על מנת שתהנו מהשירות המעולה של לקסוס, אנחנו מציעים עסקאות ליסינג פרטי מלא לרכבי היוקרה שלנו, עסקאות אלו ידועות בשם נוסף: עסקאות ליסינג תפעולי פרטי.

עסקאות ליסינג פרטי מלא כוללות את מרבית ההיבטים של קנייה ואחזקת מכוניות יוקרה

*        תשלום מקדמה בתחילת תקופת העסקה.

*        תשלום קבוע במהלך 3 השנים העוקבות.

*       ביטוחי רכב.

*        שירותי תחזוקה לרכב.

*        טיפולים נדרשים ובהם: החלפת צמיגים, החלפת בלמים ועוד.

*        שירותי שינוע.

*        ביצוע מבחן רישוי שנתי

*        מוקד שירות 24/7 ועוד.

בסוף תקופת העסקה תוכלו לעבור לעסקה חדשה, להחזיר את הרכב ליבואן ללא עלות נוספת או להשלים את סכום הרכישה ולהמשיך לנסוע באותו אותו החכרתם במסגרת העסקה*.

עסקת ליסינג מכוניות יוקרה של לקסוס חוסכת לך זמן וכסף. החברה אחראית על השגת הביטוח הנכון, הטיפול המתאים ועל עתיד הרכב בתום תקופת העסקה. לך נותר רק לנהוג במכונית מתקדמת מבית לקסוס וליהנות.

*בכפוף לתנאי העסקה. 

 

יתרונות ברכישה של רכב מבית היבואן:

 • בחירה מבין אחד מרכבי היוקרה של לקסוס: חשמלי, היברידי או מונע בנזין.
 • כל הרכבים מצוידים בחבילת מערכות הבטיחות המתקדמות Lexus Safety System+.
 • אחריות יצרן.
 • שירות 24/7
 • מגוון אפשרויות ומסלולי עסקה.
 • אפשרות לשדרוג הרכב בתום תקופת הליסינג.
 • ביטוחים וטיפולים במסגרת הוראות היצרן ובתנאים אטרקטיביים.
 • יציבות פיננסית ושירות מעולה מבית היבואן. 

ליסינג תפעולי פרטי פרימיום

לקסוס בוחרת להציע ללקוחותיה ליסינג תפעולי פרטי מלא אשר מקיף את כל צרכי הלקוחות בתקופת העסקה. עסקת הליסינג ל-3 שנים כוללת תנאי תשלום נוחים, רכבי יוקרה מבית לקסוס, טיפול ותחזוקה על ידי היבואן הרשמי ובעיקר שירות מקיף 24 שעות ביממה.

עסקת הליסינג יוקרה של לקסוס היא המשתלמת ביותר ובעיקר העסקה הטובה ביותר לשקט הנפשי שלך

 מסלולי ליסינג אחרים בשוק

 • ליסינג מימוני

 • ליסינג מימוני היא עסקת רכישה במסגרתה הרכב נרשם על שם הלקוח. בליסינג מימוני הלקוחות משלמים מקדמה ותשלום חודשי קבוע במקום לשלם את כל עלות הרכב במועד הקניה. העסקה יכולה לארוך בין 3-5 שנים. בסוף התקופה הלקוחות יכולים לבחור האם לשלים את יתרת הסכום ולהשאיר את הרכב בחזקתם  או להתקדם לרכב חדש/עסקה חדשה.

  עסקה זו לא כוללת כל רכיב אחר של בעלות כגון חבילת הביטוחים, שירותי תחזוקה נדרשים ואגרות.

  להצעות מימון לרכבי יוקרה של לקסוס, לחצו כאן

 • ליסינג פרטי בסיסי

 • עסקת ליסינג פרטי בסיסי היא עסקת ליסינג מצומצמת יותר. בסוג עסקה זו הלקוחות משלמים מקדמה ותשלום חודשי קבוע ושאר מרכיבי אחזקת הרכב נותרים באחריותם. בנוסף, הרכב יהיה רשום בכל תקופת העסקה על שם החברה המספקת את הליסינג. אורך העסקה הוא 3 שנים ובסופה הלקוחות מחזירים את הרכב ללא מחויבות או התחייבות.

ליסינג רכבי יוקרה של לקסוס - שאלות ותשובות

היתרונות העיקריים של הליסינג הפרטי הם: עלויות קבועות וידועות מראש, גמישות, אין צורך להתעסק במכירת הרכב עם תום השימוש, אנחנו סופגים את ירידת ערך הרכב, הכרה במס ללקוח עסקי, חבילת ביטוחים וטיפולים, ושירות 24/7 כדי שלך יהיה שקט נפשי.

לכל מי שרוצה ליהנות מחויית הנהיגה ברכב יוקרתי כמו לקסוס, אבל אין לו או שאינו מעוניין להשקיע סכום של מאות אלפי שקלים ברכב. בליסינג משלמים סכום חודשי, ממש כמו מנוי, כדי ליהנות בתקופה של 3 שנים מרכב פרימיום מהנה ומלהיב, כולל שרותי VIP  מבלי לקחת סיכונים של ירידת ערך הרכב או קושי במכירה שלו לאחר תקופת השימוש. בנוסף ההעסקה מתאימה לעוסק מורשה וחברה בע"מ .

בלקסוס ליס, הליסינג פרימיום של לקסוס, תוכלו ליהנות מרוב דגמי לקסוס המשווקים רשמית בישראל במסלול ליסינג נוח ובטוח.

עסקת ליסיגנ תפעולי פרטי של לקסוס כוללת ביטוח חובה ,ביטוח מקיף, טיפולים תקופתיים, החלפת צמיגים (כנגד בלאי),החלפת בלמים ושירות שינוע. 

כל נהג מעל גיל 24 ושנתיים רישיון נהיגה , ניתן לבצע הרחבת ביטוח לכל נהג בכל גיל בתוספת תשלום. 

36 חודשים

בתום עסקת הליסינג ניתן להחליף את הרכב לרכב חדש, לקנות את הרכב שברשותך או להחזיר את הרכב. 

עסקה הליסינג מתומחרת לפי 20,000-30,0000 ק"מ בשנה. 

זה נוח וקל ואנו מלווים אותך בתהליך הקצר. אנו מזמינים אותך לפנות אלינו לטלפון 9966* או באמצעות הטופס המצורף כאן ואנו נדאג ליצור איתך קשר ולהעניק לך הצעות מותאמות אישית לצרכים שלך.

התשלום משתנה ותלוי בדגם וברמת הגימור, ניתן לבדוק זאת באמצעות מחשבון הליסינג שלנו באתר לקסוס וכן נשמח לתת לך ייעוץ אישי בטלפון: 053-6853698 או באמצעות הטופס המצורף בלינק הבא: https://www.lexus.co.il/lease#form

מחשבון ליסינג ללקסוס שתמיד רצית

היכנסו וחשבו את מסלול הליסינג האישי שלכם ותיהנו מכל יתרונות הפרימיום של לקסוס. התקדמו שלב אחרי שלב - אנחנו כאן לשירותכם.