1. Lease
  2. Trade in
הדרך הנוחה ללקסוס חדשה

טרייד אין רכבי יוקרה מבית לקסוס

באמצעות עסקת טרייד אין לרכבי יוקרה מבית לקסוס, תוכלו גם אתם להגשים את החלום ולרכוש לעצמכם רכב יוקרתי ומפנק.

מה הם השלבים בביצוע עסקת טרייד אין משתלמת לרכבים יוקרתיים בישראל? האם זה מסובך? מה חשוב לבדוק לפני שניגשים לביצוע עסקה שכזו? ומהם היתרונות בביצוע טרייד אין לרכבי יוקרה של לקסוס?

טרייד אין רכבי יוקרה מבית לקסוס - החלום בהישג ידכם

שוק הרכבים בישראל מציע מגוון רחב של אפשרויות רכישה, אשר מעניק לכל אחד את היכולת לרכוש רכב המתאים לצרכיו ובתנאים המותאמים לו – מרכבים קטנים, דרך רכבים משפחתיים ועד לרכבי SUV – כל אחד יכול לבחור ולרכוש את הרכב המתאים לו.

אך ישנה קטגורית רכבים אחת שעדיין נתפסת אצל רבים כבלתי מושגת והיא, קטגורית רכבי היוקרה. למרות המגוון וההיצע ההולך ומתרחב, רכישת רכב יוקרה נתפסת אצל רבים כתענוג לעשירים בלבד, או כחלום בלתי מושג שימתין עד לזכייה גדולה בסכום כספי כלשהו.

אנחנו שמחים לבשר לכם שכיום, ניתן לרכוש רכב יוקרה במגוון דרכים ותכניות מימון, המתאימות לכל אחד ואחת. אחת האפשרויות האטרקטיביות ביותר היא רכישת רכב יוקרה באמצעות טרייד אין. עסקת טרייד אין מאפשרת לכם לבצע שדרוג הרכב הקיים שלכם, לרכב יוקרה מבית לקסוס, ולהשתדרג לרמה אחרת של חווית נהיגה.

 

מהם השלבים בביצוע עסקת טרייד אין רכבי יוקרה מוצלחת?

לפני שאתם ניגשים לבצע עסקת טרייד אין ולהחליף את הרכב שלכם ברכב יוקרה, ישנם כמה שלבים אליהם רצוי להתייחס וכמה דגשים אותם רצוי לבחון בקפידה על מנת להבטיח עסקת טרייד אין מוצלחת ומשתלמת עבורכם.

בחירת רכב היוקרה המתאים לכם

קטגורית רכבי היוקרה כוללת מגוון רחב של רכבים בסגנונות שונים ולצרכים שונים – רכבי יוקרה משפחתיים, רכבי יוקרה למנהלים, רכבי יוקרה אורבניים ורכבי יוקרה ספורטיביים.

מיותר לציין שבין קטגוריית הג'יפונים למיניהם דוגמת: רכבי הפנאי שטח, SUV ו- קרוסאובר לעומת דגמי הסדאן, או הספורט קופה, יש הבדלים עצומים.

לכל אחד אופי והתנהגות שונה על הכביש, וכל אחד מהם מציע יתרונות אחרים.

לכן, לפני שאתם ניגשים לרכישת רכב יוקרה, השוו בין הדגמים השונים, בחנו את היתרונות של כל אחד מהם ובחרו את הרכב המתאים ביותר לכם ולצרכים שלכם.

מציאת פתרונות מימון לרכישת רכב יוקרה בטרייד אין

כאשר אתם בוחנים עסקת טרייד אין רכבי יוקרה, בחרו לבצע את עסקת הטרייד אין בסוכנות המציעה לכם החזר ראוי על הרכב הישן שלכם, ובנוסף מציגה בפניכם פריסת תשלומים נוחה לצורך רכישת הרכב החדש.

באפשרותכם לבחון גם את האפשרות של נטילת הלוואה לרכישת רכב יוקרה, ולהתאימה ליכולת ההחזר החודשית שלכם.

למה כדאי לבחור דווקא בטרייד אין רכבי היוקרה של לקסוס?

 

פתרונות מימון בהתאמה אישית

לקסוס מציעה פתרונות מימון במסגרת עסקאות טרייד אין, במהלכן אתם מוסרים את רכבכם הישן ונהנים מפריסת תשלומים חודשיים לצורך רכישת הרכב החדש. כמו כן, עומד לרשותכם מגוון רחב של מסלולי הלוואה בנקאיים וחוץ בנקאיים בריבית מותאמת, לצרכי רכישת רכבי יוקרה יד ראשונה או שנייה. נציגי לקסוס ישמחו לסייע לכם במציאת תכניות המימון האטרקטיביות ביותר עבור על מנת שתוכלו לרכוש את הלקסוס שלכם בתנאים המתאימים ביותר עבורכם.

חסכון בזמן ובכסף

כשאתם רוכשים רכב יוקרה של לקסוס בטרייד אין, אתם חוסכים לכם זמן יקר של בדיקות והשוואות, שכן כל הרכבים נבחרו בקפידה ועוברים בדיקות איכות מקיפות ודקדקניות של יבואנית לקסוס לישראל, בסטנדרטים של לקסוס העולמית.

חסכון נוסף הוא החסכון בכסף, זאת בזכות הזיכוי שאתם מקבלים על הרכב הישן שלכם והמחיר האטרקטיבי של רכישת רכב יוקרה מיד שניה.

בנוסף, אתם רוכשים רכב יוקרה היברידי חזק וחסכוני, המבטיח שילוב של ביצועים מקסימליים עם צריכת דלק מינימלית.

הצד האחר של המטבע – רכישת לקסוס יד שנייה

 

לקסוס מציעה לרכישה בטרייד אין רק רכבים בבעלות פרטית' שנבדקו ואושרו מראש על פי הסטנדרטים המחמירים של לקסוס.

כל רכבי לקסוס המוצעים לרכישה במסגרת עסקת טרייד אין' עברו בדיקת בטיחות ואיכות מקיפה על ידי הטכנאים שלנו, הכוללת 150 נקודות בקרה. הדגמים ההיברידיים עוברים בדיקת איכות נוספת שנועדה לבחון ולאשר את תקינותה של מערכת ההנעה ההיברידית.

במהלך הבדיקה בוחנים טכנאי לקסוס המומחים את מצבו הכללי של הרכב – מבחוץ, מבפנים ובחלקו התחתון, ובהמשך מבצעים סדרה של בדיקות טכניות לבחינת הבטיחות, התקינות והאיכות של כל מערכות הרכב.

לקסוס מציעה לרכישה בטרייד אין רק רכבים להם היסטוריית טיפולים מתועדת' שבוצעה במרכזי השירות המורשים ואושרה על ידי היבואן. הקפדה על היסטורית הטיפולים' שומרת על ביצועי הרכב ומבטיחה את אמינות הרכב לטווח הארוך.

כל רכבי לקסוס הנמכרים במסגרת עסקאות טרייד אין' מסופקים לרוכש עם אחריות המקבילה לאחריות היצרן, המעניקה לכם בטחון ושקט נפשי.

כל התיקונים הנדרשים במסגרת האחריות, מתבצעים במרכזי השירות של לקסוס הנמצאים בפריסה ארצית, אשר פועלים בהתאם לסטנדרטים הגבוהים של לקסוס בעולם.

כל מרכזי השירות מאובזרים בציוד החדיש ביותר ומאוישים בצוותים מקצועיים בעלי ניסיון רב. מחלקת פחחות וצבע של מרכזי השירות המורשים של לקסוס נותנת מענה לתיקונים פרטיים וכן לתיקוני תביעות ביטוח.

היתרונות הרבים של רכישת רכב יוקרה של לקסוס בטרייד אין הופכים את העסקה לכדאית ומשתלמת.
עסקת טרייד אין בלקסוס מעניקה לך את האפשרות לבחור את רכב היוקרה העונה על כל צרכיך, לרכוש אותו בתנאי מימון שהותאמו עבורך, להיחשף לעולם חדש של אפשרויות ויתרונות, ליהנות מחווית נהיגה יוקרתית ולהגשים את החלום ולנהוג ברכב יוקרה שהוא כולו שלך.