1. Electric
LEXUS ELECTRIFIED

רכבי יוקרה חשמליים

לקסוס היא יצרן רכבי היוקרה בעל הניסיון הרב ביותר בטכנולוגיות סוללה מתקדמות וניהול מערכות חשמליות. כל מכונית חשמלית מבית לקסוס מבטיחה חוויה חסכונית, אמינה ואת הטכנולוגיה המתקדמת ביותר בשוק.

העולם החשמלי של לקסוס ישראל

כבר למעלה משני עשורים שלקסוס מובילה את עולם הרכב בתחום הטכנולוגיה החשמלית. לצד רכבי יוקרה חשמליים ודגמי קונספט עתידניים, לקסוס מציעה שירותים שיהפכו את הבעלות על מכונית חשמלית לחוויה נוחה, שקטה ומהנה במיוחד. ברוכים הבאים למהפכה החשמלית של לקסוס:

1. המכוניות החשמליות של לקסוס
2. יתרונות הרכבים החשמליים
3. שקט נפשי עם רכבי לקסוס חשמליים
4. כיצד להגיע אפילו רחוק יותר?
5. טעינה קלה ונגישה של רכב חשמלי
6. שאלות ותשובות נפוצות - עמדות טעינה

המכוניות החשמליות של לקסוס

המכוניות החשמלית של לקסוס פשוטות לטעינה ומלהיבות לנהיגה. השילוב בין כוח ידידותי לסביבה לבין דיוק ועוצמה, מרגש. ועיצוב הפנים, משתלב בצורה מושלמת עם עיצוב חיצוני אווירודינמי. הכירו את הרכבים החשמלים היוקרתים והמתקדמים שלנו.

ה-SUV החשמלי של לקסוס

LEXUS RZ

רכב הפנאי החשמלי היוקרתי הראשון של היצרן היפני המבוסס על פלטפורמה ייעודית. האופי הייחודי, העיצוב האוונגרדי וחוויית הנהיגה המרגשת שמציעה ה-RZ450e מבטיחים שהמעבר למנועים חשמליים לא יהיה משעמם. לקסוס מציעה לכם חוויית נהיגה ייחודית עם הנעה כפולה מתקדמת (DIRECT4) ומרכז כובד נמוך שמעניקים ל-SUV החשמלי החדש תאוצה מרגשת ואחיזת כביש חדה במיוחד. טווח מרשים, טעינה מהירה וסוללה חסכונית בעלת תוחלת חיים יוצאת דופן - המהפכה החשמלית של לקסוס כאן.

הרכב החשמלי הראשון של לקסוס

LEXUS UX 300e

גלה מחדש את הכיף המקורי של נהיגה בעיר. לקסוס UX 300e הכל-חשמלי מרשים מרגע הלחיצה על 'כוח' בעוד שההאצה המהירה והחלקה לוקחת אותך למסע שקט ובטוח שבו כל דבר, ממיזוג אוויר ועד בלימה, מחושמל.

 

דגם הקונספט של חזון Electrified

LEXUS LF30

לקסוס חשפה בתערוכת הרכב של טוקיו את חזון ה-"Lexus Electrified", המייצג את הדור הבא של המכוניות החשמליות. גולת הכותרת הייתה הופעת בכורה עולמית של דגם הקונספט Electrified LF-30. מנועים חשמליים בתוך הגלגלים, עיצוב חיצוני עתידני ושימוש בטכנולוגיות מתקדמות - כל אלו מבשרים על חזון המכוניות החשמליות של לקסוס לקראת שנת 2030.

 

השאירו פרטים לקבלת מידע נוסף על דגמי היוקרה של לקסוס:

יתרונות הרכבים החשמליים של לקסוס

המכוניות החשמליות של לקסוס מציעות יתרונות שהם הרבה מעבר לתחושה נהדרת על הכביש:
אפס פליטה מזהמת, עלויות שוטפות נמוכות ובטיחות ברמה גבוהה.

‎אפס פליטת מזהמים

15 שנים של מחקר פורץ דרך הובילו למנוע חשמלי, שכלל אינו פולט מזהמים. אתם נוהגים ברכב חשמלי עם ביצועים מעולים ובזכותכם, העולם הופך נקי יותר.

בנוסף, כאשר הסוללה מגיעה לסוף חייה, אנו מציעים תוכנית החזרה כדי להבטיח טיפול בטוח ואחראי בסוללה.

עלויות נמוכות

החיסכון מתחיל מיד עם התחלת הנהיגה. כאשר דיזל ובנזין כבר אינם כלולים במשוואה, ומחירי החשמל נוטים להיות יציבים לאורך זמן.

גם התחזוקה פשוטה יותר. במכוניות חשמליות יש פחות חלקים נעים ואין מערכת פליטת מזהמים. מערכות הקירור קטנות ויעילות יותר, אין שמן ואין פילטרים של המנוע. אין חגורות טיימינג ויש פחות בלאי של הבלמים.

כך ניתן לבלות יותר זמן על הכביש ופחות זמן במוסך.

 

נסיעה שקטה במיוחד

להתניע מוקדם בבוקר או לצאת להרפתקה לילית מאוחרת מבלי להעיר את כל השכונה. המנוע החשמלי עושה את עבודתו ללא רעש וצלצולים.

עבור הנהג הנמצא בתוך המכונית זוהי חוויה מרגיעה במיוחד, שבה נשמע רק המהום שקט של גומי על אספלט, המעיד על כוח רב עוצמה בפעולה. העתיד שקט יותר.

 

ביצועים מוכחים

אמינות ובטיחות הם חלק בלתי נפרד מחוויה של נהיגה מדהימה. המנוע החשמלי של לקסוס עבר מיליוני קילומטרים של בדיקות ונסיעות מבחן על ידי נהגים מומחים שעזרו לשכלל כל היבט בביצועי ובתחושת הנהיגה.

כל המכוניות מאובזרות במערכת ‏+‏Lexus Safety System ‏ המתקדמת שלנו ואתם נהנים משליטה מוחלטת בשל איזון טוב יותר הנובע ממיקום אופטימלי של רכיבים כגון סוללות ומנועים חשמליים.‏ טכנולוגיית מערכת ההיגוי האלקטרונית Steer-by-wire אינה דורשת חיבור מכני ומעניקה תחושת היגוי משוחררת ומהירות תגובה.

 

שקט נפשי עם רכבי לקסוס חשמליים 

לקסוס מובילה את העידן החשמלי החדש בישראל. בנסיעה חלקה, עם טעינה נגישה ו-0 פליטת מזהמים,
רכבי היוקרה החשמליים של לקסוס יקחו אותך הרבה מעבר לקו האופק, באמצעות שירות נפלא האופייני למותג:

סוללה שמחזיקה לאורך כל חיי המכונית

הסוללה של הלקסוס תחזיק בדרך כלל מעמד במשך כל חיי המכונית. מבדיקות שנעשו עולה שלאחר 193,000 ק"מ למכוניות חשמליות רבות יש כ-75% קיבולת סוללה. בדיקות אחרות מראות תוחלת חיים ארוכה יותר עם אובדן של 5% אחרי 80,000 קילומטרים ואובדן נוסף של 5% לאחר 241,000 ק"מ. נהג ממוצע של מכונית חשמלית נוסע כ-15,000 ק"מ בשנה, לכן רוב המכוניות לא יצטרכו סוללה חדשה.

כיסוי מלא

כדי שהסוללות יאריכו חיים ללא תקלות, יש להן מערכות קירור וחימום מתקדמות, ואיטומי גומי עמידים מגנים עליהן מפני מים ואבק בכל צורה. לקסוס מציעה תוכנית להארכת האחריות על הסוללה החשמלית, המכסה את כל הפגמים בתפקוד הסוללה המרכזית וירידה בקיבולת מתחת ל-70%, בכפוף לקיום בדיקות תקינות באופן סדיר בהתאם להסכם הארכת האחריות. פנו לנציג לקסוס לפרטים נוספים.

ללא דאגות

אתם בידיים טובות - לקסוס כבר סיפקה יותר מ-1.5 מיליון מכוניות היברידיות וחשמליות מתקדמות ובטוחות והוכתרה על ידי NCAP כרכב "הטוב מסוגו" בקטגוריית רכב משפחתי וקטגוריית חשמלי/היברידי לא פעם.

פשוט למחזר

כאשר הסוללה של לקסוס חשמלית מגיעה לסוף חייה, אנו מציעים תוכנית החזרה כדי להבטיח טיפול בטוח ואחראי בסוללה, למען איכות הסביבה. לפרטים נוספים בנוגע להחזרת סוללת הרכב החשמלי, פנו אלינו . מטרתנו היא להגיע לשיעור החזרה של 100% באמצעות כל פעילויותינו.

 

 

 

מתחברים לעתיד

חשמלית ומחוברת. לקסוס מזמינה אתכם להתחבר לאפליקציית +LEXUS LINK, שתהפוך כל נסיעה שלכם, ליעילה ובטוחה. עם מגוון שירותים כגון: שליטה מרחוק על פונקציות ברכב, תכנון דרך, מידע על מצב הסוללה ועוד.

מתי תוכלו להתחבר? - ממש בקרוב!

 

כיצד להגיע אפילו רחוק יותר?

ניתן להגדיל את מרחק הנסיעה המרשים של הרכב החשמלי, באמצעות מספר עצות פשוטות החוסכות כסף ומפחיתות את האנרגיה הנדרשת לנסיעה:

אופי נהיגה חכם

אופי הנהיגה הינו מרכיב חשוב ומשמעותי בניצול טווח הנסיעה האפשרי. שימוש במצב נהיגה חסכוני או תאוצות הדרגתיות עשויים להאריך את חיי הסוללה והטווח שבין טעינה לטעינה במספר קילומטרים.

 

 

 

תחזוקה נכונה

תחזוקת רכב חשמלי, הינה זולה משמעותית מרכבים עם מנועים מבוססי בעירה פנימית. הקפידו על טיפולים בזמן. בנוסף בכדי להאריך את חיי הסוללה ואת הטווח בין טעינה לטעינה, הקפידו על לחץ אוויר תקני בצמיגים, על שימוש מדוד במיזוג האוויר וחניה בצל ככל שמתאפשר.

האצה שקולה

האצה הדרגתית וחלקה מגבירה את יעילותה של כל מכונית חשמלית. הימנעו מהאצה חזקה, במיוחד בתנועה כבדה ובמרכזי ערים, וכך תוכלו להגדיל משמעותית את מרחק הנסיעה בכל טעינה.

טעינה קלה ונגישה של רכב חשמלי

כל שעליכם לעשות הוא להתחבר לעמדת הטעינה החשמלית בביתכם, או לעצור בתחנת טעינה במרחב הציבורי. גלו כיצד ניתן לטעון את המכונית של לקסוס וכמה זמן נמשכת טעינה מלאה של הסוללה:

טעינה מהירה (DC)

חצי שעה עד שעה,
לטעינה של הסוללה מ-5% ועד 80% בזרם ישר.

טכנולוגיית טעינה מהירה (DC) תלויה בהספק שמגיע לתחנת הטעינה. לרוב, טכנולוגיית טעינה מהירה תתאפשר במקומות ציבוריים, שכן בבית מגורים לרוב לא יתאפשר מתח כה גבוה.

 

טעינה ביתית (AC)

עד כ-8 שעות,
לטעינה של הסוללה מ-0% ל-100% בזרם חילופין.


קל להתקין בבית את עמדת הטעינה ללקסוס המטעינה את הלקסוס שלך בתוך פחות מ-8 שעות. באמצעות אפליקציית Lexus Link, תגלו תכונות חכמות כמו הגדרת טעינה מרבית ותכנון נסיעה מראש – לנוחות מירבית בניהול הנסיעה החשמלית.

שאלות ותשובות נפוצות - עמדות טעינה

 בשנים האחרונות הוקמו עמדות טעינה מהירה ברחבי הארץ בפיזור גאוגרפי נרחב, על מנת לאפשר לכם לנהוג בבטחון, שתמיד תגיעו ליעד.

אפליקציית לקסוס תעדכן אתכם מתי הטעינה מספקת ואתם יכולים להמשיך בנסיעה.

מגוון עמדות טעינה מהירות פרוסות בכל רחבי הארץ. קחו פסק זמן להתרעננות, בזמן שהסוללה נטענת בעמדת טעינה מהירה.

מהירות הטעינה בעמדת DC תלויה בעיקר בהספק היחידה. יחידה של 50 קילוואט יכולה לטעון עד 80% בתוך 30 דקות בלבד. עמדות טעינה אחרות (7-22 קילוואט) יכולות לספק טעינה מלאה בתוך 3-4 שעות, תלוי במפרט הדגם. רוב עמדות הטעינה הציבוריות יציעו טעינה מהירה.

להתקנת עמדת הטעינה הביתית, לקסוס בחרה לעבוד עם חברת EVedge, בעלת ניסיון רחב היקף שתבטיח התקנה איכותית, מאובטחת ובהתאם לתקן הנדרש, לשקט הנפשי שלכם.

טעינת רכב חשמלי היא פעולה פשוטה מאוד. פותחים את פתח שקע הטעינה, מכניסים את כבל החשמל לשקע ומפעילים את עמדת הטעינה. 

בעמדות טעינה מהירות (DC) הכבל מחובר מצידו השני לעמדת הטעינה, הדבר נכון גם לחלק מעמדות הטעינה הביתיות. בעמדות טעינה ביתיות אחרות ובעמדות רגילות (AC) מחוץ לבית, תידרשו לחבר את כבל הטעינה שלכם לעמדה לפני חיבורו לרכב. 

להתחלת הטעינה בעמדות ציבוריות יש להרשם מראש לספק הטעינה באמצעות אפליקציה בטלפון הנייד או באמצעות כרטיס RFID שתקבלו מספק הטעינה. 

זמן טעינה של רכב חשמלי תלוי בגורמים רבים ובהם כמות החשמל בסוללה, מצב הסוללה, הטמפרטורה וכמובן קצב הטעינה שמאפשרת עמדת הטעינה. בהנחה שקצב הטעינה בעמדה גבוה מקצב הטעינה ברכב טעינה מהירה עד ל-80% סוללה אמורה לארוך כחצי שעה או מעט יותר. בעמדות טעינה רגילות או ביתיות תידרשו ללילה אחד (8 שעות או יותר) כדי להביא את הסוללה לטעינה מלאה.