ביצועים

פילוסופיית F

אנו מאמינים שביצועים הם הרבה יותר מאשר כוחו של רכב. מדובר בחוויה טהורה: פיזית ורגשית.

תשוקה לביצועים

אנו מחויבים ליצור חוויות מדהימות. כאלו המציתות את החושים, מערבלות חושים, המעצימה מיומנויות ומחברות את הנהג לרכבו ולכביש. פילוסופיית F הוא השם שנתנו למחויבות זאת, הנאת הנהיגה שלך מרוממת. כך שבכל עת שתחווה דגם לקסוס, הנאת הנהיגה שלך מועצמת.

נולד במסלול המירוצים

איך אתה יוצר מכונית בעלת זכות ייחודית של חוויית נהיגה ממריצה? אתה הוגה ומזקק אותה במסלול המירוצים. אנו בוחנים את כלי הרכב שלנו באותם מקומות בהם המירוצים העולמיים המגבירים את קצב פעימות הלב, שוברים שיאים וטוענים לכתר.

    lexus lfa born on track
 •     lexus fuji nurburgring

  נולד במסלול המירוצים

  כביש מהיר Fuji ו- NÜRBURGRING

  מרבית עבודת הבדיקה והבחינה נעשית בכביש היפני המהיר והאגדי Fuji. אחד ממסלולי המירוץ המאתגרים ביותר בעולם, זה המקום ממנו צמחה פילוסופיית ה- F.

  הבדיקות והבחינות מתבצעות גם באירופה, במסלול Nürburgring המפורסם. מהדורת Nürburgring של ה- LFA תרמה תרומה מהממת למיקום. הוא יוצא דופן ויוצא הדופן גם בנדירותו. יוצרו רק 50 כלי רכב.

  גם לקסוס LC Coupe היוקרתית החדשה קנתה את המוניטין שלה במירוץ ה- 24 שעות השנתי ב- Nürburgring. הוא נחשף בתהלוכה המקדימה שלפני המירוץ.

 •     lexus performance heritage

  נולד במסלול המירוצים

  מורשת מגודשת

  הלקסוס LFA הוא סופר רכב בכל מובן. הוא ממשיך ומעצים את המורשת בחדשנות מובילת מירוצים. דוגמה טהורה של ראות שאפתנית הממומשת במומחיות, הוא מקרין את מעט השיגעון שבתשוקתנו, הדוחף אותנו הלאה לגבולות חדשים.

  ב- LFA תחווה את תשוקתנו ליצור את הקשר האולטימטיבי בין הרכב לנהג. אולם נפש מהפכנית מאופיינת גם בהשפעה עמוקה של כלי רכב אחרים בסדרה שלנו, כולל דגמי F. מה שהתחיל אם ה- LFA מצא מהר מאוד את דרכו לכל מקום. אנו רודפים אחר המעודנות ואחר הביצועים המלהיבים ביותר בכל סדרת הלקסוס שלנו. כדי לעשות זאת, הפכנו את מסלול המירוצים למעבדת החדשנות של דגמי ה- F.

ביצועים מזוקקים

אנו רודפים אחר המעודנות ואחר הביצועים המלהיבים ביותר בכל סדרת הלקסוס שלנו. כדי לעשות זאת, הפכנו את מסלול המירוצים למעבדת החדשנות של דגמי ה- F.

 •     2017 lexus discover performance overview f models

  ביצועים מזוקקים

  דגמי F

  כל דגמי ה- F שלנו מביאים אותך לשיאי התשוקה והביצועים. אלו משדרים חווית נהיגה טהורה, המבטאים בצורה מושלמת את פילוסופיית ה- F שלנו.

 •     2017 lexus discover performance overview f sport

  ביצועים מזוקקים

  F SPORT

  עם F ספורט אתה מוזמן ליהנות מהטעם המפתה של ה- F, דגם לקסוס לבחירתך. העדות מוגברת עם שיפורי עיצוב וכוונון מתלים שנון, לחוויה ספורטיבית.