1. Hybrid
המהפכה הירוקה של לקסוס

הרכבים ההיברידיים של לקסוס

מכונית יוקרה ההיברידית הראשונה הוצגה על ידי לקסוס עוד ב-2004. מאז לקסוס היא היצרן המוביל בכל הקשור לרכבים היברידיים ולטכנולוגיות סוללה מתקדמות.

הכירו את מגוון הרכבים ההיברידיים של לקסוס

מהרגע שתתיישבו בכסא הנהג, הרכבים שלנו בעלי מנגנון Electric Self-Charging Hybrid יקחו אתכם לאן שתרצה להגיע. הסוללה ההיברידית טוענת את עצמה במהלך הנסיעה, אפילו כשהרכב מאט ועוצר. אלו רכבים ידידותיים לסביבה, בעלי תצרוכת דלק חסכונית, סביבת נהיגה מושלמת עם נוחות מקסימלית. ללא כבלים. ללא דיזל. ללא פשרות.

לקסוס גאה להציג לכם את מגוון הרכבים ההיברידיים הגדול ביותר - מקופה יוקרתיים, סדאן דינמים ועד SUV היברידיים מרשימים. יצרנו מגוון רכבים בהנעה עצמית, יוקרתיים ומרגשים, מוכנים לנסיעה מתי שרק תרצו, אתם צריכים רק לבחור איזו לקסוס מרגשת אתכם!

POST https://dxp-webcarconfig.lexus-europe.com/v1/model-filter-results/il/he?fuelType=3%2Ch_1

Read timed out

Self-charging Hybrid

אז איך בעצם הרכב ההיברידי שלנו פועל? 

 השילוב המושלם בין מנוע בנזין למנוע חשמלי

התנעה חלקה - פשוט להיכנס לרכב ולנסוע

מרגע שמתיישבים במושב הנהג, הסוללה בטעינה עצמית מוכנה, ללא צורך בטעינה ברשת החשמל או טעינה למשך הלילה.

בנהיגה בעיר במצב EV המנוע החשמלי נכנס לפעולה לבדו, עם אפס פליטות וללא בנזין, ופועל במהירויות נמוכות.* המכונית ההיברידית של לקסוס מושלמת לחיים אורבניים הודות להתנהגות כביש זריזה בצמתים הסואנים ביותר.

*לרגעים שבהם נדרש כוח מתפרץ נוסף במהירות נמוכה, מנוע הבנזין מסייע.

 

הנעה משולבת

עם שני מקורות אנרגיה, המכונית ההיברידית של לקסוס מעניקה לכם כוח וחיסכון.

המערכת ההיברידית משלבת באופן בלתי מורגש בין מנוע בנזין ומנוע חשמלי, ומנטרת את תנאי הנסיעה כדי לתאם בין שני מקורות הכוח במידת הצורך, בזמן האצה, בתנועה, או שיוט בכבישים מהירים יותר.

בלימה חכמה

עם ה- Lexus Electric Self-Charging Hybrid, האנרגיה לא הולכת לאיבוד.

בכל רגע נהיגה ברכב ההיברידי, הסוללה נטענת. לא רק בזמן נסיעה אלא גם כאשר עוצרים, או מאטים, מערכת ה-Regenerative Braking צוברת אנרגיה נוספת.

 

Self-charging Hybrid

מכוניות היברידיות - כל היתרונות

ידידותיים לסביבה

רכבים היברידים של לקסוס עם טכנולוגיית Electric Self-Charging Hybrid משאירים טביעת רגל אקולוגית יותר. עם שיפור משמעותי ביעילות תצרוכת הדלק והפחתה גדולה בפליטת מזהמים, הסביבה מרוויחה וכך גם אתם

ערים רבות ברחבי אירופה הכריזו על איזורי פליטת מזהמים נמוכה, כחלק ממטרת האיחוד האירופאי להפחתת הפגיעה בסביבה וחזרה לטבע "נקי" יותר.

רכבים הנחשבים ללא אקולוגיים לא מורשים לסוע באיזורים אלו, או שהנסיעה בהם מותרת בתשלום גבוה. רכבים בעלי פליטת מזהמים נמוכה, כמו אלו שלקסוס מציעה, יכולים לנוע בחופשיות באיזורים האקולוגיים הללו..

עתיד נקי יותר

פליטות דלק של בנזין ודיזל הוכחו כמזיקות לסביבה ברמה המקומית והעולמית. לקסוס עושה שימוש בטכנולוגיות חכמות וחדשניות לצמצום ההשפעה על הסביבה, בין אם אלו הם שינויי האקלים או כדי לשפר את איכות האוויר בעיר .

אנו מפתחים טכנולוגיות ידידותיות לסביבה, מפחיתים פליטות מזהמות בזמן הייצור ומשפרים את המחזור במשרדינו. אנו נוקטים גישה של 360 מעלות ליצירת עתיד בר קיימא.

המכוניות ההיברידיות של לקסוס תוכננו כדי לסייע לנהגים להפחית פליטות ולנקוט גישה של אחריות סביבתית. למעשה, המערכות ההיברידיות שלנו מפחיתות פליטות גזים מזיקים לעשירית מהרמה הקבועה בתקן האירופי 2014 Euro 6 Diesel Standard. אנו נעזור לכם להגן על הסביבה מבלי להתפשר על הביצועים, האיכות, המומחיות והעיצוב שבהם נודעת לקסוס.

עלויות נמוכות יותר

רכבים היברידים עם הטענה עצמית הם בדרך כלל יותר חסכוניים, החל משלב הרכישה, דרך הנסיעה ועד לתחזוקה, מאשר הרכבים המקבילים שאינם היברידים.

חסכוניות לאורך זמן

את החסכון ניתן למדוד גם לטווח הארוך, מכיוון שלרכבים אלו אין רכיבים הדורשים תחזוקה והחלפה, כגון: אלטרנטור, רצועת טיימינג, קלאצ' וכד'.

לאורך זמן, המערכת ההיברידית עמידה יותר באופן משמעותי וכך גם העלויות בעקבות בלאי, מצטמצמות בהתאם.

בדיקה שנתית של המערכת היא הדרך הטובה ביותר לוודא שהמנוע החשמלי נותן את המענה הטוב ביותר ללקסוס שלך. פנה אל שירות MY LEXUS לפרטים נוספים על בדיקת המנוע ההיברידי של הרכב שלך.

 

חיסכון חכם יותר

ההיברידית של לקסוס היא פשוטה, יפיפיה, וחסכונית בדלק ומייצרות פחות פליטות, מבלי להתפשר על הביצועים. גלו את יתרונות המכונית ומצאו תשובה לכל שאלה. עד מהרה תבינו מדוע נהגים כה רבים בוחרים דווקא בה.

טכנולוגיה היברידית משפיעה לחיוב על הסביבה וגם על הארנק. עם חיסכון מצוין בדלק ופחות פליטות ניתן להפחית עלויות וליהנות מ*הטבות מס מקומיות לחברות וליחידים* (*אנא צרו קשר עם נציג לקסוס לפרטים נוספים).

חלקים היברידיים, תחזוקה וטיפולים מבוצעים על ידי מומחים מיומנים - בדיוק כפי שהייתם מצפים מהשירות של לקסוס. אנו מציעים גם בדיקות תקינות היברידית כחלק מהטיפול כדי לשמור על תקינות הרכב.

Electric Self-Charging Hybrid: אין צורך בטעינה מרשת החשמל (פלאג-אין)

בניגוד לרכבים חשמליים או מכוניות היברידיות הדורשות טעינה באמצעות רשת החשמל, לעולם לא תצטרכו לחבר את ההיברידית של לקסוס לשקע חשמל - היא טוענת את עצמה ותמיד מוכנה לנסיעה.

בין אם אתם מעדיפים לסייר בעיר, לקחת את המשפחה לטיול בחיק הטבע או לנסוע למרחקים ארוכים, אנו בטוחים כי הלקסוס בטכנולוגיית Electric Self-Charging Hybrid תענה על צורכיכם.

מכונית היברידית - נהיגה חסרת מאמץ

 

תוכלו להתרשם בעצמכם כיצד מכונית היברידית מגיבה ללא מאמץ לכביש בזמן נסיעה, ועוברת אוטומטית בין שני כוחות הנעה ועל כן מעניקה שליטה רבה יותר.

מתאימה לאורח החיים שלכם

לא תתקשו למצוא מכונית היברידית בטעינה עצמית של לקסוס שתתאים לאורח חייכם.

מבחר הדגמים ההיברידיים שלנו מאפשר לכם למצוא את הדגם המתאים לכם ביותר. בין אם אתם נוהגים בעיר, עורכים קניות, עושים טיול או מבלים בחיק המשפחה, אנו בטוחים שתמצאו את הדגם המתאים לכם.

מערכות ההנעה החדשניות של לקסוס מוסתרות באלגנטיות, ומאפשרות לכם ליהנות מתא נוסעים יוקרתי ומתא מטען מרווח.

רכב היברידי - שאלות תשובות

לרכב יש שני מקורות כוח: מנוע בנזין ומנוע חשמלי. במערכת היברידית מלאה - כמו Lexus Electric Hybrid Drive - ניתן להפעיל כל אחד בנפרד או בשילוב יחד. מערכת היברידית מנטרת את תנאי הנהיגה ושולטת באופן בלתי מורגש בכוח ההנעה. התוצאה היא יותר חיסכון, פחות פליטות וביצועים טובים יותר.

מנועי בנזין מתפקדים בצורה הטובה ביותר במהירויות קבועות, ואילו מנועים חשמליים מצוינים בזמן האצה ושיוט במהירויות נמוכות. מכוניות היברידיות מנצלות את היתרונות של שניהם.

במכונית היברידית של לקסוס יחידת השליטה בהנעה (Power Control Unit) מנטרת בצורה חכמה את תנאי הנהיגה ובוחרת באיזה מקור כוח להשתמש ברגע נתון. היא עוברת בצורה חלקה בין השניים או משלבת ביניהם. היא עושה את הבחירה האופטימלית עבורכם, כדי שתוכלו ליהנות מכוח מיטבי, האצה מהירה והתנהגות כביש דינמית.

בנוסף לחומרים אווירודינמיים משוכללים וקלי משקל, הטכנולוגיה ההיברידית שלנו מעניקה חיסכון מרשים בדלק ופחות פליטות. כאשר נוהגים עם המנוע החשמלי בלבד, המכונית מייצרת אפס פליטות.

הדגמים ההיברידיים שלנו אמינים ועמידים בדיוק כמו מכונית בנזין או דיזל דומה, והמנועים החשמליים והגנרטורים אינם דורשים כלל תחזוקה.

בדיקת תקינות שנתית היא הדרך הטובה ביותר להבטיח שאתם מפיקים את המרב ממכונית הלקסוס ההיברידית. אבל אם עדיין לא הגיע הזמן לטיפול, תוכלו למען השקט הנפשי שלכם לבצע בדיקת תקינות בנפרד (הבדיקה כרוכה בתשלום).

לההיברידיות של לקסוס יש אותן תכונות בטיחות מתקדמות שעברו בדיקות מחמירות כמו כל הדגמים שלנו. הן בטוחות לנהיגה כמו מכונית רגילה, ונותנות לכם שקט נפשי.

המכונית משתמשת בדלק רק כאשר היא באמת צריכה. כאשר נוסעים במהירויות נמוכות, המכונית תעבור בצורה חלקה להנעה חשמלית. המשמעות היא שמכונית היברידית יעילה, חסכונית ויש לה פליטות מעטות, גם בזמן האצה. כאשר נוהגים עם המנוע החשמלי בלבד, המכונית מייצרת אפס פליטות. כלל ביצועי המכונית משופרים.

הטכנולוגיה ההיברידית של לקסוס היא המקורית והטובה ביותר. אנו היינו הראשונים שייצרו מכוניות היברידיות מלאות, ומאז שכללנו לכדי שלמות את הטכנולוגיה. יחד, יותר ממיליון נהגים נסעו מיליוני קילומטרים ברחבי העולם כשהם מונעים בטכנולוגיה המובילה שלנו.

בשונה ממערכות אחרות, Lexus Electric Hybrid Drive יכולה לעבוד על הנעה חשמלית בלבד במהירויות נמוכות. המשמעות היא אפס פליטות וחיסכון מרשים. מערכות של חברות מתחרות כוללות מנועים חשמליים קטנים הרבה יותר שעובדים רק לצד מנוע בנזין - הם לא יכולים להניע מכונית לבד.

אין צורך. היחידה החכמה השולטת על ההנעה מנטרת את תנאי הנהיגה ושולטת באופן בלתי מורגש בזרם ההנעה כדי להעניק פחות פליטות ולהגביר ביצועים כאשר אתם על הכביש. מרגע ההתנעה, בהאצה, אמצע הנהיגה וההאטה, הבחירה האופטימלית נעשית עבורכם.

לאפס פליטות וחיסכון מרבי, תוכלו לבחור לעבור למנוע חשמלי בלבד לפרקי זמן קצרים - אם תנאי הנהיגה מאפשרים.

אין צורך לטעון את המכונית ההיברידית בטעינה עצמית של לקסוס- היא תמיד מוכנה לנסיעה.

כמו במכונית רגילה, הסוללה יכולה להתרוקן אם לא משתמשים בה זמן ממושך, לדוגמה כאשר יוצאים לחופשה. אבל הסבירות לכך נמוכה. ואם זה אכן קורה, מנוע הבנזין יתניע את המכונית.

הסוללה הקומפקטית המתקדמת נטענת ביעילות בזמן נסיעה. היא נטענת גם באמצעות מערכת (ECB-R (Electronically Controlled Braking-Regeneration. השיטה החכמה אוגרת אנרגיה בזמן בלימה, וממירה אותה לחשמל כדי לטעון את הסוללה.

תלוי ברמת טעינת הסוללה, תנאי הנהיגה והמטען שהמכונית נושאת.

המכונית של לקסוס יכולה לעבוד על כוח סוללה בלבד במהירויות נמוכות. המערכת שלנו מנטרת באופן חכם את הסוללה ושומרת עליה טעונה ברמה מינימלית. אם נוהגים למרחקים ארוכים או במהירויות גבוהות, מנוע הבנזין יתחיל לפעול.

להיברידית של לקסוס אותן יכולות בדיוק כמו מכונית רגילה. כמו בכל מכונית, חשוב לשים לב לתנאי הנהיגה ולנקוט משנה זהירות בעת הצורך. יש תמיד להימנע מנהיגה כאשר מתריעים על תנאים מזג אוויר קשים.

בכל המכוניות ההיברידיות של לקסוס יש שתי מערכות הנעה: מנוע בנזין ומנוע חשמלי. כל מערכת יכולה להניע את הרכב לבד או לעבוד יחד. יחידת השליטה המתקדמת בהנעה מנטרת בצורה חכמה את תנאי הנהיגה ושולטת באופן בלתי מורגש בהנעה. התוצאה היא יותר חיסכון, פחות פליטות וביצועים טובים יותר.

המכוניות ההיברידיות שלנו הם הדגמים המובילים בסדרה שלהם, לכן תיהנו ממפרטים ברמה גבוהה ומחוויית נהיגה אולטימטיבית. בין אם היא מכונית חברה או מכונית פרטית, מכונית לקסוס היברידית תחסוך לכם כסף ותצמצם את ההשפעה על הסביבה.

לא - אין צורך לטעון את המנוע ההיברידי של לקסוס אף פעם. המכונית ההיברידית בטעינה עצמית של לקסוס אינה דורשת טעינה באמצעות רשת החשמל (פלאג-אין)- היא נטענת בזמן נסיעה ומשתמשת במערכת ECB-R: Electronically Controlled Braking-Regeneration בזמן בלימה.

במידה ורכשתם מכונית פלאג-אין הייבריד מתוצרת לקסוס תוכלו להטעין אותה בעמדת טעינה ולנסוע לטווח רחוק במיוחד באמצעות חשמל. 

מכוניות היברידיות עוברות להנעה בבנזין כאשר הן מגיעות למהירות מסוימת. בכל מכונית היברידית המהירות בה המנוע החשמלי מתערב שונה. המערכת החכמה לניהול המנוע תיכנס לפעולה בהתאם לפרמטרים רבים ובהם מצב הטעינה של הסוללה מאפייני הכביש ומאפייני הנהיגה.