1. Lease
 2. Buying a luxury car

רכבי יוקרה: כך בוחרים מכונית יוקרה מעולם אחר

כל מי שנוהג ברכב השייך למשפחת רכבי יוקרה יודע כי ישנם מספר אלמנטים שהוא מצפה לקבל מהמכונית – עיצוב מפתיע ומעורר השראה, כזה שלא רואים באף מכונית אחרת, איכות וגימור ללא פשרות, טכנולוגיה פורצת דרך וכמובן – שירות לקוחות ותרבות אירוח מצד מותג-העל (Superbrand).

הבחירה ברכב פרימיום על פני רכבים אחרים נובעת מהרצון שלנו ליהנות מהטוב ביותר - הטכנולוגיה המתקדמת ביותר, הנוחות המפנקת ביותר והביצועים המרשימים ביותר, תחומים בהם רכבי היוקרה נהנים מיתרון גדול על פני שאר הקטגוריות. שילוב של עיצוב, איכות וביצועים שיחד גורמים לך להרגיש שעשית את הבחירה הנכונה והופכים את חוויית הנהיגה, בכל שלב ביום, לנעימה, נוחה, מרגיעה ומהנה.

רכישת מכוניות יוקרה – יתרונות מרכזיים

 

 • עיצוב

  עיצוב ייחודי הוא גולת הכותרת של רכבי היוקרה, המתהדרים בעיצובים שהם לא פחות מאמנות. מהעיצוב החיצוני ועד לתפרים של מושבי העור, לעיצוב יש תפקיד חשוב ביצירת תחושת היוקרה.
  כשאתם בוחרים את מכונית היוקרה שלכם, תנו לעיצוב שלו לדבר אליכם ונסו להבין כיצד הוא גורם לכם להרגיש – האם הוא מעורר בכם השראה? האם ידחוף אתכם לעבר חוויית נהיגה בלתי נשכחת? הקפידו להעניק תשומת לב לפרטים הקטנים, הגימורים והחומרים, המשלימים את התמונה והופכים את הרכב שלכם ליצירת אומנות.

 • ביצועים

  רכבי יוקרה מתאפיינים במנועים המתקדמים ביותר, המספרים איכות נסיעה ייחודית בזכות שילוב טכנולוגיות הנעה מודרניות.
  כשאתם בוחרים את מכונית היוקרה שלכם, זכרו כי ביצועים לא מסתכמים רק במהירות, אלא גם ביעילות חכמה במהירויות הנמוכות, ואחיזת כביש יציבה המספקת חוויית נסיעה רציפה. בחרו רכב עם מנוע חכם ויעיל שיודע לנצל את נתוני הרכב ונתוני הדרך על מנת להשיג אחיזת כביש יציבה וברורה, ביצועים מרשימים ונהיגה חלקה.

 • בטיחות

  כלל היתרונות בהן בולטים רכבי היוקרה באים לידי ביטוי גם בשמירה על בטיחות הנהג והנוסעים. העיצוב, האבזור, והביצועים באים בסופו של דבר לשרת את מטרת העל – נסיעה חלקה, מהנה ובטוחה.
  כשאתם בוחרים את רכב היוקרה שלכם, שימו דגש על מערכות הבטיחות החכמות של הרכב וכיצד הן משלבות בכלל מאפיינים של הרכב. כדי להבטיח לעצמכם רכב אמין ובטיחותי, שלא יאכזב גם ברגעים הפחות נעימים בנהיגה.

 • אבזור

  רכבי היוקרה מתהדרים באבזור משודרג שהופך את חווית הנהיגה לחוויה אחרת לחלוטין.
  מערכות מולטימדיה מתקדמות, מערכות בקרת אקלים חכמות ומערכות בטיחות אינטואיטיביות הן רק חלק מהמפרט האיכותי שמציעים דגמים אלה.
  כשאתם בוחרים את הדגם הרצוי, תוכלו לבדוק את מפרט האבזור ורמת הגימור שהוא מציע ולבחור את הרכב שמציע את המפרט המתאים לכם במדוייק, זה שעונה לצרכי הנוחות שלכם – ממערכת חימום במושבים ועד לבקרת הלחות באוויר.

 • טכנולוגיה וחיסכון

  ההנחה הרווחת היא שרכבי היוקרה הם פחות חסכוניים, בעיקר בשל נפח המנוע. ובכן, כאן יש לקחת בחשבון את דגמים בעלי הטכנולוגיה ההיברידית, שתורמת לחיסכון בדלק. כל דגמי לקסוס מגיעים עם גרסה היברידית ייחודית Electric Self -Charging HYBRID, התורמים לחיסכון מקסימאלי בדלק. בעתיד הקרוב נצפה לראות היצע של מכוניות יוקרה חשמליות לחלוטין, שיחסכו לכם את הביקור בתחנת הדלק.
  גם עלויות התחזוקה של מכוניות יוקרה אינן גבוהות בהרבה מעלויות התחזוקה של מכונית משפחתית רגילה. בזכות האיכות, האמינות והדקדקנות שלהם, רכבי היוקרה נוטים לפחות תקלות ובאמצעות שמירה על שגרת טיפולים ותחזוקה מסורה, מחזיקים מעמד זמן רב יותר בהשוואה לסגמנטים אחרים.

למה כדאי לבחור בדגמי לקסוס?

דגמי לקסוס מספקים מענה הולם ומנצח לכל השיקולים לבחירת רכבי יוקרה – החל מביצועים מרשימים, אחיזת כביש גבוהה, טכנולוגיה היברידית וחשמלית מתקדמת ביותר, עיצוב מעורר השראה הנובע מהמסורת היפנית ושירות מסביר פנים שאין שני לו. ערך מרכזי של החברה הינו ה"אומוטנאשי", חוויית האירוח וקבלת הפנים היפנית הצופה את צרכי האורח ויוצרת רושם לשנים על גבי שנים.

 

רכבי לקסוס מעוצבים בגישת עיצוב הוליסטית המחברת יחדיו את כל ההיבטים העיצוביים ליצירת חוויה מעודנת ומתקדמת. בדגמי לקסוס השונים, כל פרט ופרט מיוצר בסטנדרטים הגבוהים ביותר – עיטורי העץ נעשים ביד אומן ותפירת מושבי העור נעשית ביד. אומנויות מסורתיות באות לידי ביטוי ברכבים חדשניים ומעניקים מראה ייחודי ומקורי.

 

לקסוס משתפת פעולה עם טובי המדענים והטכנאים ונמצאת תמיד בחוד החנית של הטכנולוגיה, כל דגמי לקסוס עוברים, בנוסף לבדיקה ממוחשבת, גם בדיקה ידנית על ידי המומחים שלנו, המוודאים כל פרט ופרט על מנת להוציא תחת ידיהם את המכונית המושלמת.

 

הטכנולוגיה ההיברידית של לקסוס מובילה את התחום בעולם רכבי היוקרה. מאז שהצגנו לראשונה רכב יוקרה עם מערכת היברידית מלאה, המערכת המובילה שלנו מניעה מיליוני רכבים ברחבי העולם.

 

הטכנולוגיה המובילה הופכת את דגמי לקסוס לרכבים היברידיים התגובתיים ביותר מאז ומעולם, ומאפשרת לכם ליהנות מהנעה היברידית חכמה וחסכונית, ובמקביל להתרגש מהתנהגות ספורטיבית אינסופית.

 

מכוניות יוקרה של לקסוס מיוצרות בתשוקה – לאמנות, לעיצוב, לטכנולוגיה ולהנדסה, ומעל לכל – תשוקה בלתי נגמרת ובלתי מתפשרת להעניק לכם את חווית הנהיגה היוקרתית, החלקה והבטיחותית שמגיעה לכם.