1. New Cars
 2. LM

לקסוס LM - כשהיוקרה הופכת לאישית

לקסוס מציגה את ה-LM החדש, ספינת הדגל של עולם רכבי היוקרה. הוואן המפואר משלב איכויות של לימוזינה במבנה של מיניוואן מפואר, מעניק חוויית נסיעה בסטנדרט של מטוס פרטי, ומספק תנאי VIP לכל נוסע.

מטרתה של לקסוס הייתה לייצר תא נוסעים במתכונת של מחלקה ראשונה. זהו מרחב מושלם עבור אנשים המקיימים אורח חיים פעיל ועמוס. לקסוס LM מאפשר לנוסעים אלו להתרווח וליהנות מחוויית נסיעה בסביבת יוקרה נינוחה, בה אפשר להירגע ולחזור לתחושת ה'אני' הטבעית. חזון האירוח של לקסוס LM החדש הופך אותו לרכב יחיד במינו, המעניק תחושת נוחות ברמה הגבוהה ביותר ושאינה קיימת ברכבים אחרים.

2 אפשרויות

 • LM - TAKUMI - Wagon 5 Doors

  LM TAKUMI

  Wagon 5 Doors

  החל מ- ₪889,900
  אגרת רישוי: ₪5,203
  מחיר כולל: החל מ- ₪895,103
  /חודשי

  פרטי מימון

  CVT | 4X4
 • LM - TAKUMI VIP - Wagon 5 Doors

  LM TAKUMI VIP

  Wagon 5 Doors

  החל מ- ₪1,049,900
  אגרת רישוי: ₪5,203
  מחיר כולל: החל מ- ₪1,055,103
  /חודשי

  פרטי מימון

  CVT | 4X4

אורי שילו ממגזין אוטו יצא עם לקסוס LM לסיבוב עירוני, מה הוא גילה על המיניוואן החדש?

ברוכים הבאים למופע של LEXUS LM

יוצרים תחושת יוקרה אישית

ב-LM החדש, לקסוס מביאה לביטוי מושלם את ה'אומוטנאשי' – עקרון פילוסופי מהמסורת היפנית, התואם את חזון האירוח של המותג. כל פרט בדגם החדש תוכנן בכדי להעניק תחושת בית אישית לכל נוסע, בסטנדרט יוקרה של מחלקה ראשונה. הלקסוס LM בעל אישיות כפולה, המספקת לנוסעים חווית נסיעה סטרילית ושקטה לצד סביבת עבודה נוחה ומקצועית.

חווית יוקרה חד פעמית

נוכחות יוצאת דופן לצד אירוח יוקרתי

כחלק מפיתוח סביבת הנוסע של ה-LM, לקסוס ביצעה מחקר בקרב יצרני מטוסים פרטיים ולקוחות אמידים. מטרת המחקר הייתה לעצב את הדגם החדש סביב איכות החיים של הנוסע, ולספק להם חווית אירוח עוטפת. הנוסעים בלקסוס LM חווים יוקרה בסטנדרט אולטימטיבי, בסביבה המאפשרת להם להיות נינוחים לחלוטין, מבחינה פיזית ונפשית.

לקסוס השתמשה בממצאי המחקר בכדי לתכנן רכב בו כל נוסע מרגיש בסלון הביתי שלו, וזוכה לנוחות מותאמת אישית ללא רעשי רקע, הפרעות או מאמץ. כך הופכת לקסוס את היוקרה לחוויה אישית מפוארת ונינוחה. כך מביאה לקסוס לידי ביטוי את חזון ה-'אומוטנאשי' של המותג.

אירוח בסטנדרט עילאי

כל פרט קטן זוכה לתשומת לב

הפיתוח של ה-LM, בדומה לכלל דגמי לקסוס החדשים, ממוקד כולו בפרטים הקטנים. העיצוב הקפדני מתמקד בנוחותם ורווחתם של הנוסעים, ויוצר תא נוסעים אשר לוקח את תפיסת האירוח של לקסוס – 'אומוטנאשי' - ומעלה אותו לרף שטרם נראה בעולם. כל פרט ופרט תוכנן ועוצב בכדי לספק לנוסעים תחושת בית שלווה, גם בזמן נסיעה בדרכים. הרכב מארח את נוסעיו בסטנדרט VIP הקרוב לידי שלמות, כאשר הם זקוקים למנוחה וכאשר הם מעוניינים לעבוד תוך כדי תנועה.על מנת לאפשר סביבת מנוחה או עבודה אידיאלית בתא הנוסעים, חלונות הרכב יוצרו מזכוכית אקוסטית המפחיתה רעשי רקע, והוגדלו בכדי לספק שפע של אור טבעי; המושבים עוצבו בכדי להעניק תמיכת גוף מושלמת; סביבת תא הנוסעים מספקת לנוסעים אפשרות בקרה כדי להתאים את הטמפרטורה, איכות אוויר ותאורה המדויקת לצרכי הנוסעים בלחיצת כפתור אחת; הנוסעים זוכים גם לממשק מולטימדיה ותקשורת בעל גישה פשוטה ואינטואיטיבית, לצד מסך HD בגודל 48 אינץ' ומערכת שמע היקפית באיכות סאונד D3 מבית המותג ”Mark Levinson”.
תחושת שקט אינדיבידואלית

נוחות ובידוד רעשים בסטנדרט הידוע של לקסוס

כך הגדיר זאת Takami Yokoo, המהנדס הראשי של ה-LM: "רציתי ליצור מרחב בו אורחים עסוקים במיוחד או בעלי אורח חיים פעיל יכולים לחזור להיות האני הטבעי שלהם." ב-LM, חווית הנהיגה מתקיימת בהרמוניה עם נוחות הנסיעה, איכויות שבדרך כלל קשה למצוא את האיזון הנכון בניהן.

בכדי לספק לנהג חוויית נהיגה נכונה לטעמה של לקסוס, לצד נוחות נסיעה התואמת את חזון ה'אומוטנאשי', החברה נעזרה באיכויות הטמונות במודל ה-"GA-K". חוזק מבני גבוה, טכנולוגיות מתקדמות בתחומי הבלימה, הנהיגה והמתלים, ואמצעים נרחבים למניעת רעשים ורעידות. כולם בכדי לספק חווית נהיגה טובה ונוחה לנהג, ולהשיג שקט בעל אופי מרגיע וטבעי בתא הנוסעים – באופן בו ייתכן והם עשויים שלא להבחין שהרכב בתנועה. 

תא נוסעים

חווית אירוח מושלמת על גלגלים

כניסה לתוך לקסוס LM החדש מגלה את מהות אופיו. תא הנוסעים האחורי מסביר פנים, הוא מרווח ונועד להפוך כל נסיעה לנוחה, אפקטיבית וחסרת מתח ככל האפשר. העיצוב ממוקד בחוויית הנוסע ויוצר תא נוסעים בעל מאפיינים של מרחב מחיה אישי, עם נוחות פונקציונלית של משרד נייד. מידת התמיכה של המושבים תוכננה בכדי לספק אפקטיביות מקסימלית, עד למצב בו הנוסע מסוגל לכתוב מסמכים בכתב יד בנוחות וביציבות בזמן שהרכב בתנועה.

מושבי ה-VIP עוצבו בסגנון של מחלקה ראשונה או במטוסי יוקרה פרטיים. המושבים מציעים מרחב מרווח לכל נוסע, מגוון פונקציות נגישות, תמיכת ראש אופטימלית ופונקציות עיסוי. בדגם בעל שבעת המושבים ניתנה עדיפות לשורה האמצעית, ובשורה האחורית הוצבו שלושה מושבים הניתנים לקיפול לטובת פינוי מקום נוסף למטען.

לקסוס מציגה - גישה חדשה ליוקרה

ה-LM מגדיר מחדש את המושג "נוחות", ומספק חווית יוקרה חדשה לחלוטין בעולם הרכב. צרו קשר וגלו את חזון האירוח היפני "אוטומנאשי" במלוא עוצמתו:

תא נוסעים

פאנל שליטה רב שימושי

הנוסע ב-LM יכול לבצע התאמה פשוטה ואינטואיטיבית של מגוון פונקציות שונות בתא הנוסעים, באמצעות פאנל שליטה המעוצב בסגנון סמארטפון עדכני ונוח. באמצעות הפאנל ניתן לכוון את מערכת השמע, מערכת בקרת האקלים, כיוונון המושבים, תאורת הפנים והוילונות ברכב.

ה-LM הוא הדגם הראשון בעולם בעל מערכת זיהוי קולי (באנגלית) המגיבה לפקודות של הנוסעים מאחור. באמצעות רמקולים נסתרים בצידי התא, המערכת מזהה את הנוסע שביצע פקודה קולית, וממלאת את בקשותיו בספציפיות ובהתאם למקום מושבו. 

תא נוסעים

קונסולה עילית

חלקו האחורי של תא הנוסעים מכיל קונסולה עלית מתוחכמת המאפשרת שליטה על תנאי התאורה ברכב, כפתורי בקרת דלתות, מקום לאחסון פריטים קטנים וחיישנים לניטור ושינוי הטמפרטורה. המיקום המרכזי של הקונסולה מאפשר למקסם את מרווח הראש של הנוסעים בתא. כל פרט עוצב בכדי לספק לנוסע נוחות מרבית ושליטה על תנאי הנסיעה.
תא נוסעים

מערכת סאונד היקפי 3D מבית MARK LEVINSON®

מערכת סאונד יוקרתית בעלת סאונד היקפי מבית MARK LEVINSON® תוכננה עבור שתי הגרסאות של לקסוס LM. בגרסת 7 המושבים המערכת מציעה 21 רמקולים ובגרסת 4 המושבים 23 רמקולים, אשר מייצרים סאונד בסטנדרט הגבוה ביותר ובאיכות של קולנוע ביתי. זו מערכת הסאונד הראשונה של לקסוס המאפשרת להשמיע אודיו שונה בתא הנהג ובתא הנוסעים באיכות סאונד בלתי מתפשרת, בכדי להבטיח הנאת שמיעה אינדיבידואלית לכל יושבי הרכב.
תא נוסעים

מערכת Lexus Climate Concierge

הכירו את מערכת בקרת האקלים שלקסוס פיתחה במיוחד עבור ה-LM. המערכת Lexus Climate Concierge  מאפשרת לנוסעים שליטה מורחבת על שלל היבטים בסביבת תא הנוסעים, מעבר לתנאי מיזוג האוויר.

המערכת מאפשרת לכל נוסע לבחור בנגיעה אחת את העדפותיו האישיות ולהתאים את מיזוג האוויר, תאורת תא הנוסעים, וילונות החלונות ומצבי השכיבה של המושב. ניתן להשוות את המערכת ל"רב משרתים" אישי שדואג לתת מענה לדרישה של כל נוסע, ומספק לו חווית נסיעה בהתאם לרצונותיו.

חווית אירוח בטוחה ורגועה

ה-LM החדש מציג סטנדרט בלתי מתפשר, גם בבטיחות. הכירו את מערכות הבטיחות המתקדמות של הוואן היוקרתי:

 • דור שלישי למערכת הבטיחות של Lexus

  הוואן היוקרתי תוכנן בקפידה בכדי לספק נסיעה נוחה ושקטה ככל האפשר. לכן, ה-LM החדש אובזר במערכות הבטיחות האקטיביות והמתקדמות ביותר כחלק מהדור העדכני של LEXUS SAFETY SYSTEM +. המערכת מציגה פונקציות משודרגות ובטיחות מוגברת, וכך מעניקה נסיעה בטוחה ורגועה לחלוטין.

 • מערכת "Pre-Collision System" משודרגת

  מערכת קדם-ההתנגשות המשופרת של לקסוס מאפשרת מניעה של התנגשויות פוטנציאליות, ומסייעת לנהג באמצעות היגוי חירום במצבי סכנה. המערכת מציגה פונקציות מתקדמות כגון זיהוי אופנועים בשעות היום, זיהוי סיכוני התנגשות עם תנועה מתקרבת, זיהוי חציית הולכי רגל בעת פנייה, וסיוע בנהיגה פרואקטיבית בטוחה בתנועה עירונית ואיטית.

 • בקרת שיוט אדפטיבית ודינמית

  מערכת השיוט של ה-LM משתמשת בחיישן מכ"ם ובמצלמה קדמית בכדי לזהות את קדמת הרכב, ושומרת על מרחק בטחון. המערכת מזהה במהירות עצירת תנועה מלפנים, ועוצרת את ה-LM במידת הצורך. בשילוב עם "Lane Trace Assist", מערכת השיוט שומרת על קו נסיעה טבעי בעיקולים, ומסייעת לנהג לשמור על עירנות ומפחיתה סימני עייפות.

בטיחות

חבילת LEXUS SAFETY SYSTEM + המלאה

ה-LM מצויד בדור העדכני ביותר של חבילת מערכות הבטיחות האדפטיביות וסיוע הנהיגה של המותג - "Lexus Safety System +".

מערכות הבטיחות מסוגלות לזהות טווח רחב של מצבי סכנה ולהגיב בהתאם. באמצעות תיקוני היגוי, סיוע בבלימה, העברת כוח מנוע והתראות לנהג, המערכת מצליחה לצמצם את עצמת הפגיעה ואף למנוע אותה לחלוטין. המערכת פותחה בהתאם לעקרונות חווית הנהיגה של לקסוס, ונועדה להשתלב בטבעיות בנסיעה ולספק לנהג תחושת בטחון. מעורבות המערכת מפחיתה את העומס המוטל על הנהג, ומסייעת לו להישאר עירני ומרוכז.
בטיחות

בטיחות עבור הנוהגים ברכב

ה-LM מאובזר בפונקציות מורחבות למערכת  "Pre-Collision System", ומציע סיוע היגוי בשעת חירום וסיוע נהיגה פרואקטיבי לנהיגה בטוחה יותר בתנועה איטית. בדגם החדש קיימת מערכת לניטור ערנות הנהג, המנתחת את תגובות הנהג להתראותיה ואף מביאה את הרכב לעצירה בעדינות, במקרה ואין תגובה להתראות המערכת. הדלתות מאובזרות בידיות e-latch  בפתיחה אלקטרונית, בהן משולבת מערכת "Safe Exit System" המתריעה על תנועה שעלולה להוביל לתאונה ומונעת פתיחה של הדלת במידת הצורך.

עדכוני תוכנה של המערכת הבטיחות מתבצעים באופן אוטומטי באמצעות טכנולוגיה אלחוטית, ומבטיחים לבעלי הרכב הנאה מהפיתוחים העדכניים ביותר של לקסוס, ללא צורך בנסיעה למרכז השירות.
סביבת הנהג

חזון ה-"טאזונה" במושב הנהג

עקרון ה-"טאזונה" היפני מתאר את השליטה האינטואיטיבית של רוכב על סוסו. העקרון ממחיש את היכולת של הרוכב לשלוט על הסוס בתקשורת מינימלית, ולהישאר מרוכז בדהירה. לקסוס מביאה את הקונספט העתיק הזה אל כיסא הנהג של ה-LM.

תא הנהג עוצב בהתאם למאפייני חווית הנהיגה הייחודיים של לקסוס. מבנה התא מתבסס על חישובים מדויקים, ומסייע לנוהגים ברכב ליהנות מתחושה קבועה של שליטה וחיבור לרכב לצד נוחות נסיעה לאורך הדרך.

סביבת הנהג תוכננה בתשומת לב רבה לפרטים הקטנים, המאפיינת את כלל דגמי ה-"Next Chapter" של לקסוס. הבקרים המרכזיים, לוחות השעונים, מסך המולטימדיה ומקורות המידע תוכננו כולם בכדי להעניק לנהג שליטה אינטואיטיבית ברכב, ולאפשר לו להתרכז בנהיגה.

עיצוב

נוכחות ואלגנטיות מרשימה

ה-LM מציג את שפת העיצוב החדשנית של לקסוס - "Next Chapter". קו העיצוב פותח על בסיס עקרון ה-"dignified elegance", ומבטיח נוכחות ייחודית ובטוחה על הכביש עם פרופורציות המאפשרות תמרון פשוט ונוח.

הטיפול החזיתי הנועז מציג את הזהות החדשה של קדמת רכבי לקסוס -"Resolute Look", אות סטיילינג ייחודי של לקסוס מאז תחילת שנות ה-2000. תבנית הגריל 'שעון החול' נדחסה כך שקווי המתאר צפופים בסמוך למכסה המנוע, ומתרחבים כלפי מטה. חלקו הנמוך של הגריל תואם את צבע הרכב ומעניק מראה ייחודי ואלגנטי. את התחושה הפתוחה מעניקים חלונות זכוכית גדולים העוטפים את הרכב, ודלתות צד גולשות מאפשרות גישה נוחה.

האורך הכולל (5,130 מ"מ), הרוחב והגובה (1,890 מ"מ ו-1,945 מ"מ בהתאמה) הנדיבים ובסיס הגלגלים (3,000 מ"מ) הם המפתח למרחב ולנוחות המקסימלית בתא הנוסעים. גלגלי ה- LM הם גלגלי סגסוגת יצוקה או מחושלת 19 אינץ'.

נעים להכיר, לקסוס LM החדש.

גלו כיצד הפיוז'ן בין חזון ה-"אומוטנאשי", ה-"טאזונה" וסגנון העיצוב המתקדם - "Next Chapter" יוצר את היוקרה המפוארת של לקסוס LM:

לקסוס LM החדש