1. New Cars
 2. LX

Lexus LX - רכב השטח היוקרתי  

לקסוס LX מוריד את היוקרה לשטח. סלעים ובולדרים מעולם לא חלפו באופן נינוח כל כך מתחת לגלגלים של רכב פנאי. האבק מסביב מוסיף לאווירה הקשוחה אך בתא הנוסעים החוויה המפנקת תופרע רק אם תעצרו להכין קפה על פסגת ההר. 

שילוב אידיאלי בין תחושת עושר יוצאת דופן ליכולות שטח מוכחות וקשיחות מובנית מבטיחים נסיעה יוצאת דופן ללא קשר לכביש או לשביל בו תבחרו לנהוג.  

בחרו גרסה

גרסאות לקסוס LX -

2 אפשרויות

אין תוצאות

 • LX - TAKUMI - Large SUV 5 doors (8 seats)

  LX TAKUMI

  Large SUV 5 doors (8 seats)

  בחרו יחידה הנעה

  החל מ- ₪949,900
  אגרת רישוי: ₪5,203
  מחיר כולל: החל מ- ₪955,103
  /חודשי

  פרטי מימון

  תיבת הילוכים אוטומטית 10 הילוכים | 4X4
 • LX - TAKUMI VIP - Large SUV 5 doors (8 seats)

  LX TAKUMI VIP

  Large SUV 5 doors (8 seats)

  בחרו יחידה הנעה

  החל מ- ₪1,049,900
  אגרת רישוי: ₪5,203
  מחיר כולל: החל מ- ₪1,055,103
  /חודשי

  פרטי מימון

  תיבת הילוכים אוטומטית 10 הילוכים | 4X4

 גיא גיאור ואיתי שטיינברג  ממגזין אוטו לקחו את לקסוס LX לסיבוב ולפניכם התוצאה

לקסוס LX

רכב שטח קשוח, אבל מתוחכם

ללקסוס LX נוכחות שאי אפשר לפספס. עיצובו של רכב השטח הקשוח משלב בין קווים זוויתיים ומימדים מרשימים לבין תחכום אלגנטי הבא לידי ביטוי בפרטים הקטנים.

החזית הדרמטית מאזנת באופן הרמוני בין המימדים הנדיבים של הרכב לעיצובו של גריל 'שעון החול' המוכר של המותג. הגריל נטול המסגרת מספק תחושה תלת מימדית. יחידות תאורה צרות ממוסגרות בפס תאורת LED בסידור 'ראש החץ' המפורסם. ה-LX מוצע עם חישוקי 20 או 22 אינצ' המשלימים את ההופעה הדרמטית. 

לקסוס LX

יחידת הנעה מתקדמת

מנוע מתקדם בנפח 3.5 מציע 409 כוחות סוס ולמעלה מ-65 קג"מ. שני מגדשי טורבו מאפשרים למנוע לספק תאוצה ליניארית וזמינות מומנט גבוהה גם במהירות נמוכה. כך, הביצועים של ה-LX בשטח אינם נופלים מביצועיו בכביש המהיר. ללקסוס ניסיון רב בפיתוח מנועים בעלי יעילות טרמית גבוהה, השילוב של המנוע המתקדם עם תיבת הילוכים בעלת 10 הילוכים מבטיחים שצריכת הדלק תהיה טובה ביחס לרכבים בעלי מימדים דומים.
לקסוס LX

רכב שטח יוקרתי עם פינוק בכל מקום

לקסוס LX מספק שפע של נוחות ופינוק ליושבים בו. רכב השטח הקשוח מציע 7 מושבים מרווחים לנוסעים בסידור של שלוש שורות. בשתי השורות הקדמיות תזכו למרווח חסר תחרות לרגליים ולראש. מושבי השורה השלישית מתקפלים באופן חשמלי לתוך הרצפה ומעניקים לכם תא מטען עצום. את דלת תא המטען תוכלו לפתוח באופן חשמלי גם אם הידיים עמוסות בציוד, באמצעות הושטת רגל מתחת לפגוש.  

לקסוס LX

רמת גימור VIP - יוקרה אולטימטיבית גם בכביש וגם בשטח

לפינוק מקסימלי מוצעת רמת הגימור VIP. רמת הגימור המוצעת לראשונה ברכב השטח היוקרתי מבית לקסוס מציעה מושב אחורי בעל שתי כורסאות בפינוק השמור למחלקה ראשונה. הירידה לפרטים מתחילה מאמני ה-Takumi שדאגו לתפירה בעבודת יד של מושבי העור לגימורי עץ ייחודיים. המושבים עצמם מציעים כיוונון חשמלי, חימום, אוורור ועיסוי. בנוסף, המושב מימין מציע זווית הטייה גבוהה והדום לרגליים. בכדי להעניק חווית אירוח מושלמת ברכב – 'אומוטנאשי' ביפנית - גם מערכות הבטיחות, המיזוג והסאונד כויילו באופן שונה בגרסת ה-VIP. הכל במטרה להעניק פינוק אולטימטיבי לארבעת נוסעי הרכב.
לקסוס LX

שלדה מתקדמת

לקסוס LX מבוסס על שלדת סולם חדשה (GA-F) וקשיחה. בנוסף רכב השטח היוקרתי מצויד במערכת מתלים מתקדמת בעלת שליטה אקטיבית בגובה המרכב. המנוע החדש והמתקדם קל והמשקל על צמד הגלגלים הקדמי נמוך מבעבר. השילוב בין השלדה ומערכת המתלים מעניק לרכב יכולות כביש ושטח יוצאות מהכלל. זווית הגלגול של הרכב בסיבובים מצומצמת וכך גם מידת הרכינה בבלימות חזקות. במהירות בין-עירוניות גובה המרכב מצטמצם בכדי לספק אווירודינמיות וצריכת דלק טובות יותר. הודות לשינויים הרבים לקסוס LX מציע התנהגות כביש מצוינת לרכב במימדיו.

 

לקסוס LX

רכב פנאי שטח - שליטה מלאה בכל שטח

לקסוס LX מאפשר לכם להגיע לכל מקום, בכביש ובשטח. לצד שלדת הסולם החדשה רכב פנאי שטח מציג את מערכת Multi-Terrain Select המאפשרת לכם לבחור מבין מצבי שטח שונים: בוץ, סלעים, חול ושלג, תוך שהיא מתאימה את מאפייני מערכת ההנעה לתנאים הנדרשים. 'בקרת זחילה' חדשה מקלה על הירידה במדרונות תלולים באמצעות ניטור והתאמה של מהירות הרכב.

מערכת Multi-terrain Monitor מציגה תמונה איכותית של הנעשה מסביב לרכב ואף דואגת להציג את הנעשה מתחת לרכב, כדי שגם בשטח קשה תוכלו לבחור את הנתיב האידיאלי.

לקסוס LX

מערכת סאונד MARK LEVINSON®

מערכת סאונד מבית Mark Levinson® מוצעת כאופציה בלקסוס LX. המערכת המתקדמת מציעה סאונד תלת-מימדי באמצעות לא פחות מ-25 רמקולים, הכמות הגדולה ביותר של רמקולים שאי פעם הוטמעה ברכב מבית לקסוס. מערכת Mark Levinson® PurePlay משלבת 9 רמקולי Mid-range  באורך 10 ס"מ מבית Unity™.  בנוסף, 4 רמקולים משולבים בתקרת הרכב. מערכת הסאונד תוכננה באופן ייחודי לכל גרסה של לקסוס LX בכדי להפיק חווית סאונד ברמה של אולם קונצרטים.  
לקסוס LX

שליטה בכל שטח

לקסוס LX מתגאה במערכת מולטימדיה חדשנית ומתקדמת שנוצרה בהתאם לפילוסופיית ה-Tazuna. משמעות המושג Tazuna ביפנית היא: האופן שבו פרש מעביר פקודות לסוס באמצעות המושכות. ה-LX תוכנן בהתאם לאותה תפיסה.  כלל המסכים, הידיות והכפתורים תוכננו בכדי לצמצם את כמות התנועה של הידיים ולהפחית את הפניות המבט מהכביש בכדי לתפעל את מערכת המולטימדיה.
לקסוס LX

מערכת מולטימדיה מתקדמת

אל מול פני הנהג ניצב לוח מחוונים דיגיטלי בגודל 8 אינצ'. בכדי למנוע הסטת מבט מהכביש אל מול פני הנהג ניצבת 'תצוגה עילית' (Head-Up Display) בעלת תצוגה רחבה במיוחד ומאפשרת הקרנה של המידע על השמשה הקדמית בבהירות יוצאת דופן, אפילו בנסיעה בשלג. במרכז הקונסולה ניצב מסך המולטימדיה המרכזי, מסך ברוחב 12.3 אינצ', מאפשר לתפעל את מרבית מערכות רכב השטח היוקרתי באמצעות מגע יד, לשקף מידע ממכשירי טלפון ניידים ולהפעיל את מערכת השמע. מסך נוסף, בגודל 7 אינצ' שולט במערכת בקרת האקלים, בחימום ואוורור המושבים. ממסך זה תוכלו לתפעל את מרבית מערכות האחריות על הנהיגה בשטח כגון, מערכת Multi-Terrain Select, נעילות דיפרנציאל, שליטה בגובה הרכב וב-'בקרת הזחילה'.