1. New Cars
  2. Sedan
רכבי הסדאן של לקסוס

THE LEXUS SEDAN RANGE - רכב מנהלים יוקרתי

רכבי מנהלים היברידיים / סדאן

רכבי המנהלים של לקסוס מציעים לכם חוויית נסיעה יוצאת מהרגיל. המפגש בין טכנולוגיה היברידית פורצת-דרך להנדסה מעולה יוצר חוויה יוקרתית חסרת מתחרים. רכבי הסדאן של לקסוס מזקקים את האיכויות הידועות של המותג, ומבטיחים לכם רק את הטוב ביותר. יוקרה ללא פשרות.

למה לבחור במכונית מנהלים של לקסוס?

לקסוס שמה דגש חשוב על חוויית הנהיגה. נוחות נסיעה מוצלחת, בידוד רעשים ללא תחרות וסביבת נהג נעימה, כולם תוכננו כדי להבטיח הנאה מכל רגע וקילומטר.

מכוניות סדאן מאפשרות למהנדסי לקסוס לגלם בצורה מושלמת את הערכים הידועים של המותג. ביחס לרכבי SUV, רכבי סדאן קלים יותר ומרכז הכובד שלהם נמוך. בזכות המשקל הקל אפשר לכייל את המתלים באופן נוח ונעים יותר. בנוסף, ניתן להוסיף חומרי בידוד המפחיתים רעשים ומשפרים את איכות הנסיעה.

מכוניות המנהלים של לקסוס מפגינות התנהגות כביש בטוחה ומהנה בזכות מרכז הכובד הנמוך. הישיבה נמוכה יותר מעניקה תחושה קרובה יותר לכביש ותנוחת ישיבה ספורטיבית. 

איזה מכונית מנהלים מתאים לך?

לקסוס IS היא מכונית מנהלים ספורטיבית המספקת חוויית נסיעה נפלאה והתנהגות ספורטיבית לעילא. במסגרת תהליך הפיתוח של לקסוס IS המכונית עברה מבחנים מגוונים על מסלול שימויאמה (Shimoyama) הסמוך לטוקיו. לקסוס IS מוצעת עם מנוע טורבו בנזין חזק ומרגש. השילוב בין מנוע הטורבו לשלדה החדה מעניק חוויית נהיגה נוסטלגית של רכבי טורבו ספורטיביים.

למרות היותה הספורטיבית בהיצע של לקסוס, ה-IS מציעה את כל הערכים המוכרים של המותג: בידוד רעשים מעולה, חוויית נסיעה מפנקת ומעל הכל מערכות בטיחות מתקדמות שישמרו עליכם בכל מצב. 

לקסוס ES מציעה את האיזון המדויק בין המרווח והפינוק של מכונית מנהלים גדולה ובין האלגנטיות והייחודיות של מכוניות לקסוס. ה-ES בעלת תא נוסעים יוקרתי הכולל מרווח מפנק ליושבים מלפנים ומאחור, מערכת מולטימדיה חדשנית ומערכות סאונד מעולות. השיוט ב-ES מפנק כמו טיסה במחלקת עסקים בזכות השקט המופתי הנינוחות של מערכת המתלים והמושבים העוטפים. לצד כל אלו, מדובר במכונית מנהלים יוקרתית מרשימה בעלת מראה על-זמני וגריל 'שעון החול' המזוהה עם המותג. 

לקסוס LS היא אחת ממכוניות הפאר הטובות בעולם. ספינת הדגל של המותג מבהירה למי היא מיועדת בזכות עיצוב מרהיב ומתוחכם. המראה הייחודי ממשיך לתא הנוסעים ומעניק תחושה אקסקלוסיבית. היושבים מאחור זוכים למערכות בידור מתקדמות, מושבים מפנקים ומרחב שמזכיר מושבים במטוס פרטי. לצד כל אלו, ה-LS מציעה הנעות מתקדמות ונוחות חסרת תחרות. לקסוס LS מגלמת את המושג אומוטנאשי – תרבות האירוח היפנית המסורתית. כמו בתרבות היפנית גם הנוסעים ב-LS זוכים לחוויה יוצאת מגדר הרגיל, ונוגעת לכל אספקט של הנסיעה. זה מתחיל במנוע העוצמתי ובמערכת מתלים מתקדמת ומגיע עד לגימורי עץ בדוגמא מסורתית בדלתות.

לקסוס IS

הכירו את מכונית המנהלים הספורטיבית של לקסוס. ה-IS מבטאת את המחוייבות של לקסוס לחווית נהיגה מעולה. המכונית שפותחה על מסלול המירוצים בשימויאמה (Shimoyama) ביפן, מגדירה את "חתימת הנהיגה של לקסוס", אופי ספורטיבי שמעלה חיוך ומנוע טורבו חזק ומרגש. 

ה-IS מביאה לידי ביטוי את הערכים של לקסוס מכל בחינה אחרת. היא מציעה את הפינוק והנוחות המפורסמות של המותג, האיכות בה קפדנית, טכנולוגיות הבטיחות הן מהמעלה הראשונה וכמובן יש לה את מוניטין האמינות הטוב בשוק. 

לקסוס ES

מכונית המנהלים היוקרתית, לקסוס ES, משלבת באופן הרמוני נוחות, מרווח, טכנולוגיה עשירה ואיכות נסיעה מעולה. קונספט חדשני Driver centric cockpit משלב בין מרווח שופע לנוסעים לצד סביבת נהג ממוקדת וקלה לתפעול. 

רכב מנהלים היברידי עושה שימוש בדור הרביעי של מערכת ההנעה ההיברידית של לקסוס. מערכת Self-charging hybrid היא המילה האחרונה בחיבור שבין יחידת הנעה מונעת בנזין למנוע חשמלי. המערכת ההיברידית מקנה לרכב ביצועים מעולים לצד צריכת דלק ופליטת מזהמים נמוכות.

לקסוס LS

לקסוס LS מסמנת את פסגת הפאר אליה ניתן לשאוף. רכב מנהלים יוקרתי של המותג, מכונית פאר המעניקה חוויית נסיעה של טיסה במחלקה ראשונה עם שפע של מרווח, מושבים מפנקים ומערכות מולטימדיה מתקדמות. 

כמכונית למנהלים מהדרגה הראשונה כל פרט קטן בלקסוס LS נלקח בחשבון. אומני הטאקומי, אנשי מקצוע עם עשרות שונת ניסיון, השקיעו תשומת לב לכל תפר בעור ולכל משטח. יחידות הנעה מתקדמות, חזקות שקטות וחסכוניות מציעות למנהל שבך להגיע ליעד באופן נינוח וחסר מאמץ. 

ES
ES KYUSHU
החל מ- ₪309,990
אגרת רישוי: החל מ- ₪3,693
מחיר כולל: החל מ- ₪313,683
LS
LS Takumi Sedan 4 Doors  (LWB)
החל מ- ₪949,900
אגרת רישוי: החל מ- ₪5,203
מחיר כולל: החל מ- ₪955,103

POST https://dxp-webcarconfig.lexus-europe.com/v1/model-filter-results/il/he?carType=d86071d7-c515-4bd7-8777-a5bac5958abd

הכירו את רכבי הסדאן היוקרתיים של לקסוס מקרוב

צרו קשר וקבלו פרטים נוספים על רכבי המנהלים שלנו: