1. New Cars
 2. SUV
רכבי הפנאי של לקסוס

מבחר רכבי SUV של לקסוס

אנחנו גאים במבחר רכבי ה-SUV היוקרתיים שלנו. כל נבחרת רכבי הפנאי-שטח שלנו מעוצבים, מגוונים ומגיעים עם המנועים ההיברידים המתקדמים ביותר, בשיטת ה Self-Charging Hybrid. חלק מדגמי ה-SUV מוצעים גם בגרסאות פלאג-אין הייבריד.

איזה רכב SUV מתאים לך?

אתם מוזמנים להכיר את מבחר רכבי ה-SUV שלנו, ולבחור את זה שתואם הכי טוב את הצרכים שלכם ואורח חייכם. בחרו את ה-SUV, שיתאים לכם - למשפחה גדולה, לנהיגה עירונית יותר, או לשילוב מושלם בין שגרה לפנאי.

UX
UX Kyushu
החל מ- ₪235,900
אגרת רישוי: החל מ- ₪3,693
מחיר כולל: החל מ- ₪239,593
NX
NX KYUSHU
החל מ- ₪314,990
אגרת רישוי: החל מ- ₪3,693
מחיר כולל: החל מ- ₪318,683
RX
RX KYUSHU
החל מ- ₪400,990
אגרת רישוי: החל מ- ₪5,203
מחיר כולל: החל מ- ₪406,193
RZ
RZ KYUSHU
החל מ- ₪359,990
אגרת רישוי: החל מ- ₪567
מחיר כולל: החל מ- ₪360,557
LX
LX TAKUMI
החל מ- ₪949,900
אגרת רישוי: החל מ- ₪5,203
מחיר כולל: החל מ- ₪955,103

POST https://dxp-webcarconfig.lexus-europe.com/v1/model-filter-results/il/he?model=ux%2Cnx%2Crx%2Crz%2Clx%2Clbx

מה זה SUV? נעים להכיר!

נתחיל מההתחלה. משמעותו המילולית של ה-SUV היא: Sports Utility Vehicle.

הכוונה היא, שזהו רכב פנאי בעל מראה מעוצב ואופנתי, עם טכנולוגיה וביצועים של רכב עירוני אלגנטי וגם צד מחוספס לנהיגת שטח, בזכות היגוי 4X4. רכבי SUV יכולים להגיע בגדלים שונים - קומפקטי, ביניים וגדול. איזה SUV מתאים לך?

רכב פנאי SUV - הבטחון שלכם קודם לכל

אחד היתרונות הבולטים ביותר ברכבי פנאי SUV, הוא דרגת השליטה והבטיחות הגבוהות ברכב. VSC היא מערכת לייצוב הרכב, העוזרת לנהג במניעת החלקה ותורמת לזריזות ייצוב הרכב בעת פניות וסיבובים. מגוון ה-SUV של לקסוס מגיעים גם עם מערכות הבטיחות המתקדמות ביותר של לקסוס, הכוללות בין השאר: כ-10 כריות אוויר לכל נוסעי הרכב; מנגנון עצירה חכם; Lexus Safety System+ ועוד.
Self-Charging Hybrid

צריכת דלק חסכונית

מרבית הדגמים של לקסוס בקטגוריה זו, מגיעים עם אופציה למנוע Self-Charging Hybrid, המשלב באופן חלק להפליא, בין המערכת החשמלית לבין מנוע הבנזין.

זו מערכת שמטעינה את עצמה במהלך הנסיעה, אינה דורשת חיבור והטענה בחנייה, ומאפשרת נסיעה חלקה וארוכה עם צריכת דלק חסכונית במיוחד, ללא צורך בעצירה להטענה.

Plug-in Hybrid

הטוב שבכל העולמות

 רכבי פנאי Plug-in Hybrid מבית לקסוס משלבים בין מנוע היברידי ויחידת הנעה חשמלית.  רבי פנאי פלאג-אין הייבריד מציעים יכולת נסיעה חשמלית נקייה מזיהום לצד טווח בלתי מוגבל בזכות מערכת הנעה היברידית חסכונית.
Electric

רכבי פנאי ידידותיים לסביבה

רכבי הפנאי החשמליים של לקסוס מציעים חוויה ידידותית לסביבה וללא זיהום. ה-SUV החשמליים מביאים לידי ביטוי את הניסיון הרחב של לקסוס עם הנעות חשמליות ומשלבים לצד זה, אמינות ללא תחרות, יוקרה מפנקת וסטנדרט גבוה של בטיחות.

הכירו את רכבי פנאי SUV של לקסוס

אתה מוזמן להכיר את מבחר רכבי ה-SUV שלנו, ולבחור את זה שתואם הכי טוב את הצרכים שלך ואורח חייך.

 • UX - לנהג העירוני שאוהב נהיגה עם ביצועים איכותיים ומדי פעם גם נסיעת שטח קלה. לקסוס UX בנוייה לנהיגה מהירה וחלקה תודות לעיצוב אווירודינמי נועז.
  קראו עוד על לקסוס UX

  NX - ליהנות מכל העולמות. לקסוס NX היא SUV מושלם המשלב בחוכמה בין ביצועים מעודנים, נהיגת שטח ומיעוט פליטת מזהמים. ה-NX מגיעה עם מערכות טכנולוגיות שמעצימות את חווית הנהיגה, עיצוב מדוייק עד הפרט האחרון ומערכת הבטיחות המתקדמת של לקסוס. בנוסף, ה-NX מוצע גם בגרסת פלאג-אין היברידית עם טווח נסיעה חשמלי של עד 74 ק"מ לפי תקן WLTP.
  קראו עוד על לקסוס NX

  RX - נוחות, מרווח ויוקרה ללא תחרות! לקסוס RX מגיעה מצויידת עם הטכנולוגיה ההיברידית החדשה ביותר, גג פנורמי או Sun Roof להעצמת החוויה, והתאמה מושלמת לכל סוגי הנהיגה - בעיר בנוחות או בשטח, בדרכים לא סלולות. ניתן להזמין את ה-RX גם בגרסת פלאג-אין הייביריד עם טווח חשמלי של עד 68 ק"מ לפי תקן WLTP.
  קראו עוד על לקסוס RX

  לקסוס LX הוא ספינת הדגל של לקסוס לשטח. רכב השטח הגדול מציע תא נוסעים יוקרתי עם מקום ל-7 או 4 נוסעים בגרסת ה-VIP. רכב השטח הגדול מציע יחידת הנעה מתקדמת וחסכונית מבעבר, מערכות בטיחות חדשניות ומערכת מולטימדיה מתקדמת. 
  קראו עוד על לקסוס LX

  לקסוס RZ הוא רכב הפנאי הראשון של לקסוס המתבסס על על פלטפורמה חשמלית ייעודית. ה-RZ מציע עיצוב מרהיב וחווית נהיגה ייחודית תודות למערכת הנעה כפולה מתקדמת. לקסוס RZ מבטא באופן הרמוני את הערכים של לקסוס. הוא מציע נוחות יוצאת דופן, חוויית נסיעה שקטה ונינוחה, בטיחות אקטיבית ופסיבית גבוהה ותחושת יוקרה מפנקת.
  קראו עוד על לקסוס RZ

  UX300E - חווית יוקרה מחשמלת. לקסוס UX300e נולד בכדי לספק נהיגה אורבנית ייחודית, המשלבת איכויות ויוקרה היוצאות מגדר הרגיל לצד חוויית נסיעה חשמלית מרגשת. זהו הרכב הראשון בקונספט Lexus electrified והרכב החשמלי המלא הראשון של לקסוס. הסוללה מספקת טווח נסיעה של 447 ק"מ וחווית נהיגה דינאמית, ותאוצה מ-0 ל-100 ב-7.5 שניות בלבד.
  קראו עוד על לקסוס UX300e

  LBX - הכל מלבד רגיל. לקסוס LBX הגיע לישראל במטרה להפוך את היוקרה לאישית, ומוצע ב-5 אווירות שונות בכדי להתאים לאופי המיוחד של כל אחד ואחת. הקרוסאובר הקומפקטי מגדיר מחדש את המושג יוקרה, ולא מתפשר על ביצועים או על עיצוב. LBX מציע חווית נהיגה נוחה ומהנה, עם הדור החדש של הטכנולוגיה ההיברידית של לקסוס
  "Self-Charging Hybrid".
  קראו עוד על לקסוס LBX