1. New Cars

קרוסאובר היברידי

הכירו את UX של לקסוס

מינון מדויק של טכנולוגיה מתקדמת ותרבות יפנית מסורתית הופכים את Lexus UX לקרוסאובר היברידי אורבני אולטימטיבי. האיכות ותחושת היוקרה שלקסוס יודעת להעניק מוצעות לכם באריזה קומפקטית. הרצון להעניק תחושה ייחודית ניכר ב-SUV העירוני. תשומת הלב לפרטים הקטנים תזכיר לכם שמאחורי רכב הפנאי האלגנטי עומדת חברה בעלת אופי ייחודי השואפת להעניק חוויה מושלמת. 

בחרו גרסה UX

גרסאות לקסוס UX -

3 אפשרויות

אין תוצאות

 • UX - Kyushu - Wagon 5 Doors

  UX Kyushu

  היברידי
  Wagon 5 Doors

  בחרו יחידה הנעה

  החל מ-

  ₪235,900

  CVT | 4X2

  החל מ-

  ₪259,900

  1AT | 4X2
 • UX - Hadori - Wagon 5 Doors

  UX Hadori

  היברידי
  Wagon 5 Doors

  בחרו יחידה הנעה

  החל מ-

  ₪254,900

  CVT | 4X2

  החל מ-

  ₪279,900

  1AT | 4X2
 • UX - Takumi - Wagon 5 Doors

  UX Takumi

  היברידי
  Wagon 5 Doors

  בחרו יחידה הנעה

  החל מ-

  ₪264,900

  CVT | 4X2

  החל מ-

  ₪299,900

  1AT | 4X2
לקסוס UX

במבט ראשון על הקרוסאובר היוקרתי

לקסוס UX מפגינה נוכחות. החזית האסרטיבית חושפת גריל בעיצוב 'שעון חול' ולקשתות הגלגלים תפיחות שריריות. פסי גגון ושורת פנסי LED לרוחבו של תא המטען מעניקים לקרוסאובר היוקרתי האורבני של Lexus מראה מודרני, כזה שלא ניתן לפספס. העיצוב הדומיננטי ממשיך פנימה לתא הנוסעים. סביבת הנהג הארגונומית נועדה לעורר תחושה ספורטיבית של מכונית קומפקטית ולצידה תנוחת ישיבה גבוהה של רכב פנאי. כמקובל ברכבי המותג החומרים מעולים והמגע מוקפד - בדיוק כמו ש-Lexus יודעת להעניק. 

 

לקסוס UX

Lexus UX 250 - דור רביעי למערכת ההנעה ההיברידית

תודות לדור הרביעי של מערכת הנעה ההיברידית מבית לקסוס, ה-UX250h משיג צריכת דלק מעולה וביצועים טובים. טכנולוגיית Self-charging Hybrid מאפשר למנוע 2.0 הליטר להפיק 184 כוחות סוס. יחידת ההנעה הזאת ידועה ביעילות הטרמית (40%) המסייעת להשיג נתוני צריכת דלק מרשימים לצד פליטת CO2 נמוכה. 
לקסוס UX

ממשק משתמש אינטואיטיבי

לקסוס UX  קרוסאובר היברידי נהנה ממערכת המולטימדיה המתקדמת של החברה (MM21). המערכת מציעה תגובות מהירות יותר וממשק אינטואיטיבי הממוקד טוב יותר בצרכי המשתמשים. ניתן לקבל את המערכת עם צגי מגע בגודל 8 או 12.3 אינצ'. 

מערכת המולטימדיה מאפשרת תפעול פשוט ושימושיות גבוהה יותר באמצעות סידור מחדש של ממשקי המשתמש. השיפור הבולט ביותר הוא מעבד מחשב בעל ביצועים מעולים. המעבד החדש משפר את מהירות התגובה של המערכת לפקודות הנוהגים ברכב. 

 

הקרוסאובר יוקרתי בתמונות

כל תמונה מספרת סיפור. זה המקום בו תוכלו להתרשם מהעיצוב עוצר הנשימה, האומנות המדהימה והגימור חסר הפשרות של לקסוס.

לקסוס UX

Crossover UX - מערכות בטיחות מתקדמות

התקנה של מערכת Lexus Safety System +2.5 הופכת את ה-UX לבטוחה מתמיד. מערכת LLS, מהטובות מסוגה, מתריעה מפני סכנות ופועלת אקטיבית כאשר היא נדרשת למנוע תאונה. מערכת בקרת השיוט האדפטיבית מאמצת פיצ'ר חדש: 'הפחתת מהירות בסיבוב'. היכולת החדשה מאפשרת למערכת להתאים באופן אוטומטי את מהירות הרכב כדי שתתאים לרדיוס הסיבוב המתקרב. 
לקסוס UX

Takumi – מצוינות חסרת תקדים.

אמני הטאקומי (Takumi) מציבים סטנדרט חסר תקדים של פרפקציוניזם. בכדי להפוך לאמן טאקומי נדרשות 25 שנים של התמחות ויכולת יוצאת מגדר הרגיל לרדת לפרטים הקטנים ביותר. עדות לכך ניתן למצוא בלקסוס Crossover UX ובאה לידי ביטוי בתפירה איכותית ומוקפדת (Sashiko)  של ריפודי המושבים או במרקם הייחודי של חומרי הדיפון - בסגנון נייר יפני מגורען (Washi). 
לקסוס UX

טכנולוגיה חדשנית בניחוח מסורתי ויוקרתי

יוקרה, קידמה ותרבות יפנית מסורתית ארוזות במרכב קרוסאובר היברידי קומפקטי. מהנדסי ה-UX שאלו מהארכיטקטורה היפנית את ה-Engawa המגשרת בין הפנים הבטוח והאינטימי והחוץ האוורירי והפתוח. מסורת התפירה הקפדנית Sashiko מתבטאת בכל ריפוד וגימור עור. מערכת המולטימדיה המתקדמת עוטה גימור בסגנון Washi, סגנון השואב השראה מנייר בעל מרקם מגורען ששימש ליצירת מחיצות בבתים יפנים מסורתיים.