נעים להכיר - הרכב החשמלי הראשון של לקסוס

כאשר לוחצים על כפתור ההנעה ואוחזים בהגה, מיד מתגלה אופיו הייחודי של הרכב החשמלי הראשון של לקסוס.
נסיעה ברחובות העיר עם לקסוס UX300e מאפשרת ליהנות מהאצה לינארית זריזה ופניות בטוחות. הוא מונע על ידי מנוע חשמלי מתקדם 150 קילוואט (204 כ"ס) ומומנט כמעט מידי של 300 ניוטון/מטר וכל זה, מגיע בעיצוב מדהים התופס מיד את העין.

זאת ההרגשה

כאשר נוהגים ב-UX300e החדש, בין אם בעיר או בכבישים פתוחים, נהנים מנהיגה מהנה וחדה, הודות למרכז הכובד הנמוך של הרכב והשלדה הקשיחה במיוחד. צפייה מהנה!

UX 300e b4050306-51e0-46ee-a39a-9ddce29b5b29

גרור את העכבר בכדי לסובב את הרכב

Select grade Luxury Premium
160
מהירות מקסימלית (קמ"ש)
7.5
האצה 0-100 קמ"ש

חוויית UX300e ELECTRIFIED

יתכן ותמונה זו מתאימה לרמת גימור מסויימת בלבד. למידע נוסף פנה לנציגים שלנו

    Parallax Image 1 Bold Crossover Design

תכונות עיקריות

עיצוב קרוסאובר נועז

הקרוסאובר UX החשמלי מפגין תכונות עיצוביות אופייניות ללקסוס כגון הגריל המוכר, קווים מפוסלים וקו גג אתלטי דמוי קופה. מקדימה, פנסי היום מסודרים במוטיב של ראש חץ מעל פנסי ה- LED המתוחכמים, ומדגישים את צורת ה-L המוכרת של פנסי לקסוס.

    Parallax Image 2 Takumi Craftsmanship

תכונות עיקריות

אומנות הטאקומי המסורתית

כדי להבטיח איכות יוצאת דופן המאפיינת את כל מכוניות לקסוס, ה-UX300e מיוצר במפעל קיושו עטור הפרסים בפיקוח אומני הטאקומי מאסטר. תשומת הלב לפרטים ניכרת בכל מקום, מצבע בליטוש ידני ועד להרכבת הרכיבים החשמליים בחדר נקי.

    Parallax Image 3 Lexus Electrified

תכונות עיקריות

חווית הנהיגה החשמלית של לקסוס

חווית הנהיגה החשמלית החדשה והמלהיבה של לקסוס, שוכללה לכדי שלמות על ידי מיטב בוחני הרכב, המנוסים ביותר שלנו, שהפכו כל אבן בכדי ליצור את בורר מצבי הנהיגה האלגנטי של המכונית.

קראו עוד על חזון Lexus Electrified‏

    Parallax Image 4 Reassuringly Electric

תכונות עיקריות

חשמלית ללא דאגות

כדי לאפשר שליטה מלאה וטווח נסיעה גדול יותר, חיישני הסוללה מנטרים את המתח החשמלי של כל תא ויחידה של הסוללה וכן את טמפרטורת התא. סוללת הליתיום יון של ה-UX300e כוללת מערכות קירור וחימום מתקדמות לחיי סוללה ארוכים יותר ללא תקלות.

    Parallax Image 5 LSS

תכונות עיקריות

‏LEXUS SAFETY SYSTEM+

מרגיע לדעת שלקסוס UX300e הוא אחד הרכבים החשמליים הבטוחים ביותר שיוצרו אי פעם. הוא מאובזר במערכת הבטיחות Lexus Safety System+ המתקדמת ביותר, העוזרת במניעת התנגשויות, סטייה מנתיב ותאונות שבהן מעורבים הולכי רגל.

קראו עוד על מערכת הבטיחות Lexus Safety System+‏

הלינק לחוויה חשמלית נפלאה

אפליקציית לקסוס לינק נועדה למקסם עבורך את חוויית הבעלות והנהיגה בלקסוס UX חשמלי. חזון האומוטנשי של לקסוס, הנחה אותנו ביצירת אפליקציה, שנועדה לספק ללקוח החשמלי שלנו שירות לקוחות מקסימלי, הערכות וניהול נסיעות ושמירה על תחזוקה נכונה של הרכב.
מתי תוכלו להתחבר? - ממש בקרוב!

    Parallax Image 1 Remote Charging

עדכון רמת טעינת הסוללה

העזר באפליקציית לקסוס לינק שהותקנה בסלולרי שלך, על מנת לבדוק מה רמת הטעינה של סוללת הרכב שלך, גם כאשר אינך ברכב. בהטענה בחלק מעמדות הטעינה, תוכל לקבל חיווי מתי הסוללה הוטענה במלואה, היישר באמצעות האפליקציה שבטלפון שלך. כמו כן, קיימת אפשרות לתכנון באמצעות האפליקציה, מתי עליך להתחיל להטעין את הסוללה, על מנת להיות עם סוללה טעונה במלואה כשאתה יוצא לדרך.

מדד זיהום אוויר ונתוני צריכת דלק

    UX 300e ECO image

רמת אבזור בטיחותי

    UX 300e SAFETY image