1. Discover Lexus
  2. Design
  3. Provocative perspectives
Lexus Design

נקודות מבט נועזות

כדי להיות נועז - צריך לתמוך בעמדה כלשהי. כאשר מדובר בעיצוב ובסגנון, אנו עושים מה שאנו סבורים שהוא נכון, ותמיד שמים במקום הראשון מצוינות יצירתית ודיוק אסתטי.

עיצוב עם דעה

העיצוב של לקסוס נועז ופרובוקטיבי במכוון. חופש המחשבה והביטוי מקבל עדיפות עליונה ואנו לא מפסיקים לתור אחר רעיונות חדשים. הגישה של לקסוס היא לבחור ברעיונות קונספט אמיצים ומקוריים ותפיסה נועזת ומופשטת, המתורגמת לעיצוב רכב בעל חזון, עתיר דימיון וחיוניות.

לעשות בחירות נועזות

עבורנו, עיצוב אמיץ משמעו ביטחון. אנו מוכנים לנקוט עמדה ולהבדיל עצמנו מהאחרים. אנו יודעים מי אנחנו ותמיד דבקים באמונתנו.

מדוע? מפני שבחירות עיצוב אמיצות יוצרות חוויות מדהימות. הדברים המדהימים שבאמת מרגשים אותנו אינם נובעים ממה שמוכר ודומה. הם נולדים מתוך סתירות אמיצות. כאשר מאמצים פרדוקסים וקוטביות, מגיעים למשהו חדשני באמת.

נקודת מבט גלובלית

נקודות מבט מגוונות, תרבויות שונות וגישה מקומית רעננה מזינים את העיצוב של לקסוס. אנו גאים בשלושת מרכזי העיצוב שלנו הנמצאים באזורים מיוחדים בעולם. הם עובדים יחד ובאופן עצמאי ומעודדים חשיבה רדיקלית וניסוי אינסופי. מתוך עקרונות ליבה אלו של מצוינות, נולדות מכוניות איקוניות.

מחוז אאיצ'י, יפן

רכב הפנאי RX, מכונית הספורט קופה LC ומכונית הדגל סדאן LS מה המשותף לדגמים מרשימים אלה? כולם נהגו ופותחו בין קירות סטודיו העיצוב של מחוז אאיצי' של לקסוס. זהו מקום אופטימלי המזין את כל תהליך העיצוב, משרטוטים כללים ועד להדמיה בתלת ממד ואבות טיפוס כמעט גמורים.

בקומה האחרונה, תמצאו חדר בדיקה שאין לו אח ורע. הודות לגג 200 טון שניתן להסירו, ניתן לצפות בחשאי בדגמים, לאור יום מלא. בקומה השלישית תמצאו אולם תאטרון בגודל מלא וחדר מציאות וירטואלית. ובקומת הקרקע נמצא סטודיו הצילום. כאן נולדות אגדות.

הריביירה הצרפתית

מרכז העיצוב הייעודי של לקסוס באירופה שוכן בסופיה אנטיפוליס, מרחק דקות מחוף התכלת הזוהר שעל הים התיכון. האלפים נראים מרחוק, וניס וקאן נמצאות במרחק נסיעה קצר. זהו המקום האולטימטיבי כדי לקבל השראה לעיצוב חדשני.

ED2 - מרכז פיתוח העיצוב האירופי - משתרע על פני 6000 מ"ר והוא ביתו של צוות העיצוב האירופי של לקסוס. המעצבים והמתכננים עובדים בשיתוף פעולה עם אנשי הסטודיו לעיצוב במחוז אאיצ'י ביפן. כאן, מפיחים חיים בכמה ממכוניות הקונספט הטובות בעולם. כמו מכונית ה-LF-SA פורצת הגבולות שפותחה על ידי הצוות לתערוכת הרכב בג'נבה 2015.

ניופורט ביץ', קליפורניה

המרכז בקליפורניה לפעילות העיצוב הגלובלית של לקסוס קרוי מחקר העיצובCALTY Design Research. ויש משמעות לשם. כפי שמגדיר זאת קווין האנטר, נשיא CALTY, "אנחנו לא רק סטודיו עיצוב. אנו עוסקים הרבה במחקר וגאים בו, ולכן הוא חלק מהשם המלא של הסטודיו".

הסטודיו השוכן בניופורט ביץ' הוא חממה ליצירתיות של לקסוס במשך כל שנות קיומנו. צוות המוחות שלו יצר את ה- LC 500 המתוחכמת ואת ה-RX - שני דגמי הייצור פורצי הדרך ביותר של לקסוס.

לדמיין את העתיד

הרעיונות הנועזים שלנו הופכים לרכבי קונספט ובסופו של דבר למכוניות יוקרה, אבל להשראה יש לעיתים גם תוצאות עתידניות משמעותיות. אנו מדמיינים מחדש תנועה ונסיעה ללא גבולות. מהאוויר, הים ועד הכביש, אנו פתוחים ליצירת כלי רכב לכל מרחב ולכל רגע.

רעיונות עם חזון

דמיון נועז מוביל אותנו למקומות מלהיבים ובלתי צפויים. אנו קוראים תיגר על הנדסה בכל שלב, מעצבים מחדש את הטכנולוגיה כדי להמריא לשיאים חדשים. איננו שאננים, או נחים על זרי הדפנה אף לרגע.

בשנים האחרונות, היינו חלוצים עם חשיפת הסקייג'ט, יאכטת ספורט וההוברבורד. הם שונים מאוד בתפקידם אולם לכולם משותפת החשיבה הנועזת של לקסוס שאין לטעות בה.