1. Discover Lexus
  2. לקסוס - יוקרה מותאמת אישית
להכיר את לקסוס

יוקרה מותאמת אישית

לקסוס מגדירה מחדש את המושג יוקרה ומעניקה חוויית נהיגה שאין שניה לה. בואו להכיר את האיכות המוקפדת, את הטכנולוגיה היצירתית ואת תרבות האירוח 'אומוטנאשי'.

לגלות את לקסוס

רכבי יוקרה - לחוות חוויה מדהימה

מאז השקת מכונית הסדאן היוקרתית הראשונה שלנו, לפני למעלה מ-30 שנים, השם 'לקסוס' הפך למילה נרדפת לעיצובים יוצאי דופן, איכות ועידון. כחלוצים וכחברה שמובילה את המעבר לטכנולוגיות חשמליות בשוק מכוניות היוקרה, אנחנו שואפים להביא אותנטיות ומגע אנושי לכל פרט. זה כולל את היאכטה שלנו, Lexus LY650 Sports, את הלופט שלנו INTERSECT by Lexus ואת פרסי העיצוב של החברה.

עבורנו, יוקרה אמיתית לא יכולה להיות שטחית. היא צריכה להיות מלאת מחשבה ומוגשת בעידון.

 

לגלות את לקסוס

קייזן - פילוסופיית הפיתוח של לקסוס

הרכב הראשון שלנו, לקסוס LS 400 הושק ב-1989. הוא היה צריך להיות יוצא דופן כדי לבלוט בין המתחרים המבוססים בשוק היוקרה.

בתהליך הפיתוח של ה- LS 400 מהנדסי החברה התאמצו להפוך את הבלתי אפשרי לאפשרי: ליצור מכונית שתהיה מרגשת ובאותו הזמן גם חסכונית בדלק. מכונית מסורתית ומודרנית בו זמנית. מכונית שתרגיש טבעית אך שמגע אדם יורגש בה. מכונית חזקה וקלה. פילוסופיה ה-'גם וגם' השואפת להרמוניה בין דברים הנראים לכאורה מנוגדים, ממשיכה להיות הגישה המובילה אצלנו.

בכל שלב בהתפתחות שלנו אתגרנו את הסטטוס-קוו, בשקט ובנחישות שיפרנו וחידשנו. ביפנית זה נקרא – 'קייזן' (“Kaizen”).
לגלות את לקסוס

מכוניות יוקרה - לנהוג מתוך תשוקה לנהיגה

אקיו טויודה, הנשיא והמנכ"ל של טויוטה ומאסטר לנהיגה בלקסוס הוא חובב רכב אמיתי. הוא אפילו התחרה עם מכונית לקסוס במרוץ 24 השעות התובעני בנורבורגרינג.

התוצר הראשון שנבע מהמעורבות של טויודה בלקסוס הייתה ה-LFA – מכונית על העמוסה לעייפה בטכנולוגיה פורצת דרך המספקת חוויית נהיגה מרגשת במהירות של עד 325 קמ"ש. ה-LFA, שיוצרה בייצור מוגבל של 500 מכוניות, הפכה להיות לאגדה בין חובבי רכבי הספורט-יוקרה. הריגוש שבחוויית הנהיגה ב-LFA חלחל לכל מכונית לקסוס שאנחנו מייצרים.

"ההעדפה שלי היא לא להרוויח כסף אלא לייצר מכוניות יוקרה מעולות. מכוניות מדהימות למראה, מהממות בישיבה בתוכן וסנסציוניות לנהיגה" אומר טויודה.

 

לגלות את לקסוס

חוויה מזוקקת באמצעות טאקומי.

לא לוקח הרבה זמן ללמוד מיומנות חדשה, אך צריך 60,000 שעות כדי להתמחות בה באופן מעולה.

מומחי ומומחיות הייצור שלנו ידועים בשם טאקומי. הם השחיזו את המומחיות שלהם לדרגת אומנות במשך 60,000 שעות של תרגול.

בהיותם מפורסמים ביכולת לשים לב לפרטים, אומני ה-טאקומי מוכיחים את מיומנויותיהם באופן תכוף באמצעות קיפול אוריגמי בפחות מ-90 שניות ביד הלא דומיננטית.

טאקומי מהווה תפקיד מפתח בתהליך הייצור של רכב יוקרה, אפילו כאשר אוטומציה מעורבת בתהליך. לדוגמא, תנועת צביעה שנעשית באמצעות זרוע הרובוטית מחקה באופן מושלם את תנועת היד של ה-טאקומי.

לגלות את לקסוס

מכונית יוקרה מונעת על ידי טכנולוגיה מלאת מעוף

מכוניות הקונספט שלנו מאפשרות לנו לדמיין כיצד טכנולוגיה מתקדמות עשויות לשנות את העתיד של עולם התחבורה. אנחנו לומדים, גדלים ומנסים לצפות את הצרכים והערכים של הלקוחות ושל החברה האנושית ככלל.

טכנולוגיות פורצות דרך כוללת בין היתר את טכנולוגיות הנסיעה ההיברידית (2005), תאורת LED (2007), מערכת אקטיבית לגילוי הולכי רגל (2013) ומערכת מתקדמת למניעת תאונות (2017). כל המערכות הוצגו לראשונה במכוניות הקונספט שלנו.

כיום, לקסוס מביטה אל העתיד ושואפת לשנות את טבעו של רכב היוקרה. אנחנו מעוניינים להעצים את ההנאה והחוויה שבנהיגה באמצעות החזון של תחבורה ללא זיהום: Lexus Electrified. זה חלק מהותי במעבר הכולל שלנו להנעות חלופיות עד לשנת 2035.

אחרי הכל, טכנולוגיה מממשת את עצמה באופן המוצלח ביותר כאשר אנושיות אותנטית פועמת בליבה.

 

לגלות את לקסוס

דרך ההגשה: אומוטנאשי.

לקסוס תמיד הייתה נחושה להתייחס ללקוחותיה טוב יותר מכל מותג מכוניות יוקרה אחר.

אנחנו קוראים להתחשבות מלאת המחשבה הזאת: אומוטנאשי – לצפות את הצרכים של הלקוחות ולארח אותם כאילו הם מתארחים בביתנו הפרטי.

שמירה קפדנית על עקרונות ה-אומוטנאשי היא אחת הסיבה למה אנחנו ממשיכים להוביל בכל סקר שביעות רצון של הלקוחות, ומדוע יש לנו מוניטין שירות ללא תחרות. כאשר יותר ויותר אינטראקציות נעשות באופן אנונימי, אנחנו נעשה כל דבר שניתן כדי לשמור על התהליך בו השירות בעולם היוקרה נותר אישי: בנוחות, במגוון האפשרויות ובמגע האנושי.