LEXUS ELECTRIC SELF-CHARGING HYBRID

מדוע כדאי מכונית היברידית?

הכוח של מנוע בנזין משתלב באופן בלתי מורגש עם יעילות המנוע החשמלי שמטעין את עצמו בכל פעם מחדש.

ביצועים חסכוניים מבלי להתפשר

המכונית ההיברידית של לקסוס היא פשוטה, יפיפיה, וחסכונית בדלק ומייצרות פחות פליטות, מבלי להתפשר על הביצועים. גלו את יתרונות המכונית ההיברידית ומצאו תשובה לכל שאלה. עד מהרה תבינו מדוע נהגים כה רבים בוחרים דווקא בה.

2017 lexus understanding hybrid portrait self charging

יתרונותיהן של מכוניות היברידיות

Electric Self-Charging Hybrid: אן צורך בטעינה מרשת החשמל (פלאג-אין)

בניגוד לרכבים חשמליים או מכוניות היברידיות הדורשות טעינה באמצעות רשת החשמל, לעולם לא תצטרכו לחבר את המכונת ההיברידית של לקסוס לשקע חשמל - היא טוענת את עצמה ותמיד מוכנה לנסיעה.

בין אם אתם מעדיפים לסייר בעיר, לקחת את המשפחה לטיול בחיק הטבע או לנסוע למרחקים ארוכים, אנו בטוחים כי הלקסוס בטכנולוגיית Electric Self-Charging Hybrid תענה על צורכיכם.

מהי מכונית היברידית?

 • כיצד פועלות מכוניות היברידיות?

  המכוניות ההיברידיות בטעינה עצמית של לקסוס משלבות בצורה חכמה בין מנוע בנזין לבין מנוע חשמלי. הטכנולוגיות שלנו בוחרות בעצמן את מקור ההכוח הטוב ביותר לשימוש על סמך הנהיגה שלכם מבלי להפריע לנסיעה. טכנולוגיה היברידית מעניקה חיסכון הדלק ואפס פליטות כאשר נמצאים בהנעה חשמלית.

 • האם עלי לטעון את הרכב?

  לא. המנועים ההיברידיים שלנו טוענים את סוללות המנוע החשמלי באמצעות המרת אנרגיה חדשנית ומערכת Regenerative Braking.

 • האם מכונית היברידית יקרה יותר?

  במכוניות ההיברידיות של לקסוס אין עלויות שוטפות או עלויות תחזוקה נוספות. למעשה בטווח ארוך, סביר להניח שתחסכו כסף על הוצאות דלק כאשר המכונית ההיברידית של לקסוס בוחרת להשתמש במנועים החשמליים שלה ולאור הטבות מס שתקבלו בגין פליטות נמוכות, אם קיימות.

 • עד כמה אמינים המנועים ברכבים ההיברדיים?

  הדגמים ההיברידיים שלנו אמינים בדיוק כמו מכונית בנזין או דיזל רגילה. המנועים החשמליים והגנרטורים עמידים ביותר ואינם דורשים תחזוקה. בנוסף, תוכלו להזמין בדיקת תקינות נפרדת של המערכת ההיברידית.

 • האם מערכת היברידית משפיעה על הביצועים?

  אף פעם לא. הדגמים ההיברידיים שלנו עובדים למעשה טוב יותר ממכוניות רגילות, במיוחד כאשר מתחילים במצב EV (חשמלי) ומאפשרים למכונית לעבור למנוע בנזין במידת הצורך.

 • מה התחזוקה של מכונית היברידית?

  בדיקת תקינות היברידית שנתית היא הדרך הטובה ביותר להבטיח שאתם מפיקים את המרב ממכונית הלקסוס ההיברידית. בדיקת התקינות כרוכה בתשלום.

    2017 lexus understanding hybrid cinemagraph engine fallback

נהיגה חסרת מאמץ

תוכלו להתרשם בעצמכם כיצד מכונית היברידית מגיבה ללא מאמץ לכביש בזמן נסיעה, ועוברת אוטומטית בין שני כוחות הנעה ועל כן מעניקה שליטה רבה יותר.

 • 2017 lexus understanding hybrid portrait thoughtful living

  יתרונותיהן של מכוניות היברידיות

  מתאימה לאורח החיים שלכם

  לא תתקשו למצוא מכונית היברידית בטעינה עצמית של לקסוס שתתאים לאורח חייכם.

  מבחר הדגמים ההיברידיים שלנו מאפשר לכם למצוא את הדגם המתאים לכם ביותר. בין אם אתם נוהגים בעיר, עורכים קניות, עושים טיול או מבלים בחיק המשפחה, אנו בטוחים שתמצאו את הדגם המתאים לכם.

  מערכות ההנעה החדשניות של לקסוס מוסתרות באלגנטיות, ומאפשרות לכם ליהנות מתא נוסעים יוקרתי ומתא מטען מרווח.

 • 2017 lexus understanding hybrid portrait cleaner future

  יתרונותיהן של מכוניות היברידיות

  עתיד נקי יותר

  פליטות דלק של בנזין ודיזל הוכחו כמזיקות לסביבה ברמה המקומית והעולמית. לקסוס עושה שימוש בטכנולוגיות חכמות וחדשניות לצמצום ההשפעה על הסביבה, בין אם אלו הם שינויי האקלים או כדי לשפר את איכות האוויר בעיר .

  אנו מפתחים טכנולוגיות ידידותיות לסביבה, מפחיתים פליטות מזהמות בזמן הייצור ומשפרים את המחזור במשרדינו. אנו נוקטים גישה של 360 מעלות ליצירת עתיד בר קיימא.

  המכוניות ההיברידיות של לקסוס תוכננו כדי לסייע לנהגים להפחית פליטות ולנקוט גישה של אחריות סביבתית. למעשה, המערכות ההיברידיות שלנו מפחיתות פליטות גזים מזיקים לעשירית מהרמה הקבועה בתקן האירופי 2014 Euro 6 Diesel Standard. אנו נעזור לכם להגן על הסביבה מבלי להתפשר על הביצועים, האיכות, המומחיות והעיצוב שבהם נודעת לקסוס.

 • 2017 lexus understanding hybrid portrait smarter economics

  יתרונותיהן של מכוניות היברידיות

  חיסכון חכם יותר

  טכנולוגיה היברידית משפיעה לחיוב על הסביבה וגם על הארנק. עם חיסכון מצוין בדלק ופחות פליטות ניתן להפחית עלויות וליהנות מ*הטבות מס מקומיות לחברות וליחידים* (*אנא צרו קשר עם נציג לקסוס לפרטים נוספים).

  חלקים היברידיים, תחזוקה וטיפולים מבוצעים על ידי מומחים מיומנים - בדיוק כפי שהייתם מצפים מהשירות של לקסוס. אנו מציעים גם בדיקות תקינות היברידית כחלק מהטיפול כדי לשמור על תקינות הרכב.

תשובות לשאלות על מכוניות היברידיות

אנו חלוצים בטכנולוגיה היברידית ומובילים בתחום מאז שנת 2004. עד מהרה הפכנו לבחירה הראשונה בשוק מכוניות יוקרה ההיברידיות העולמי. אם יש לכם שאלות נוספות, אנא עיינו בחלק השאלות הנפוצות או צרו קשר עם נציג לקסוס לפרטים נוספים.

 • מה זאת מכונית היברידית?

  למכונית היברידית יש שני מקורות כוח: מנוע בנזין ומנוע חשמלי. במערכת היברידית מלאה - כמו Lexus Electric Hybrid Drive - ניתן להפעיל כל אחד בנפרד או בשילוב יחד. מערכת היברידית מנטרת את תנאי הנהיגה ושולטת באופן בלתי מורגש בכוח ההנעה. התוצאה היא יותר חיסכון, פחות פליטות וביצועים טובים יותר.

 • כיצד פועלות מכוניות היברידיות?

  מנועי בנזין מתפקדים בצורה הטובה ביותר במהירויות קבועות, ואילו מנועים חשמליים מצוינים בזמן האצה ושיוט במהירויות נמוכות. מכוניות היברידיות מנצלות את היתרונות של שניהם.

  במכונית היברידית של לקסוס יחידת השליטה בהנעה (Power Control Unit) מנטרת בצורה חכמה את תנאי הנהיגה ובוחרת באיזה מקור כוח להשתמש ברגע נתון. היא עוברת בצורה חלקה בין השניים או משלבת ביניהם. היא עושה את הבחירה האופטימלית עבורכם, כדי שתוכלו ליהנות מכוח מיטבי, האצה מהירה והתנהגות כביש דינמית.

  בנוסף לחומרים אווירודינמיים משוכללים וקלי משקל, הטכנולוגיה ההיברידית שלנו מעניקה חיסכון מרשים בדלק ופחות פליטות. כאשר נוהגים עם המנוע החשמלי בלבד, המכונית מייצרת אפס פליטות.

 • האם תחזוקה של מכונית היברידית יקרה יותר?

  בדיקת תקינות היברידית שנתית היא הדרך הטובה ביותר להבטיח שאתם מפיקים את המרב ממכונית הלקסוס ההיברידית. אבל אם עדיין לא הגיע הזמן לטיפול, תוכלו למען השקט הנפשי שלכם לבצע בדיקת תקינות היברידית בנפרד (הבדיקה כרוכה בתשלום).

 • האם מכוניות היברידיות בטוחות?

  למכוניות ההיברידיות של לקסוס יש אותן תכונות בטיחות מתקדמות שעברו בדיקות מחמירות כמו כל הדגמים שלנו. הן בטוחות לנהיגה כמו מכונית רגילה, ונותנות לכם שקט נפשי.

 • מהם היתרונות הטמונים במכונית היברידית?

  מכונית היברידית משתמשת בדלק רק כאשר היא באמת צריכה. כאשר נוסעים במהירויות נמוכות, המכונית תעבור בצורה חלקה להנעה חשמלית. המשמעות היא שמכונית היברידית יעילה, חסכונית ויש לה פליטות מעטות, גם בזמן האצה. כאשר נוהגים עם המנוע החשמלי בלבד, המכונית מייצרת אפס פליטות. כלל ביצועי המכונית משופרים.

 • אילו יתרונות יש למכוניות לקסוס היברידיות על פני מערכות היברידיות אחרות?

  הטכנולוגיה ההיברידית של לקסוס היא המקורית והטובה ביותר. אנו היינו הראשונים שייצרו מכוניות היברידיות מלאות, ומאז שכללנו לכדי שלמות את הטכנולוגיה. יחד, יותר ממיליון נהגים נסעו מיליוני קילומטרים ברחבי העולם כשהם מונעים בטכנולוגיה המובילה שלנו.

  בשונה ממערכות אחרות, Lexus Electric Hybrid Drive יכולה לעבוד על הנעה חשמלית בלבד במהירויות נמוכות. המשמעות היא אפס פליטות וחיסכון מרשים. מערכות של חברות מתחרות כוללות מנועים חשמליים קטנים הרבה יותר שעובדים רק לצד מנוע בנזין - הם לא יכולים להניע מכונית לבד.

 • האם אוכל לעבור בין שתי מערכות ההנעה?

  אין צורך. היחידה החכמה השולטת על ההנעה מנטרת את תנאי הנהיגה ושולטת באופן בלתי מורגש בזרם ההנעה כדי להעניק פחות פליטות ולהגביר ביצועים כאשר אתם על הכביש. למיד עם ההתנעה, ועד להאצה, אמצע הנהיגה וההאטה, הבחירה האופטימלית נעשית עבורכם.

  לאפס פליטות וחיסכון מרבי, תוכלו לבחור לעבור למנוע חשמלי בלבד לפרקי זמן קצרים - אם תנאי הנהיגה מאפשרים.

 • האם ניתן להשאיר את המכונית ההיברידית של לקסוס לתקופה ממושכת מבלי לטעון את הסוללה?

  אין צורך לטעון את המכונית ההיברידית בטעינה עצמית של לקסוס- היא תמיד מוכנה לנסיעה.

  כמו במכונית רגילה, הסוללה יכולה להתרוקן אם לא משתמשים בה זמן ממושך, לדוגמה כאשר יוצאים לחופשה. אבל הסבירות לכך נמוכה. ואם זה אכן קורה, מנוע הבנזין יתניע את המכונית.

  הסוללה הקומפקטית המתקדמת נטענת ביעילות בזמן נסיעה. היא נטענת גם באמצעות מערכת (ECB-R (Electronically Controlled Braking-Regeneration. השיטה החכמה אוגרת אנרגיה בזמן בלימה, וממירה אותה לחשמל כדי לטעון את הסוללה.

 • כמה רחוק יכולות מכוניות לקסוס היברידיות לנסוע על כוח סוללה בלבד?

  תלוי ברמת טעינת הסוללה, תנאי הנהיגה והמטען שהמכונית נושאת.

  המכונית ההיברידית של לקסוס יכולה לעבוד על כוח סוללה בלבד במהירויות נמוכות. המערכת שלנו מנטרת באופן חכם את הסוללה ושומרת עליה טעונה ברמה מינימלית. אם נוהגים למרחקים ארוכים או במהירויות גבוהות, מנוע הבנזין יתחיל לפעול.

 • מה ההבדל בין נהיגה בלקסוס היברידית לבין נהיגה במכונית בנזין מקבילה?

  בכל המכוניות ההיברידיות של לקסוס יש שתי מערכות הנעה: מנוע בנזין ומנוע חשמלי. כל מערכת יכולה להניע את הרכב לבד או לעבוד יחד. יחידת השליטה המתקדמת בהנעה מנטרת בצורה חכמה את תנאי הנהיגה ושולטת באופן בלתי מורגש בהנעה. התוצאה היא יותר חיסכון, פחות פליטות וביצועים טובים יותר.

  המכוניות ההיברידיות שלנו הם הדגמים המובילים בסדרה שלהם, לכן תיהנו ממפרטים ברמה גבוהה ומחוויית נהיגה אולטימטיבית. בין אם היא מכונית חברה או מכונית פרטית, מכונית לקסוס היברידית תחסוך לכם כסף ותצמצם את ההשפעה על הסביבה.

 • האם צריך לטעון את המכונית ההיברידית של לקסוס ממקור חיצוני?

  לא - אין צורך לטעון את המנוע ההיברידי של לקסוס אף פעם. המכונית ההיברידית בטעינה עצמית של לקסוס אינה דורשת טעינה באמצעות רשת החשמל (פלאג-אין)- היא נטענת בזמן נסיעה ומשתמשת במערכת ECB-R: Electronically Controlled Braking-Regeneration בזמן בלימה.

 • לאיזו מהירות מרבית יכולות מכוניות לקסוס היברידיות להגיע לפני שמנוע הבנזין מופעל?

  מכוניות היברידיות עוברות להנעה בבנזין כאשר הן מגיעות למהירות מסוימת. בתנאים אופטימליים, מכונית היברידית יכולה להגיע למהירות של 50 קמ"ש - או עד 65 קמ"ש ב-NX - עם מנוע חשמלי בלבד לפני שמנוע הבנזין נכנס לפעולה.