הצטרף אל MY LEXUS

צור חשבון ב-My Lexus ותוכל ליהנות מחיבור ישיר לרכב שלך.

תנאי שימוש

תנאי השימוש של אתר MY LEXUS

ברוכים הבאים אל My Lexus. תנאי שימוש אלה חלים על השירותים הזמינים מהדומיין ותתי-הדומיין של customerportal.lexus-europe.com ועבור my.lexus.eu. על ידי השימוש בשירותים של My Lexus ובאתרים קשורים אחרים שעליהם חלים תנאי שימוש אלה, אתה מסכים לתנאים הבאים עם Lexus Motor Europe NV/SA, Avenue du Bourget 60, 1140, בריסל, בלגיה ("TME" או "אנחנו") ולעקרונות הכלליים עבור אתרי האינטרנט של החברות הבנות שלנו ושל כל החברות הקשורות אלינו.
בטרם תהפוך לחבר My Lexus, תחילה עליך לקרוא ולקבל את כל התנאים הכלולים בתנאי שימוש אלה, ואת כל התנאים המקושרים אליהם. תנאי שימוש אלה מהווים הסכם מחייב משפטית בינך לבין חברת לקס מוטורס בע"מ ו-TME.
בקבלת תנאי שימוש אלה, הנך מסכים גם כי השימוש שתעשה באתרים של מותג My Lexus, באתרים אחרים או בשירותים אחרים, עשוי להיות כפוף לתנאי שימוש או לתנאים והגבלות נפרדים, מספקי שירות אחרים אלה ("ספק שירות"), שגם להם תיתן את הסכמתך (ראה להלן ס' 12). ספק שירות שניתן לגשת אליו דרך אתרי מותג My Lexus, עשוי להציע לך מוצרים ושירותים באמצעות My Lexus. אם לא תרצה להשתמש בשירותים נפרדים אלה, באפשרותך לדחות את התנאים של אותו ספק שירות.

מדיניות הפרטיות עבור אתר MY LEXUS

ההתחייבות שלנו לפרטיות שלך בטיחותך ונוחיותך עומדים בראש מעיינינו. האמון שלך באנשינו, במוצרינו ובשירותינו, חשוב לנו מאוד. כדי לספק לך את החוויה הטובה ביותר שניתן, אנו מתמקדים בשיפור מתמיד בכל דבר שאנו עושים. על מנת לעשות זאת, אנו נאסוף, נשתמש, נגלה, נעביר ונשמור את הנתונים שלך. זכותך לקבל מידע באופן השקוף ביותר אודות האופן שבו אנו מטפלים בנתונים אלה וכיצד אנו מגינים עליהם. אנא הקדש כמה רגעים לקריאת מדיניות הפרטיות שלנו ואל תהסס לפנות אלינו בכל שאלה.
כך תרגיש שאתה מוזמן להיכנס כאשר אתה מבקר באתר שלנו, באולמות שלנו וכד', אנו מבקשים ממך למסור מידע בסיסי, כמו שם, מספר טלפון, מייל או כתובת מגורים. בדרך זו אנו יכולים להפוך את השירותים שלנו לאישיים ככל האפשר.
כך חייך קלים יותר אנו שומרים את הפרטים שלך כדי שנוכל לזהותך בפעם הבאה – וכדי שתצטרך להזדהות רק פעם אחת. זה אומר שתוכל למצוא מהר יותר ובקלות רבה יותר את מה שאתה מחפש בכל פעם שתגיע לבקר אצלנו.
כך החוויה שלך מעניינת יותר אנו יכולים למצוא מוצרים ושירותים שמתאימים לתחומי העניין שלך. נסנן החוצה את כל הדברים שקרוב לוודאי משעממים בעיניך, ונכניס פנימה עוד מהדברים המרגשים שאתה מחפש.
כך זה משפר אותנו ככל שנבין בצורה טובה יותר את צרכיך, כך נוכל לתת להם מענה טוב יותר באמצעות המוצרים והשירותים שלנו. על סמך תחומי העניין וההעדפות שלך, אנו מתמסרים לשיפור מתמיד של הצעותינו.

המדיניות הכללית של TME להגנת המידע

לקסוס מכבדת את פרטיותך. מדיניות הגנת נתונים זו ("המדיניות") מתארת כיצד אנו מעבדים נתונים אישיים, אילו נתונים אישיים אנו אוספים ומדוע אנו אוספים אותם, עם מי אנו משתפים נתונים אישיים אלה, כיצד אנו מגינים עליהם, ואפשרויות הבחירה העומדות לרשותך לגבי האופן שבו נשתמש בנתוניך האישיים.
מדיניות זו חלה על כל נתונים אישיים שנאספים, מוחזקים או מעובדים על ידי או בשם Toyota Motor Europe, החברות הקשורות אליה והחברות הבנות שלה (להלן ייקראו יחד "טויוטה") בקשר לכל אדם בעסקאותיו עם טויוטה כלקוח, צרכן, או אדם מהציבור הרחב.
תחולת מדיניות זו כוללת גם את כל אתרי האינטרנט, האפליקציות, מבצעי מכירות מקוונים או משחקים, אתרים ואפליקציות לנייד, פלטפורמות של רשתות חברתיות ממומנות וכל יוזמות מקוונות אחרות שבבעלותה של טויוטה, היכן שמבוצע עיבוד של נתונים אישיים. למעט במקרה שנדרשת הסכמה מפורשת על פי חוקי פרטיות המידע בארצך, השימוש שלך באחד מאמצעי המדיה שלנו כמוהו כהסכמה לאיסוף ולשימוש במידע האישי שלך על ידינו כמתואר במדיניות זו. אם תבחר שלא למסור לנו את המידע האישי שלך, במרבית המקרים, לא נוכל לספק לך את המוצרים והשירותים שלנו או מידע אודותיהם
דרישות מדיניות זו הן בנוסף, ואינן באות במקום, דרישות אחרות במסגרת החוקים ותקנות הגנת המידע החלים. במקרה של סתירה בין החוקים ותקנות הגנת המידע החלים לבין הוראות מדיניות זו, החוקים ותקנות הגנת המידע החלים יגברו.
טויוטה רשאית לשנות מדיניות זו בכל זמן. אנא בדוק מדיניות זו מדי פעם ב [קישור] כדי להתעדכן בשינויים.

1. הגדרות

במדיניות זו, למונחים הבאים תהיה המשמעות המופיעה לצדם: (א) "בעל השליטה במידע" משמע הארגון שקובע את המטרות שעבורן מעובדים נתונים אישיים כלשהם, והאופן שבו הם מעובדים. למטרות מדיניות זו, בעל(ות) השליטה במידע היא(הן) Toyota Motor Europe NV/SA (שכתובתה: Avenue du Bourget 60, 1140 Bruxelles, Belgium) וכל אחת מחברות קבוצת טויוטה המופיעות בנספח א'. (ב) "מעבד המידע" משמע האדם ו/או הארגון שמעבד נתונים אישיים בשמו של בעל השליטה במידע. (ג)" הממונה על הגנת המידע" משמע בעל התפקיד האחראי להגנת המידע, אשר מונה על ידי טויוטה בתחום השיפוט הרלוונטי. (ד) "נושאי מידע" משמע כל האנשים החיים שטויוטה מחזיקה אודותיהם נתונים אישיים. (ה) האזור הכלכלי האירופי הוא "European Economic Area" (המורכב מהמדינות החברות באיחוד האירופי ואיסלנד, נורווגיה, וליכטנשטיין). (ו) "נתון אישי" הוא כל נתון הקשור לאדם חי, המאפשר לזהות את האדם, בין אם מתוך הנתון לבדו, או בשילוב עם מידע אחר. תיאור של הנתונים האישיים המעובדים על ידי טויוטה מפורט בסעיף [2] להלן. (ז) "עיבוד" משמע כל פעולה או סדרת פעולות שמבוצעת על נתונים אישיים, כגון איסוף, רישום, ארגון, אחסון, התאמה או שינוי, אחזור, עיון, שימוש, גילוי לגורם אחר על ידי העברה, הפצה או העמדה לרשות הגורם בדרך אחרת, תיאום או צירוף, חסימה, מחיקה או השמדה של נתונים אישיים. (ח) "נתונים אישיים רגישים" משמע, בין היתר, נתונים אישיים החושפים מוצא גזעי או אתני, דעות פוליטיות, אמונות דתיות או פילוסופיות, חברות בוועדי עובדים, ועיבוד נתונים הנוגעים לבריאות או לחיי מין. על עיבוד של נתונים רגישים חלות הוראות מיוחדות.

2. עקרונות המדיניות העיקריים

אנו מעריכים את הנתונים האישיים המופקדים בידינו ואנו מחויבים לעבד נתונים אישיים באופן הוגן, שקוף ומאובטח. העקרונות העיקריים של מדיניות זו הם:
o איסוף נתונים: נאסוף נתונים אישיים באמצעים הוגנים, חוקיים ושקופים. o מזעור נתונים: נגביל את איסופם של נתונים אישיים לאלה שרלוונטיים במישרין והכרחיים למטרות המותוות במדיניות זו. o הגבלת מטרה: נעבד את נתוניך האישיים אך ורק לצורך מטרות מוגדרות, מפורשות ולגיטימיות, ולא נעבד את נתוניך האישיים מעבר לכך באופן שאינו תואם מטרות אלה. o דיוק: נדאג לכך שנתוניך האישיים יהיו מדויקים ועדכניים. o אבטחת נתונים: ניישם אמצעים טכניים וארגוניים הולמים כדי להבטיח רמת אבטחה נאותה בקשר לסיכונים הנובעים מעיבוד המידע ומאופי הנתונים האישיים שיקבלו הגנה. אמצעים כגון אלה מסדירים מניעה של כל חשיפה או גישה ללא הרשאה, השמדה מקרית או בלתי חוקית או אובדן מקרי, או שינוי או כל צורת עיבוד בלתי חוקית. o גישה ותיקון: נעבד את נתוניך האישיים באופן שעולה בקנה אחד עם זכויות הפרטיות שלך. o שמירה: נשמור את נתוניך האישיים באופן שעולה בקנה אחד עם החוקים ותקנות הגנת המידע החלים. מכל מקום, לא נחזיק בנתוניך האישיים יותר למשך יותר מהזמן הדרוש למטרות המותוות במדיניות זו. o העברות בינלאומיות: נוודא כי כל נתונים אישיים המועברים אל מחוץ לאיחוד האירופי/האזור הכלכלי האירופי מוגנים כראוי. o צדדים שלישיים: נוודא שהגישה לנתונים אישיים והעברתם לצדדים שלישיים יבוצעו בהתאם לחוקים ולתקנות החלים ותוך יישום הגנות חוזיות מתאימות. o שיווק ישיר ועוגיות: במקרים שבהם אנו שולחים אליך חומרים שיווקיים או שומרים 'עוגיות' במחשבך, נקפיד לעשות זאת בהתאם לחוקים החלים.

3. איסוף נתונים

נתונים אישיים שאתה מוסר לנו ישירות אנו אוספים מידע ממך ישירות כאשר אתה: o בוחר להשתתף במבצעים ובתכניות שלנו; o יוצר חשבון באתרי האינטרנט שלנו או באפליקציות לנייד שלנו; o מתקשר אלינו או פונה אלינו במייל, או מוסר לנו מידע בדרך אחרת באופן ישיר; o מתקשר איתנו ברשתות חברתיות. הנתונים האישיים שאתה מוסר לנו ישירות יכולים לכלול: o פרטים מזהים o מידע אישי מזהה: שם, מר/גב', כתובת (פרטית ועסקית), כתובות קודמות, מספר טלפון (ביתי או עסקי), מספרים מזהים שהוקצו על ידי בעל השליטה במידע, לאום, כתובת מייל; פרטים מזהים שסופקו על ידי שירותי המדינה, בנוסף למספר רישום רשמי: מספר תעודת זהות, דרכון, רישיון נהיגה, פנסיה, מספר לוחית רישוי. o פרטים מזהים אלקטרוניים, כתובות מייל, עוגיות, פרטי זמן התחברות. o נתוני מיקום אלקטרוניים: GSM, GPS. o מאפיינים פיננסיים (רק בקשר להצעות הנוגעות לשירותים פיננסיים): הכנסה/רכוש של נושא המידע ובן/בת זוגו, כושר פירעון, שומת הכנסה, מצב פיננסי, דירוג אשראי, פרטים הנוגעים לביטוח, פעילויות מקצועיות של נושא המידע ובן/בת זוגו, והסכמים. o מאפיינים אישיים: גיל, מין, תאריך לידה, מקום לידה, מצב משפחתי ולאום o מידע על הרכב: מותג וסוג רכב קודם ונוכחי, מספר שלדה, מספר רישוי, ציוד אופציונלי נבחר, רכישה, השכרה או ליסינג וכד'. o לייף סטייל: פרטים על צריכת מוצרים או שירותים, התנהגות הנהג או בני משפחתו, קשרים חברתיים, תלונות, תקריות או תאונות, שימוש ברשתות ובאמצעי תקשורת, כולל חשבון פייסבוק, חשבון טוויטר, חשבון לינקדאין, אינסטגרם. o הרכב משק הבית: נישואין או חיים משותפים, שם בן/בת הזוג בנישואין או בחיים משותפים, פרטים של בני משפחה אחרים או אנשים שגרים בבית. o תחביבים ותחומי עניין: פעילויות פנאי ותחומי עניין: תחביבים, ספורט ותחומי עניין אחרים. o קשרים: פרט לקשרים מקצועיים, פוליטיים או קשר לאיגודים, קשרים עם ארגוני צדקה או התנדבות, מועדונים, אגודות, התאגדויות, ארגונים, קבוצות. o מאפייני דיור: כתובת מגורים, סוג הבית, בעלות על בית או שכירות, משך המגורים בכתובת זו, גובה השכירות, חשבונות, סיווג הדיור, שווי הנכס, שמות הבעלים העיקריים. o הקלטות של תמונות: סרטים, תצלומים, הקלטות וידאו, צילומים דיגיטליים. o הקלטות קול: הקלטה על טייפ, הקלטת שיחה.
נתונים אישיים שאנו מקבלים מצד שלישי אנו עשויים לקבל לידינו נתונים אישיים אודותיך, השייכים לאותן קטגוריות, מצדדים שלישיים, כגון רשת סוכני מכירות טויוטה מורשים, חברות אחרות בקבוצה, שותפים עסקיים שנבחרו בקפידה המספקים מוצרים ושירותים תחת אחד המותגים שלנו, וכל צד שלישי אחר שעשוי להעביר אלינו מידע אודותיך כחוק.
נתונים אישיים שאנו אוספים באופן אוטומטי אנו עשויים לאסוף מידע מסוים באמצעים אוטומטיים (כגון עוגיות, קובצי יומן, משואות רשת בנקודות גישה לאינטרנט אלחוטי) כאשר אתה מבקר באתרים וכן באפליקציות ובשירותים דיגיטליים. למידע נוסף על טכנולוגיות אלה, עיין בסעיף [8] במדיניות זו.

4. מדוע טויוטה אוספת את נתוניך האישיים?

טויוטה עשויה לעבד את נתוניך האישיים למטרות הבאות (המטרות): o בקשות מידע: כדי להשיב על שאלותיך או להיענות לבקשותיך; o שימוש טכני והביטחון שלך: כדי לאפשר לנו לזכור את פרטי התחזוקה של מכוניתך ולהודיעך על הערות טכניות בקשר לבטיחות של מכוניתך; o תחרויות, מבצעים, אירועים וסקרים: כדי לארגן תחרויות, תכניות, מבצעים, ימי מכירה מיוחדים, נסיעות מבחן וכד' שבהם אתה משתתף; o ניוזלטר: כדי לשלוח לך ניוזלטר (בתנאי שנרשמת לקבלת הניוזלטר של טויוטה באחד מאתרי טויוטה); o מבוסס-אינטרנט: כדי להתאים את חומרי התקשורת והמידע שלנו לתחומי העניין שלך; o שיווק ישיר: כדי לשלוח לך הודעות במייל ו/או בדואר או ליצור איתך קשר בטלפון או ברשתות חברתיות או בכל ערוץ קשר שמסרת לנו, עם מידע על מותגי טויוטה ותכנים אחרים שעשויים לדעתנו לעניין אותך, לרבות מידע על מותגים ושירותים של שותפים עסקיים שנבחרו בקפידה, בכפוף לסעיף [X] של מדיניות זו. o ציות לחוקים ותביעות משפטיות: כדי להבטיח עמידה בחובות חוקיות או לצורך ביסוס תביעות, הגשת תביעות או הגנה בתביעות משפטיות; o בטיחות ואבטחה: אם הדבר נחשב הכרחי כדי להגן על טויוטה מפני איום או סיכון אבטחה נתפס אחר; o ניהול לקוחות: כולל ניהול הזמנות, חיוב על שירותים ומוצרים, ניטור כושר פירעון, הרשמה של לקוחות, ויצירת פרופילי לקוחות על סמך רכישותיהם; o פרסום, שיווק ויחסי ציבור: כולל פרסום ושיווק של העסקים והפעילויות של טויוטה, למידת העדפות הצרכנים, וקידום יחסי ציבור בקשר לעסקים ולפעילויות של טויוטה; o ניהול חשבונות: כולל ניהול רישום חשבונאי בקשר לכל עיסוק או פעילות המבו צעים על ידי טויוטה וניהול רישום של רכישות, מכירות ועסקאות; o בטיחות ואבטחה: כל שיטה, מערכת או תהליך המשמשים את טויוטה לצורך הגנה על רכושה הפיזי וקניינה הרוחני, הגנה על האינטרסים הכלכליים והפיננסיים שלה, והגנה על יושרת הדירקטורים, העובדים והלקוחות שלה. o תמיכה ופיתוח של טכנולוגיית מידע (IT); o ציות לחוקים ותביעות משפטיות: לרבות הבטחת עמידה בחובות חוקיות או לצורך ביסוס תביעות, הגשת תביעות או הגנה בתביעות משפטיות; o ניהול אשראי: לרבות העמדת אשראי ופעילויות הקשורות למעקב אשראי והחזרים; o שירותי תיווך: כולל תיווך בין הלקוח הסופי לגופים פיננסיים המספקים ביטוח ואשראי; o מחקר מדעי, היסטורי וסטטיסי: כולל איסוף ועיבוד של נתונים אישיים לצורך סקרים סטטיסטיים (או ההכרחיים להשגת תוצאות סטטיסטיות), ניתוח אירועים קודמים, וביסוס דפוסים וכללי התנהגות; o כדי להתכונן ולבצע מיזוג, השתלטות, העברת פעילות, העברת נכסים או כל סוג אחר של עסקה תאגידית; וכן o כל מטרה אחרת שתוארה בפניך ונמסרה לך לפני השימוש בנתוניך האישיים לצורך אותה מטרה אחרת.
טויוטה תעבד נתונים אישיים רק במידה שהדבר נדרש למטרות האמורות, ולכל מטרה אחרת המותרת במפורש בחוקים ובתקנות הגנת המידע החלים. במידה הנדרשת על פי החוקים ותקנות הגנת המידע החלים, טויוטה תודיע על עיבוד הנתונים האישיים לרשויות הרלוונטיות.

5. נתונים מדויקים

חשוב שנחזיק רשומות מדויקות ועדכניות של נתוניך האישיים. אנא הודע לנו על כל שינויים או טעויות בנתוניך האישיים בהקדם האפשרי על ידי פנייה אל [l] ב[הוסף פרטי קשר]. נתונים לא מדויקים או לא עדכניים יימחקו, יושמדו או יתוקנו בהתאם.

6. גישה ותיקון

זכותך לגשת לנתונים האישיים שאנו מחזיקים אודותיך, ואם נתונים אישיים אלה אינם מדויקים או שהם חלקיים, זכותך לבקש תיקון או מחיקה של נתונים אישיים אלה. אם דרוש לך מידע נוסף בקשר לזכויות הפרטיות שלך או שברצונך לממש זכות כלשהי מזכויות אלה, אנא פנה אל [l] ב[הוסף פרטי קשר].

7. עיבוד בזמן

אנו נשמור את נתוניך האישיים באופן שעולה בקנה אחד עם החוקים ותקנות הגנת המידע החלים. נחזיק בנתוניך האישיים רק כל עוד הדבר חיוני כדי למלא אחר החוקים והתקנות החלים או למטרות שבגינן אנו מעבדים את נתוניך האישיים. למידע על משך הזמן שאנו עשויים להחזיק בנתונים אישיים מסוימים בטרם יושמדו, אנא פנה אל [l] ב[הוסף פרטי קשר].

8. אבטחת מידע

אנו נדאג לנקיטת אמצעי אבטחה טכניים וארגוניים נאותים כנגד עיבוד בלתי חוקי או בלתי מורשה של נתונים אישיים, וכנגד שימוש לרעה, השמדה, חשיפה, רכישה, אובדן מקרי, או נזק לנתונים אישיים. נתונים אישיים יעובדו על ידי מעבד נתונים מצד שלישי רק אם אותו מעבד נתונים יסכים לציית לאותם אמצעים טכניים או ארגוניים. שמירה על אבטחת המידע משמע מתן ערובה לסודיות, לתקינות ולזמינות של הנתונים האישיים: (א) סודיות: נגן על נתוניך האישיים מפני חשיפה לצדדים שלישיים. (ב) תקינות: נגן על נתוניך האישיים מפני שינוי בידיהם של צדדים שלישיים בלתי מורשים. (ג) זמינות: נבטיח שצדדים מורשים יוכלו לגשת לנתוניך האישיים בעת הצורך. נוהלי האבטחה כוללים: (א) מדיניות אבטחה o מדיניות אבטחה o ניתוח והערכת סיכונים (ב) ההיבט הארגוני והאנושי של האבטחה o סיווג מידע o הפצת מידע והדרכה של כוח אדם o אמצעים משמעתיים במקרים של אי-ציות o התחייבות אישית לסודיות o מתן ביטוי לנושא בחוזים של מיקור חוץ (ג) בטיחות פיזית וסביבתית o אבטחת גישה פיזית o מניעה, איתור וטיפול בסכנות פיזיות (שריפה, נזקי מים וכד') o מערכת גיבוי (ד) אבטחת רשתות o אבטחת גישה לוגית o רשימת אנשים רלוונטיים בכוח האדם o מערכת אימות (ה) רישום, מעקב וניתוח גישה (ו) ניטור, סקירה ותחזוקה (ז) ניהול תקריות אבטחה והמשכיות o מערכת ניהול של תקריות אבטחה o תכנית התאוששות מאסון והצלה o תכנית המשכיות (ה) תיעוד מלא ומעודכן.

9. הממונה על הגנת המידע

[נא לכלול מידע על הממונה(ים) על הגנת המידע + פרטי קשר] אם יש לך שאלה בנוגע למדיניות זו או לעיבוד נתוניך האישיים המתבצע על ידינו, באפשרותך לפנות אל הממונה על הגנת המידע הרלוונטי.

10. שימוש בנתונים למטרות שיווק ישיר

נשתמש בנתוניך האישיים למטרה של שליחת חומר שיווקי באמצעים אלקטרוניים (כגון מייל, SMS או MMS) רק אם קיבלנו את הסכמתך לכך מראש. אתה יכול למשוך את הסכמתך בכל עת, על ידי מילוי הוראות ההסרה הנכללות בחומר השיווקי או על ידי פנייה אל [l] ב[הוסף פרטי קשר]. בנוסף, על ידי שינוי הגדרות הפרטיות במכשיר הרלוונטי או עדכון פרופיל המשתמש או פרופיל החשבון שלך, תוכל להגדיר מגוון אפשרויות אודות האופן שבו תרצה שנפנה אליך, באיזה ערוץ, לאיזו מטרה, ובאיזו תדירות.

11. שימוש בעוגיות או במנגנונים דומים

אנו משתמשים בעוגיות (קובצי Cookie) באתרי האינטרנט שלנו. למידע נוסף על השימוש שלנו בעוגיות וכיצד להימנע מהן, עיין במדיניות העוגיות שלנו, שניתן לקבל מ-[l].

12. גילוי נתונים אישיים

לצורך המטרות הנזכרות לעיל, אנו עשויים לגלות את נתוניך האישיים לנמענים מהקטגוריות הבאות: o אנשים מורשים בכוח האדם של קבוצת טויוטה; o חברות קשורות וחברות בנות של קבוצת טויוטה; o סוכנויות הפרסום, השיווק וקידום המכירות שלנו, כדי לסייע לנו לבצע קמפיינים פרסומיים ומבצעים ולנתח את האפקטיביות שלהם; o שותפים עסקיים: חברות אמינות שעשויות להשתמש בנתוניך האישיים כדי לספק לך את השירותים ו/או המוצרים שביקשת ו/או לספק לך חומרים שיווקיים (בתנאי שנתת את הסכמתך לקבל חומרים שיווקיים כאמור). אנו מבקשים מהחברות הללו לפעול תמיד בציות לחוקים החלים ולמדיניות פרטיות זו ולהקדיש תשומת לב רבה ביותר לסודיות המידע האישי שלך. לדוגמה, טויוטה עשויה להעביר את נתוניך האישיים אל [כלול דוגמאות]; o ספקי שירות: חברות המספקות שירותים עבור או טויוטה בשמה, לצורך המטרות של שירותים אלה. לדוגמה, טויוטה עשויה להעביר את נתוניך האישיים אל: o ספקים חיצוניים של שירותי טכנולוגיית מידע (IT) (לדוגמה [כלול דוגמאות]); o [רשימה מלאה]; o גורמים אחרים, כאשר הדבר נדרש בחוק או ככל שחיוני כדי להגן על טויוטה: טויוטה עשויה להעביר את נתוניך האישיים אל צדדים שלישיים אחרים: o כדי לציית לחוק, להיענות לבקשות רגולטוריות, צווי בית משפט, הזמנות לדיון, או הליך משפטי; o כדי לוודא או לאכוף ציות למדיניות ולהסכמים של טויוטה; וכן o כדי להגן על הזכויות, הרכוש או הבטיחות של טויוטה ו/או של לקוחותיה; o צדדים אחרים בקשר לעסקאות תאגידיות: טויוטה עשויה לשתף את נתוניך האישיים עם צדדים שלישיים בהקשר של מכירת כל או חלק מפעילותה, או בדרכים אחרות בהקשר של מיזוג, איחוד, שינוי שליטה, רה-ארגון או פירוק של כל או חלק מפעילותה של טויוטה; o צדדים שלישיים אחרים, בהסכמתך או בהוראתך: טויוטה עשויה לשתף את נתוניך האישיים עם צדדים שלישיים כאשר אתה מסכים לשיתוף זה או מבקש אותו; וכן o כל צד שלישי אחר, שלגביו תודיע לך טויוטה לפני שיתוף נתוניך האישיים עם אותו צד שלישי.
13. קשר ספציפי עם הסוכנים שלנו
אם רכשת מכונית, או מוצר או שירות אחרים, מאחד מהסוכנים המורשים שלנו או שנתת לו מידע אישי שלך, תהיה לך מערכת יחסים נפרדת עם סוכן זה. במקרה כזה, הוא הופך לבעל השליטה במידע לגבי המידע האישי שלך, ייתכן כי במשותף איתנו. בכל בקשה הנוגעת לשימוש במידע האישי שלך על ידי הסוכן שלך, אנא פנה אליו.

14. שימוש ברשתות חברתיות

אם אתה משתמש בכניסה ספציפית דרך רשת חברתית, כמו שם משתמש של פייסבוק, טויוטה תשמור את הנתונים הזמינים ברשת חברתית זו ושנתת לגביה את רשותך המפורשת לנהל תקשורת דרך האפליקציה הנבחרת. טויוטה מאפשרת במקרים מסוימים פרסום של נתונים (אישיים) דרך רשתות חברתיות כמו טוויטר ופייסבוק. לרשתות חברתיות אלה תנאי שימוש משלהן, שאתה נדרש להביאם בחשבון ולקיימם אם אתה עושה שימוש ברשתות אלה. הפרסום ברשתות חברתיות עלול לשאת השלכות (בלתי רצויות), לרבות בנוגע לפרטיות שלך או של אנשים שאת פרטיהם אתה משתף, כגון אי-אפשרות למחוק פרסום בטווח הקצר. עליך לשקול השלכות אלה בעצמך, מכיוון שאתה מקבל את ההחלטה על הפרסום ברשתות אלה. טויוטה אינה נושאת באחריות כלשהי בהקשר זה.

15. גילויים מחוץ לאיחוד האירופי/האזור הכלכלי האירופי

ייתכן כי נתוניך האישיים יועברו לכל אחד מהנמענים המזוהים במדיניות זו, חלקם עשויים להיות מחוץ לאיחוד האירופי/האזור הכלכלי האירופי, והעיבוד עשוי להתבצע על ידינו או על ידי כל אחד מנמענים אלה בכל מדינה ברחבי העולם. המדינות שאליהן מועברים נתוניך האישיים לא בהכרח מציעות רמת הגנה נאותה. בקשר לכל העברה של נתונים אישיים אל מדינות שאינן מציעות את אותה רמת הגנה המוצעת באיחוד האירופי/האזור הכלכלי האירופי, טויוטה תיישם אמצעים מתאימים כדי להבטיח רמה נאותה של הגנה על נתוניך האישיים.

16. בחירותיך וזכויותיך

ייתכן כי נתוניך האישיים יועברו לכל אחד מהנמענים המזוהים במדיניות זו, חלקם עשויים להיות מחוץ לאיחוד האירופי/האזור הכלכלי האירופי, והעיבוד עשוי להתבצע על ידינו או על ידי כל אחד מנמענים אלה בכל מדינה ברחבי העולם. המדינות שאליהן מועברים נתוניך האישיים לא בהכרח מציעות רמת הגנה נאותה. בקשר לכל העברה של נתונים אישיים אל מדינות שאינן מציעות את אותה רמת הגנה המוצעת באיחוד האירופי/האזור הכלכלי האירופי, טויוטה תיישם אמצעים מתאימים כדי להבטיח רמה נאותה של הגנה על נתוניך האישיים. 16. בחירותיך וזכויותיך אנו רוצים להיות שקופים ככל האפשר מולך, כדי שתוכל לקבל החלטות משמעותיות אודות האופן שבו ברצונך להשתמש במידע שלך. אנו יכולים ליצור איתך קשר בדואר ובטלפון, ואם תיתן לנו את הסכמתך מראש, על ידי מייל, SMS ואמצעים אלקטרוניים אחרים. אפשרויות הבחירה שלך: בהקשר זה, תוכל להגדיר מגוון אפשרויות לגבי האופן שבו תרצה שנפנה אליך, באיזה ערוץ (כגון מייל, דואר, רשת חברתית...), לאיזו מטרה, ובאיזו תדירות, על ידי שינוי הגדרות הפרטיות במכשיר הרלוונטי או עדכון פרופיל המשתמש או פרופיל חשבונך או על ידי מילוי ההוראות להסרה הנכללות בחומר התקשורת. שים לב כי כברירת המחדל, אם לא תגדיר אפשרות בחירה מסוימת, תקבל תקשורת שיווקית בתדירות הבאה: במועד הפרסום. המידע האישי שלך אתה יכול תמיד לפנות אלינו בדואר או במייל כדי לברר איזה מידע אישי אנו מחזיקים אודותיך ומהו מקורו. התיקונים שלך אם תגלה טעות במידע האישי שלך או שתחשוב שהוא חלקי או שגוי, אתה רשאי גם לבקש מאיתנו לתקן או להשלים אותו. ההתנגדויות שלך אתה רשאי להתנגד לשימוש בנתוניך למטרות שיווק ישיר (אם תעדיף, אתה יכול גם להגיד לנו באיזה ערוץ ובאיזו תדירות אתה מעדיף שנפנה אליך) או להתנגד לשיתוף של המידע האישי שלך עם צד שלישי לאותה מטרה. לסיום, אתה רשאי לבקש מאיתנו למחוק כל פרט מידע הנוגע אליך (למעט במקרים מסוימים, כמו לדוגמה לצורך הוכחת עסקה או כאשר הדבר נדרש בחוק).

17. יצירת קשר

בכל ענייני פרטיות, שאלות או תלונות בנוגע ליישום מדינית זו או מימוש זכויות הגישה או התיקון הנתונות לך בהקשר של מדיניות זו, תוכל לפנות אל טויוטה ב-[l].
עליך לקבל את תנאי השימוש כדי להירשם.
עליך לקבל את מדיניות הפרטיות כדי להירשם.