1. New Cars

לקסוס RX- רכב פנאי יוקרתי

מגדיר את הקטגוריה בכל דור

24 שנים עברו מאז הוצג ה-SUV הראשון – לקסוס RX – ובכל דור, באמצעות רכב הפנאי, לקסוס ממציאה מחדש את קטגוריית רכבי הפנאי היוקרתיים. ה-RX מגלם את יכולותיה של לקסוס בזכות יחידות הנעה מתקדמות, מערכת מולטימדיה חדשנית, דגש על רמת בטיחות יוצאת דופן וכמובן, תחושת פינוק ויוקרה חסרות תחרות. 

קבלו 5 פלוסים נוספים ל-RX:

לקסוס RX הוא חלוץ רכבי השטח היוקרתיים, ומאז שהושק ב- 1998 נמכרו ברחבי העולם כבר מעל 3.5 מיליון רכבי RX,
כך שלמעשה לקסוס RX הוא רכב השטח היוקרתי הנמכר ביותר בעולם בכל הזמנים!
 

 בלקסוס RX מערכת הינע ייחודית הנקראת DIRECT 4 .  זוהי מערכת בטכנולוגיה מתקדמת ייחודית ללקסוס, המאזנת בכל רגע נתון את הרכב בהתאם לתנאי הדרך ואופי הנהיגה של הנהג וזאת באמצעות חלוקת הכוח בין הסרן הקידמי והאחורי ובין הגלגלים באמצעות  מערכת בקרת שליטה ממוחשבת, ובכך היא מעניקה לנהג חוויית נהיגה ייחודית ושליטה מלאה ברכב בכל מצב.  

 

לקסוס RX מצויד במערכת CLIMATE CONCIERGE המחברת את מחמם ההגה, מחמם המושבים ואוורור המושבים עבור יושבי המושבים הקדמיים להגדרות בקרת האקלים, כך שניתן יהיה לספק בצורה יעילה סביבה נוחה ומעימה לכל נוסע ונוסעת.

 

 דגם הפלאג אין של לקסוס RX מאפשר נסיעה עם טווח של 70 ק"מ על חשמל בלבד. רוב הנהגים יוכלו לנסוע על טהרת החשמל ללא כניסה לתחנות דלק, באמצעות טעינה בבית או בעבודה, משך טעינה מלאה הוא 2.5 שעות בלבד.

 

ללקסוס RX מערכות חדשניות וטכנולוגיות מתקדמות ביותר, לדוג': מערכת בידוד רעשים ייחודית (ANC) המשתמשת במיקרופון של הרכב כדי לנטר את תא הנוסעים ולייצר גלים נגד רעש, אשר מופקים לאחר מכן דרך הרמקולים של הרכב.

מערכת ANC  מתמקדת בדיכוי רעשים הנוצרים על ידי סיבוב המנוע וציר המדחף באמצעות השתקה בדיוק גבוה, בנוסף מצויד ה RX במערכת  ASC  המנתחת מידע כגון מהירות מנוע, מהירות הרכב, פעולת דוושת הגז וכוח הנעה קדמי-אחורי. המערכת תשמיע צלילים לתא הנוסעים דרך מערכת הקול, צלילים אלו מאפשרים לנהג להבין את מצב הרכב באופן אינטואיטיבי.

 

בחרו גרסה RX

גרסאות לקסוס RX -

5 אפשרויות

אין תוצאות

 • RX - KYUSHU - פנאי שטח 5 דלתות

  RX KYUSHU

  היברידי
  פנאי שטח 5 דלתות

  בחרו יחידה הנעה

  החל מ- ₪400,990
  אגרת רישוי: ₪5,203
  מחיר כולל: החל מ- ₪406,193
  /חודשי

  פרטי מימון

  CVT | AWD PHEV
 • RX - HADORI - פנאי שטח 5 דלתות

  RX HADORI

  היברידי
  פנאי שטח 5 דלתות

  בחרו יחידה הנעה

  החל מ- ₪429,990
  אגרת רישוי: ₪5,203
  מחיר כולל: החל מ- ₪435,193
  /חודשי

  פרטי מימון

  CVT | AWD PHEV
  החל מ- ₪479,990
  אגרת רישוי: ₪5,203
  מחיר כולל: החל מ- ₪485,193
  /חודשי

  פרטי מימון

  CVT | AWD PHEV
 • RX - F-SPORT DESIGN - פנאי שטח 5 דלתות

  RX F-SPORT DESIGN

  היברידי
  פנאי שטח 5 דלתות

  בחרו יחידה הנעה

  החל מ- ₪499,990
  אגרת רישוי: ₪5,203
  מחיר כולל: החל מ- ₪505,193
  /חודשי

  פרטי מימון

  CVT | AWD PHEV
 • RX - TAKUMI - פנאי שטח 5 דלתות

  RX TAKUMI

  היברידי
  פנאי שטח 5 דלתות

  בחרו יחידה הנעה

  החל מ- ₪529,990
  אגרת רישוי: ₪5,203
  מחיר כולל: החל מ- ₪535,193
  /חודשי

  פרטי מימון

  CVT | AWD PHEV
 • RX - F-Sport - פנאי שטח 5 דלתות

  RX F-Sport

  היברידי
  פנאי שטח 5 דלתות

  בחרו יחידה הנעה

  החל מ- ₪565,990
  אגרת רישוי: ₪5,203
  מחיר כולל: החל מ- ₪571,193
  /חודשי

  פרטי מימון

  תיבת הילוכים אוטומטית 6 הילוכים | 4X4

לקסוס RX החדש

לקסוס RX נולד לרגש. כבר מהשקתו ב-1998 ובמיוחד בדור הנוכחי, ה- SUV האקסקלוסיבי מפגין נוכחות ומסובב ראשים. ה-RX נוח באופן מרשים, ומרגיש אתלטי כשהוא עומד ובעיקר כשמגלים את חוויית הנהיגה אותה הוא מציע. 
לקסוס RX

ג'יפ יוקרה אלגנטי, נקי ועוצמתי

הדור ה-5 של לקסוס RX החדש מקרין ביטחון. את העין מושכים החרטום הארוך, העיצוב הזוויתי וחישוקי 21 אינץ' מרשימים. גריל 'שעון החול' המפורסם משתלב באופן הרמוני עם מכסה המנוע בין הפנסים בעיצוב נקי המקבצים בתוכם שלוש יחידות תאורת LED. אלו לצד הקווים הדינמיים של הגוף ובסיס הגלגלים המוארך מדגישים את העיצוב הדרמטי. 

 

 

לקסוס RX

להתרגש בכל נסיעה

בואו לחוות חיבור טבעי בין רכב לנהג. ה-RX החדש קל יותר, בעל פלטפורמה קשיחה, מרכז כובד נמוך ומתלה רב-חיבורי חדש מאחור. התוצאה: ל-RX יותר כוח זמין, נוחות מעולה והוא מעניק חוויית נהיגה מרגשת. 
לקסוס RX

רכב פנאי חדשני – כבר 5 דורות

במשך למעלה מ-20 שנים, לקסוס RX נותר SUV אייקוני. העיצוב המוכר זוכה לפרשנות חדשה ומודרנית עם 'גג צף' בתצורת קופה מסוגננת, קורה אחורית מושחרת בעלת זווית דינמית, חתימת תאורת LED מקורית ופרשנות מודרנית לגריל המוכר. ה-RX רכב פנאי יוקרתי החדש מבטא בדרך חדשה את הקטגוריה ומפגין נוכחות ממנה לא ניתן להתעלם. 
לקסוס RX

דרך ייחודית ליצר יוקרה

היכנסו לתא הנוסעים המוקפד של ה-RX ומיד תדעו שאחד מאומני ה-Takumi המפורסמים השקיע זמן ועבודת יד בכדי לספק לכם חוויה יוצאת מגדר הרגיל. האיכות והיוקרה המוקרנות מכל פינה מעניקים תחושה עמוקה של כבוד ותשומת לב. אנשי ה-Takumi דאגו לכם לאירוח כמיטב מסורת ה-'אומוטנאשי' היפנית.  

 

 

לקסוס RX

קוקפיט שעוטף אתכם

הקונספט מאחורי תכנון סביבת הנהג, ה-Tazuna, שואב השראה מהמילה היפנית 'מושכות הסוס' ומתמקד בשליטה ישירה ומיידית ברכב. מקורות המידע ובהם מסך בגודל 14 אינץ', לוח מחוונים דיגיטלי ותצוגה עילית ממוקמים כך שכל המידע יהיה קריא תוך תנועה מינימלית של העין או של הראש. הפקדים השונים ממוקמים באופן שנועד לצמצם את תנועות היד.

מסך המולטימדיה הראשי הוא מהגדולים בקטגוריה. הוא ממוקם במרחק אידיאלי מנהג ומאפשר פעולות באמצעות מגע עם מינימום של הסטת מבט או תנועות יד. פקדי מערכת בקרת האקלים משלבים כפתורים פיזיים ושטח ייעודי בתחתית המסך כך שניתן יהיה להפעיל אותם גם שאתם בשיחת טלפון או עם מערכת הניווט פועלת. 

לקסוס RX

דוגמא ומופת על הכביש

מהנדסי לקסוס עמלו על פיתוח רכב פנאי יוקרתי  SUV שמעניק תחושת ביטחון ושלווה בכל פנייה. הסיוע לנהג כולל מערכת Pre-Collision משודרגת. המערכת מזהה כעת רוכבי אופנוע ואובייקטים נוספים בדרכו של ה-RX. מערכת בקרת השיוט האדפטיבית מגיבה מהר יותר ומזהה מוקדם רכבים שעוברים לנתיבכם באופן מסוכן. בחרו את ה-SUV, שיתאים לכם - למשפחות גדולות, לנהיגה עירונית יותר, או לשילוב מושלם בין שגרה לפנאי.
לקסוס RX

יעילות לצד הסברת פנים

לתא הנוסעים של ה-RX מעניק תחושה מרווחת יותר בזכות מרחב משופר לרגליים ועיצוב נקי. הטכנולוגיה, המסכים ומערכות הבטיחות ב-RX תוכננו להעניק לכם נסיעה שלווה, שקטה ומהנה. את תאורת האווירה, בעלת מגוון של 64 צבעים, ניתן להתאים למצב הרוח. 
לקסוס RX

יוקרה של לקסוס

אמנים מנוסים יצרו עבורכם, באמצעות החומרים האיכותיים ביותר, תא נוסעים שכולו יוקרה עכשווית. לראשונה, ניתן לבחור בתא נוסעים ללא עור אמיתי. המושבים, ההגה וידית ההילוכים זוכים לריפודים בגימור Tahara סינטטי ואיכותי במיוחד. 

גלריית ה-RX

גלה את המראה הייחודי והמרשים של ה-RX, מעוצבת לאנשים הרוצים להפגין נוכחות בעיר.

הדגם שתפור לסגנון החיים שלך

Self-charging Hybrid

לקסוס RX350h

בואו להנות מהביטחון והנוחות בכל נסיעה עם ה-RX350h. מערכת מתקדמת מנהלת באופן חכם את השילוב שבין מנוע בנזין בנפח 2.5 ליטר ויחידת ההנעה החשמלי. יחד יחידת ההנעה מספקת 250 כוחות סוס. התוצאה: האצה ל-100 קמ"ש ב-7.9 שניות לצד צריכת דלק מעולה ופליטת מזהמים נמוכה. המערכת החשמלית נטענת בעת נסיעה, שיוט או בלימה ומספקת טווח נסיעה מעולה. 
Plug-in Hybrid

לקסוס +RX450h

לקסוס RX450h+ מגדיר רף חדש לרכבים מחושמלים 'ללא פשרות' בזכות חוויית נסיעה שקטה ופליטות CO2 מינימליות. תודות ל-309 כוחות סוס הוא מציע האצה ל-100 קמ"ש ב-6.5 שניות מרגשות. מערכת פלאג-אין בעלת קיבולת גבוהה משלבת בין מנוע בנפח 2.5 ליטר, מנוע / מטען חשמלי וסוללת ליתיום בנפח 18.1 קילו-וואט ומאפשרת טווח נסיעה חשמלי העולה על 65 ק"מ במהירות של עד 135 קמ"ש. צריכת הדלק הנהדרת לצד זאת עומדת על כ- 1.1-1.2 ליטר / 100 ק"מ. 
Performance Hybrid

לקסוס RX500h

תוכנן לביצועי קצה. המנוע המבריק של ה- RX500h Hybrid Performances הוא הראשון בלקסוס להציע יחידה היברידית מוגדשת טורבו. עם כוח המגיע מיחידה היברידית חדשנית המשלבת מנוע טורבו בנפח 2.4 ליטר ותיבת הילוכים בעלת 6 הילוכים, ההספק מגיע ל-371 כוחות סוס וההאצה ל-100 קמ"ש נעשית ב-6.2 שניות בלבד. מערכת ההנעה לכל הגלגלים DIRECT4 מציעה תקשורת עדיפה בין הכביש וההגה ומבטיחה אחיזה מעולה אפילו במהירויות גבוהות במיוחד.